سر صحبت درامر کریس Frantz نشان می دهد تنش با دیوید بایرن در جدید خاطرات

درامر کریس Frantz است انتقاد سابق سر صحبت خواننده گروه David Byrne جدید خاطرات تماس خود را bandmate "سرد و سوء

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

درامر کریس Frantz است انتقاد سابق سر صحبت خواننده گروه David Byrne جدید خاطرات تماس خود را bandmate "سرد و سوءهاضمه".

صحبت سر تشکیل شد و در سال 1975 توسط بایرن فرانتس نوازنده بیس تینا ویموته و صفحه کلید و گیتار بازیکن جری هریسون. با بی پانک صدای آنها تبدیل به یکی از مهمترین و تحسین باند 1980s انتشار هشت آلبوم قبل از آنها در نهایت تقسیم در سال 1991.

در کتاب جدید خود, Frantz که ازدواج Weymouth در سال 1977 متهم بایرن از مصرف بیش از حد از اعتبار برای این گروه آهنگسازی در طول سال.

درامر ادعا می کند او می نویسد اشعار خود را در سال 1978 آهنگ "هشدار" بود که در ابتدا اعتبار برای بایرن به تنهایی. "به نظر می رسد که او فراموش کرده بود که من این کلمات نوشت..." می نویسد: Frantz.

Frantz مدعی است که بایرن اغلب قادر به تشخیص کمک های خود را bandmates ادعا او "نمی تواند اذعان کرد که در آن او متوقف شد و دیگر مردم شروع" و "موفق تر سر صحبت شد بیشتر سرد و سوءهاضمه دیوید شد".

"داستان که یک ترانه سرا در صحبت سر یک اسطوره است," او می نویسد و اضافه کرد: "شما می توانید می گویند که تینا و من به این تیم ساخته شده است که David Byrne معروف است. ما بسیار خوب و درخشان در کانون توجه او."

او همچنین می گوید یک داستان در مورد یک زمان او در بایرن به شام با پدر و مادر خود و خواننده گروه بود "به شدت چپ دست" نوشته: "در یک نقطه او به انتظارنشسته بودند تا یک ردیف از نخود فرنگی در چاقو خود را و اجازه دهید آنها را به رول به داخل دهان او. سپس او دوباره آن را انجام داد."

Frantz متحده که در سال 1991 Byrne "مخفیانه از سر صحبت". در آن زمان از گروه, تف, درامر گفته بود: "ما شوکه شده بودند برای پیدا کردن در مورد [بایرن خروج] از طریق لس آنجلس تایمز. تا آنجا که به ما مربوط می شود این گروه واقعا هرگز شکست. دیوید فقط تصمیم به ترک است."

خاطرات افتخاری است از بایرن در زمان بیش از حد با Frantz نوشتن که او یک "فوق العاده ریتم گیتاریست". "او همچنین بسیار مایل به ایجاد یک حرکت غیر منتظره هر دو موسیقی و جسمی می گوید:" فرانتز. "او به موسیقی به خارج از خود است."

مستقل است و تماس با بایرن نمایندگان برای اظهار نظر ،

باقی می ماند در عشق: Talking Heads, تام, تام, باشگاه, تینا توسط کریس Frantz منتشر شده است توسط خرگوش سفید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب