اولین عکس از یک multiplanetary سیستم مانند خود ما منتشر شد

دانشمندان منتشر شد اولین تصویر از یک سیستم خورشیدی مانند خود ما – خورشید-مانند ستاره orbited متعدد سیارات فراخ

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

دانشمندان منتشر شد اولین تصویر از یک سیستم خورشیدی مانند خود ما – خورشید-مانند ستاره orbited متعدد سیارات فراخورشیدی است.

این اولین بار است که ستاره شناسان قادر بوده اند به طور مستقیم از یک سیاره ای سیستم با بیش از یک سیاره با بیش از یک جهان است. تصاویر از سیارات فراخورشیدی از هر نوع فوق العاده نادر است اما تصویر جدید نشان دهنده دستیابی به موفقیت در کشف سیارات دیگر مانند خود ما.

محققان امیدوارند که در علاوه بر این به ارائه اولین نگاه واقعی در چنین سیاره ای مشابه سیستم تصویر و مشاهدات می تواند کمک به ما در درک چگونگی منظومه شمسی ما سیاره تشکیل شد و در ادامه به تحول در اطراف خورشید ما است.

قادر به چنین مشاهدات مستقیم نیز بخش مهمی از جستجو برای سیارات است که می توانید از زندگی, محققان گفت.

"این کشف این است که یک عکس فوری از یک محیط که بسیار شبیه به منظومه شمسی ما, اما در حد مرحله قبل از تکامل آن گفت:" الکساندر Bohn یک دانشجوی دکترا در دانشگاه لیدن در هلند که منجر به تحقیقات جدید در بیانیه ای.

(ESO/Bohn et al.)

تصویر گرفته شده توسط رصدخانه جنوبی اروپا را تلسکوپ بسیار بزرگ. این نشان می دهد که سیستم های سیاره ای شناخته شده به عنوان TYC 8998-760-1 است که حدود 300 سال نوری دور است.

ستاره شناسان در حال حاضر هزاران نفر از دیگر سیارات در کهکشان ما. اما تقریبا همه آنها کشف شده از طریق "حمل و نقل" روش که در آن دانشمندان سازمان دیده بان برای علائم تجاری رها کردن در نور اتفاق می افتد که به عنوان حرکت سیارات در مقابل ستاره خود به این معنی است که دانشمندان نمی کنید برای دیدن آنها را به طور مستقیم.

محققان تنها قادر به به طور مستقیم مشاهده دو سیستم دیگر است که تا به حال بیش از یک سیاره قبل از. اما در هر دوی این موارد ستاره ها بسیار متفاوت از خورشید ما.

به این ترتیب, تصویر جدید نشان دهنده بشریت در نگاه اول مستقیم تصویر از ستاره مثل خورشید ما احاطه شده توسط بیش از یک سیاره در منظومه شمسی ما.

"تیم ما در حال حاضر قادر به گرفتن اولین تصویر از دو غول گاز اصحاب که در مدار یک جوان خورشیدی آنالوگ می گوید:" مادالنا Reggiani, یک پژوهشگر فوق دکترا از کو لون, بلژیک بود که بخشی از این تحقیقات است.

در حالی که این ستاره در سیستم بیشتر شبیه به خورشید ما بیش از هر دیگر مشاهده شده در این راه قبل از آن هنوز تفاوت مهم. دانشمندان در توصیف آن به عنوان یک "بسیار جوان نسخه از خود ما خورشید" از آن است که تنها حدود 17 میلیون سال است.

سیارات و حتی متفاوت تر از زمین خود ما – آنها گاز غول مانند مشتری و زحل اورانوس و نپتون است. آنها مدار در حدود 160 بار و 320 بار فاصله ما از خورشيد و بسیار سنگین تر از سیارات در منظومه شمسی ما.

دانشمندان قادر به گرفتن تصاویر با استفاده از رصدخانه جنوبی اروپا این حوزه می پردازیم. است که قادر به مسدود کردن نور از ستاره اجازه می دهد برای بیشتر تار سیارات دیده می شود – این روش نمی خواهد کار بر روی سیارات منظومه شمسی ما از آنها مسن تر هستند و کولر اما جوانتر سیارات تب و تاب بودن از گرمای خود را.

ستاره شناسان امید برای انجام مشاهدات بیشتر از این سیستم برای درک تاریخ این سیاره است. فن آوری های جدید مانند است که در آینده بسیار بزرگ تلسکوپ می تواند به ستاره شناسان اجازه می دهد برای دیدن و حتی بیشتر پنهان سیارات دانشمندان گفت.

"احتمال این که در آینده ابزار مانند کسانی که در دسترس در آموزش زبان انگلیسی خواهد بود قادر به تشخیص و حتی پایین تر-جرم سیارات در اطراف این ستاره نشانه یک نقطه عطف مهم در درک چند سیاره, سیستم, با پیامدهای بالقوه برای تاریخ منظومه" آقای Bohn گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن