جو ریشه می گوید: "ما در حضور عظمت' پس از بن استوکس آخرین انگلستان heroics

جو معتقد است ریشه انگلیسی کریکت "در حضور با عظمت" وقتی که می آید به بن استوکس که به او لقب "آقای باورنکردنی" پ

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

جو معتقد است ریشه انگلیسی کریکت "در حضور با عظمت" وقتی که می آید به بن استوکس که به او لقب "آقای باورنکردنی" پس از انگلستان 113-اجرای پیروزی بر غرب هند در تست دوم.

استوکس را در سفر عملکرد با خفاش و توپ و به ظاهر همه چیز را در میان گل متضاد 176 است که در زمان بیش از هشت ساعت و 57-توپ 78 خود را برای کمک به سمت ایجاد یک 311 رهبری در صبح روز پنج. پیروزی مهر و موم شده فقط به عنوان ساعت نهایی آغاز شد, مربع, سری پیش از سوم و نهایی آزمون در روز جمعه.

او نیز دگرگون 27.4 اور در بازی و سه ویکت گرفت مهم ترین دو امروز در حال اخراج از نیمه یوزباشی و اولین آزمون مسابقه-برنده Jermaine بلک وود.

"هر کس می داند که ما در حال تماشای یک بازیکن در اوج قدرت خود در اوج از دنیای کریکت" گفت: ریشه که در بازگشت به کاپیتانی خود درس وظایف برای این مسابقه پس از استوکس خود را معاون deputised برای او در Ageas کاسه پس از تولد از ریشه دوم کودک است. "بدون تلاش به خود پمپ لاستیک بیش از حد ما در حضور عظمت است."

آنچه بیشتر مشهود در سراسر این پنج روز در امارات اولدترافورد شد طیف وسیعی از استوکس استعداد. قرن است که همراه با Dom Sibley دوم آزمون صد به انگلستان پلت فرم برای یک سپر 469 نه اعلام شده در نوبت اول بود و کمترین از 30 سال 10 شغلی صدها آینده 255 تحویل. 50 آورده تا در روز پنج از 36 تحویل دوم او سریعترین نیم قرن.

توپ در دست او پیوند از یک کاهش 11-بیش از کشش کوتاه بولینگ نه یک بار بلکه دو بار و در اواخر بعد از ظهر دوشنبه که تضمین اب و هوای توپ به زندگی آمد به خلاص شدن از بلک وود و شکستن 100-اجرای partnrship با Shamarh بروکس. در شرایطی که فوق العاده سرعت Jofra آرچر و علامت چوب استوکس شد در تماس سریع.

و داشتن ستایش کریس Woakes به عنوان آقای اعتماد بولینگ به خوبی در طول و پایان نوبت دوم با دو برای 34 که او را به 100 تست موهای رنگ شده ریشه پرسیده شد چه چیزی ساخته شده است که استوکس. "آقای باور نکردنی!" او مخابره شد.

پرسید: اگر او خوش شانس بود که او ریشه بدون ابهام بود: "بله! من واقعا نمی دانم چه چیز دیگری می گویند. او واقعا همه جانبه بازیکن چیزی است که شما نمی بینید در جهان کریکت. شما ببینید بچه ها که برخی از نقاط قوت یا پنبه حلاجی شده یا بولینگ. اما او کسی که شما می توانید به نوبه خود در هر وضعیت. او بسیاری از مهارت های مختلف است که او به ارمغان می آورد به تیم. او نقش مهمی برای ما در این بازی با توپ. شما می توانید او را در یک راه کاملا متفاوت به عنوان به خوبی.

"او فقط به نظر می رسد به گرفتن بهتر و بهتر. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در این بازی نشان داد بیش از دیگر توانایی های خود را بخوانید و موقعیت های مختلف. او می تواند بسیاری از نقش ها با خفاش. شما نگاه کنید در بقیه بازی - تاثیر او با توپ. او چیزی اتفاق می افتد زمانی که هیچ چیز بود."

پس از شروع 2019 استوکس موفق به کسب چهار بازیکن مسابقه جوایز در آزمون, بیش از هر بازیکن دیگر. به طور معمول, مردی که خودش را می بیند هیچ چیز "بزرگ" و در آنچه که او انجام داد. به سادگی که او آنچه را که لازم است انجام شود.

"این یک مورد از انجام آنچه مورد نیاز است در آن زمان گفت:" استوکس. "این بیشتر در مورد هر آنچه که مورد نیاز در زمان. من سعی کنید برای انجام هر کاری نیاز است. بدیهی است که آن را رفته است به خوبی برای این بازی است."

بدیهی است که آن است. و شاید تنها مسئله آمد زمانی که او تا به حال به جلو و چهار تحویل به 15th بیش از دومین نوبت است. خوشبختانه, آن را از طریق هر چیزی فراتر از یک بیت از دیر سفتی. او باید در دسترس برای گزینش نهایی آزمون مگر اینکه انگلستان تصمیم به استراحت او را به عنوان آنها با جیمز اندرسون و علامت چوب برای این بازی.

این بهتر از Headingley '19? ریشه مطمئن نبودم نه که با توجه به چگونه مرد خود را ممکن است در مورد آن احساس. اما او پیشنهاد که استوکس در اینجا نشان داد بیشتر "تطبیق پذیری".

"به مانند یک بازی کامل در بسیاری از دنده های مختلف و حالت های مختلف را در اختیار شما اجازه می دهد تا شما توانایی برای نگه داشتن بهتر. مهم ترین اگر او را نگه می دارد خواندن این موقعیت او را به عنوان وجود دارد بدون هیچ دلیل ما نمی تواند ادامه دهد برای دیدن چنین اجراهای درخشان به عنوان ما انجام داده اند این هفته است."

پس از شروع 2019 استوکس در حال حاضر چهار صدها نفر و به طور متوسط 55 همراه با 39 درها در 28. است که به عنوان ریشه می گوید: عظمت است. و شاید نگران کننده برای انگلستان مخالفان رفتن به جلو, ریشه معتقد است استوکس می تواند حتی بهتر است.

"وجود دارد رانندگی کنید تا بهتر شود. آسمان محدود است. وجود دارد بدون هیچ دلیل او نمی تواند در حفظ و انجام بنابراین به طور مداوم."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب