شاهزاده خانم آنه: چگونه لباس از تاج نسبت به آنچه سلطنتی واقعا عینک

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد سبک سلطنتی, آیکون, Princess Diana, Kate Middleton, و Meghan Markle همه به احت

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد سبک سلطنتی, آیکون, Princess Diana, Kate Middleton, و Meghan Markle همه به احتمال زیاد برای ثبت نام بسیار خود را sartorial رادار. اما برای بیش از حد طولانی یکی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی باقی مانده است جنبهی در مد سهام: شاهزاده ویلیام ،

آن بود که شاید فصل سوم از تاج که واقعا از خواب بیدار جهان به شاهزاده خانم سلطنتی کمد لباس. لگد زدن در اواسط دهه شصت همراه با بازیگران جدید از جمله اولیویا کلمن به عنوان الیزابت و هلنا بونهام کارتر به عنوان شاهزاده خانم مارگارت سری کاوش آمدن سن ملکه است.

ارین Doherty که به تصویر می کشد آن در سری خرس شباهت قابل توجه به سلطنتی و او بر روی صفحه نمایش کمد همچنین با این نسخهها کار به عنوان ادای احترام به سبک بی پایان که اغلب در نظر گرفته risqué در مقایسه با دیگر اعضای خانواده.

اینگرید Seward, the editor-in-chief از عظمت مجلهیک بار نوشت: "شاهزاده خانم آن به عنوان یک نوجوان لذت می برد پانسمان daringly انتخاب به سایش بسیار کوتاه دامن خیلی به غم وغصه از مادر بزرگ او ملکه مادر."

این هفته شاهزاده خانم آن بستری برای تماشای قسمت از ضربه Netflix بکشد نشان می دهد گفت: او در بر داشت سری "بسیار جالب". شاهزاده خانم سلطنتی با اشاره به مصاحبه با ارین Doherty که به تصویر می کشد آن در تاج است که در آن Doherty اظهار نظر که آن را می تواند به عنوان طولانی به عنوان دو ساعت برای این سبک در مجموعه ای کامل او شاهزاده خانم آن مدل موهای. شاهزاده خانم آن شوخی در مورد نظرات بیان کرد در مصاحبه با آینده ITV مستند آن: شاهزاده خانم سلطنتی در 70, "چگونه می تواند شما را احتمالا نگاهی که زمانی ؟ من معنی آن را به من طول می کشد 10 یا 15 دقیقه."

بنابراین مو, کنار, چگونه با دقت کردین سری به نمایندگی شاهزاده خانم آن را در کمد لباس ؟

صحبت کردن در مورد چگونه مد استفاده شده در این سری به نشان سلطنتی به عنوان "مستقل تر در خانواده", صحنه و لباس, منجر, امی رابرتز گفت: به عنوان جوانترین عضو خانواده آن تحویل نهایی شبح دهه شصت با همه چیز از دامن کوتاه پولو به گردن.

"من فکر نمی کنم او نشان داده وحشی شصت. اما کوتاه-دامن — کوتاه دامن — که او عینک, نمایندگی دهه شصت در یک نوع از شیک-دختر راه" رابرتز قبلا گفته مد لباس.

"کمی وجود دارد شات از او [در قسمت شش] هنگامی که او به دیدار برادر خود را زمانی که او را به انجام این بازی و او را در مخاطب است. او شصت بیکر, پسر, فلیپ فلاپ, اما وجود دارد هیچ چیز افراطی در مورد او. این نوع معقول. این است که تعادل که جوانی brashness اما هنوز هم او یک شاهزاده خانم است."

در اینجا ما نگاهی به برخی از شاهزاده آن را بهترین به نظر می رسد از این سری و چگونه آنها طراحی شده برای مطابقت با زندگی واقعی و لحظه به رنگ و جزئیات.

بیانیه millinery

(گتی / Des ویلی / Netflix)

شاهزاده خانم آن با حضور در آرامگاه برادرش پرنس چارلز به عنوان شاهزاده ولز در Caernarvon قلعه در ولز 1969.

برای این مناسبت سلطنتی تصمیم گرفتند برای ورزشهای آبی آبی کت و دامن با bejewelled سنجاق سینه و بزرگ فیروزه قوطی حب دارو و غیره طراحی شده توسط John Boyd.

لباس و دوباره برای یک قسمت از تاج در جزئیات بزرگ از علاوه بر این از یک متضاد زرد بلوز peeking از طریق آن ژاکت برای سفید ruffles و دایره فیروزه ای که تزئین رویال کلاه.

بالون آستین و یکپارچهسازی با سیستمعامل چاپ

(گتی / Des ویلی / Netflix)

این عکس از شاهزاده خانم آن و پس از آن-نامزد کاپیتان مارک فیلیپس حضور در لندن والاتر از این فیلم Jesus Christ Superstar در سال 1973 به نظر می رسد که الهام گرفته از نسخه های مشابه در سری سوم از تاج.

در حالی که لباس اصلی برجسته ژولیده بالا گردن آستین بالون و رنگارنگ گل چاپ یکی از فرسوده توسط Doherty داده شد بسیار کوتاه سجاف و اندازه یقه اشاره کرد.

قایق گردن و رنگ های روشن

(رکس / Des ویلی / Netflix)

در اوایل بیست سالگی شاهزاده خانم آن با استفاده از مد به اظهارات جسورانه و اغلب تصمیم گرفتند برای رنگ های روشن.

در تاجسلطنتی دیده می شود پوشیدن یک عدد از رنگ های زنده از تخم مرغ اردک آبی, برای قناری های زرد و قرمز مایل به قرمز است. استفاده از رنگ های روشن اغلب خو با بیشتر جلا سایه مانند بلند آستین پلیسه دار دامن و قایق گردن قلاده های بسیاری از آن در حال ساخت راه خود را دوباره به مد در حال حاضر.

دامن کت و شلوار

(رکس / Des ویلی / Netflix)

در طول سال شاهزاده خانم آن را توسعه داده است یک نگاه امضا که شامل یک بیانیه کلاه با طراحی کت و دامن.

در یک قسمت از تاج ما دیدن نخستین نشانه ها از امضای گروه به عنوان او در یک رژگونه صورتی ژاکت است که تزئین شده با گل دوزی و مروارید دکمه. این گروه پژواک تعدادی از سلطنتی واقعی لباس که او را دیدم سرپیچی از ایده های سنتی از سبک سلطنتی.

صحبت از pink floral, دامن, کت و شلوار او در حالی که به تصویر کشیدن شاهزاده خانم آن در ضربه سری Doherty گفت که شاهزاده آن را ساز و برگ انتخاب او را احساس "bangin'".

"وجود دارد این کت و شلوار صورتی بود که فقط زرق و برق دار," او گفت: Harpers Bazaar. "من یک دختر کت و شلوار و آن فقط سنگ های آن است. من فقط احساس bangin'! من گفتم که این عالی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب