گوگل برای ساخت جدید اینترنت, کابل های زیر دریا اجازه می دهد تا برای سریع تر اتصالات

گوگل خواهد ساخت جدید اینترنت, کابل های زیر دریا در تلاش برای سرعت بخشیدن به ارتباطات و دیدار با تقاضا است.

زیرساخت همچنین اجازه خواهد داد که سیستم به بیشتر انعطاف پذیر اجتناب از هر گونه مشکلات احتمالی ناشی از اختلالات – مانند آسیب از کوسه.

آن را نیز اجازه می دهد تا برای امنیت فوق العاده فراتر از آنچه که در حال حاضر در دسترس بر روی اینترنت عمومی گوگل گفت.

این کابل جدید را اجرا خواهد کرد بین آمریکا و انگلستان و اسپانیا است و انتظار ها به پایان رسید در سال 2022.

یک بار ساخته شده است, از آن خواهد شد یکی از فن آوری های غول پیکر جدید کابل برای اتصال ایالات متحده و بریتانیا پس از سال 2003 با هدف افزایش ظرفیت و کمک به برخی از درایو گوگل خدمات اصلی مانند ویدئو پلت فرم های ارتباطی دیدار با Gmail و Google Cloud.

از آن شده است به نام بعد از علوم کامپیوتر پیشگام گریس هاپر بهترین و شناخته شده برای کار خود را در یکی از اولین linkers یا کامپایلر. گوگل همچنین اشاره کرد که او معروف هنگامی که در بر داشت یک واقعی “اشکال” در یک برنامه زمانی که تیم او کشف کرد که اوایل Harvard Mark II کامپیوتر شکسته شد چون بید به دام افتاده بود در یک پنل.

“ما هیجان زده به افتخار گریس هاپر میراث نوآوری با سرمایه گذاری در آینده از اقیانوس اطلس ارتباطات با دولت از هنر, فیبر نوری, کابل” گوگل اعلام.

گریس هاپر می پیوندد گوگل کوری Dunant و Equiano کابل در امتداد کف اقیانوس که در آن 98 درصد از جهان را در اینترنت جریان ترافیک.

این فن آوری را با استفاده از 16 فیبر جفت که گوگل می گوید یک “ارتقاء قابل توجهی به اینترنت از زیرساخت های اتصال ما با اروپا” کشش از نیویورک به Bude در شمال شرق کرن و بیلبائو در شمال اسپانیا.

این اولین بار است که گوگل سرمایه گذاری در کابل زیر دریا به انگلستان است. همچنین این اولین بار گوگل ساخته شده است یک کابل زیر دریا مسیر به اسپانیا.

Bikash Koley, معاون رئیس جمهور, گوگل, شبکه جهانی گفت: “خصوصی زیر دریا کابل به ما اجازه می دهد برای برنامه ریزی موثر برای آینده ظرفیت نیازهای کاربران و مشتریان ما در سراسر جهان و اضافه کردن یک لایه امنیتی فراتر از آنچه در دسترس بر روی اینترنت عمومی.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید