پنج سال با بیماری مغز طول می کشد برای اولین بار بدون کمک در مراحل ویروسی تصویری

یک زن مشترک عاطفی لحظه او پنج سال که دچار بیماری مغزی در زمان اولین گام خود را.

کمدن هانسون از Woodstock, گرجستان, اتحاد مترقی آتروفی مخچه که باعث می شود او از نظر جسمی معلول.

بیش از آخر هفته پنج ساله که دستخوش 10 درمانی جلسه در هفته و کسانی که به طور معمول متکی بر راه رفتن یک مربی و یا عصا در زمان اول خود را مستقل از مراحل.

“از آنجا که همه ما می تواند استفاده از کمی شادی در زندگی ما این روزها” کمدن مادر مندی هانسون زیر نویس تصویری از پیاده روی خود را در توییتر. “جوانترین پسر من (سن پنج سالگی) به آتروفی مخچه مترقی است و از لحاظ جسمی معلول. او همچنین دارای 10 درمان یک هفته. او در نهایت در زمان مستقل گام!!”

هانسون همچنین شامل هشتگهای #MyHero و #NeverGiveUp.


با توجه به مادر از دو کمدن جلسه بود همه از نقاط عطف خود را تا 18 ماه در آن نقطه هانسون متوجه خود پیاده شد و تعادل.

“این زمانی بود که ما متوجه شدیم او بسیار با تعادل و در تلاش بود به راه رفتن اما تا به حال غیر طبیعی راه رفتن معمولی نیست از یک کودک نو پا” هانسون گفت: امروز. “پس از پیگیری بسیاری از امکانات برای علت ما پس از بازدید یک متخصص مغز و اعصاب محلی که در انجام MRI و این جایی است که ما شاهد آتروفی مخچه.”

در علاوه بر این به تاثیر راه رفتن خود را به آتروفی مخچه نیز به معنی کمدن مشکل تشکیل کلمات و متعادل به عنوان آن را تحت تاثیر خود مخچه که مختصات حرکات داوطلبانه مانند وضعیت تعادل, هماهنگی و گفتار.

با توجه به هانسون پزشکان هنوز قادر به شناسایی ژن باعث آتروفی که به معنی کمدن “ممکن است تنها یک شناسایی شده در جهان با این بیماری”.

خوشبختانه پشتیبانی از تشخیص بیماری شبکه ارائه می دهد که خانواده ها اطلاعات بیشتر در مورد بیماری های ناشناخته و اشکال مختلف درمانی از جمله اسب سواری و فشرده رباتیک درمانی کمک کرده اند کامدن (آرکانزاس).

همانطور که از شنبه این کلیپ از پنج سال از اولین گام های مشاهده شده است بیش از 7.7 m بار.

“بیشتر نشاط بخشی چیزی که من دیده ام در روز! براوو” یک نفر نظر داد.

یکی دیگر گفت: “من عاشق تعيين و به دنبال آن نور محض شادی در چهره اش; قلب خود را باید تقریبا پشت سر هم با عشق و غرور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید