سگ شکاری طلایی جشن او نقطه عطف 20th, جشن تولد دو برابر میانگین سن

یک سگ شکاری طلایی ثابت کرده است او هنوز هم بسیاری از پپ در گام جشن او 20 تولد که صاحبان خود را ادعا می کنند او

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

یک سگ شکاری طلایی ثابت کرده است او هنوز هم بسیاری از پپ در گام جشن او 20 تولد که صاحبان خود را ادعا می کنند او را "قدیمی ترین سگ شکاری طلایی در تاریخ".

با توجه به حیوان خانگی بیمه شرکت PetPlan متوسط سگ شکاری طلایی یک عمر حدود 10 سال در حالی که سالم retrievers طلایی می توانید به 16 یا 17 سال.

از این رو یک دستاورد قابل توجهی برای اوت گلدن رتریور رسیده اند سن رسیده از 20 در حالی که همه بودن "جای تعجب سالم".

GoldHeart Retrievers طلایی نجات, یک سازمان مستقر در مریلند آمریکا shared a post on Facebook افتخار اوت را نقطه عطف تاریخ تولد.

این سازمان توضیح داد که در ماه اوت که محبت شناخته شده به عنوان Augie به تصویب رسید زمانی که او 14 سال در نوادا و زندگی با صاحبان جنیفر و استیو Hetterscheidt در اوکلند ایالت تنسی.

در مقاله ای مشترک در سگ شکاری طلایی وبلاگ قلب طلایی آن ادعا کرد که "Augie قدیمی ترین سگ شکاری طلایی در تاریخ".

"وجود دارد بسیاری از حساب های 17 یا 18 ساله goldens و حتی چند داستان در مورد 19 ساله goldens اما Augie اولین سگ شکاری طلایی برای همیشه رسیدن به این دو بزرگ-oh" را گفت.

پست وبلاگ اعلام کرد که در شش سال پس از Augie تصویب شد او گرفته شده است در سفر RV در سراسر ایالات متحده و چندین "canine and feline خواهر و برادر".

به جشن تولد او, Augie درمان شد به "سگ پسند کیک هویج و برخی از وقت با کیفیت با سگ شکاری طلایی خواهر و برادر, شرمن, دختر خوشگل و بروس".

اگر چه Augie است "کمی لرزان زمانی که او برای اولین بار می شود تا" او صاحب جنیفر گفت که او "با کمال تعجب سالم" رفتن در پیاده روی روزانه در اطراف باغ خود را.

در Facebook پست که شامل چند عکس از Augie تولد, جشن, چند سگ شکاری طلایی صاحبان مشترک تصاویر خود را سگ اصحاب.

"تولدت مبارک از شیرین ما دوستان سام! او در مورد به نوبه خود در هفت ماه اوت است. ما خواهد بود هیجان زده اند که زمانی با او" یک نفر نوشت.

"من به تصویب رسید ارشد من طلایی مخلوط در سن هشت سالگی و این باعث می شود من خیلی خوشحال به شنیدن این که Augie بدست به بسیاری از سال فوق العاده با خانواده اش" یکی دیگر از اظهار نظر.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن