پیدا کردن راه بازگشت به نقد و بررسی: بن افلک می درخشد در مبهم اعتیاد درام

Dir: Gavin O’connor. بازیگران: Ben Affleck, Al Madrigal, Michaela Watkins, Janina Gavankar. 15 cert, 108 دقیقه.

پیدا کردن راه بازگشت یک معجون عجیب و غریب – یک pained پرتره از اعتیاد به الکل محوری به وسط یک محرک ورزشی نخ. یک ستاره بسکتبال در دبیرستان جک (بن افلک) در حال حاضر زندگی در زیر شبح مانند بنده از اعتیاد است. تمام روز خود را به همان نگاه. او شما را یک آبجو به دوش و سپس دزدکی حرکت کردن یک فلاسک به کار می کنند. در شب او نوشیدنی خود را به فراموشی در نوار محلی و یا تخلیه یخچال خود را در صفحه اصلی – مراقب باشید که همیشه یکی می تواند آماده در فریزر. آن را کسل کننده و سمی معمول است.

اما در هالیوود درست سبک رستگاری می رسد مانند یک پیچ از آبی. او پرسید: به مربی تیم سابق خود که ساخته نشده و برگشتی پس از زمان خود در دادگاه. با رویکرد سخت عشق و استراتژیست ذهن او در قالب این نژند به ستاره ورزشکاران, دوره نقاهت بعد از یک بخش کوچک از خود سابق خود را در طول راه. آنها سر کردن برای رسیدن به آن دور از ذهن در حالی که مدیر گاوین اوکانر است از چپ به مقابله با ناهماهنگی عجیب و غریب وجود دارد که در بین underdog آرمان گرایی و کثیف حقایق عادت. دومی زیبایی telegraphed آن منجر بازیگر.

که آرمان گرایی تا حد زیادی ناشی از Brad Ingelsby اسکریپت که به شدت متکی بر روایت راحتی و ملودرام آیات. تیم خوبان با اصطکاک مسیر به شکوه – در واقع به نظر می رسد مانند آنها به سختی انجام هر کار به دست آوردن وجود دارد. در ضمن هر بخشی از جک وجود داده شده است غم انگیز خود را backstory – چرا او داد تا بسکتبال, چرا ازدواج او به هم ریخت و به همین دلیل او افتاده به چنین الگوهای مخرب. با ساده درد خود را, این فیلم باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای تسکین.

با یک زن و شوهر از ورزش فیلم (2004 را معجزه و 2011 را جنگجو) در حال حاضر زیر کمربند خود اوکانر باید احتمالا به کار گرفته اند برای پیدا کردن راه بازگشت‘s مطابقت با سهولت. اما آنها احساس صاف و سیاه به عنوان اگر او سعی فیلتر تمامیت جک خود را بی حس چشم انداز. شخصیت های تمایل به محو شدن پس زمینه – برندن ویلسون خاضع گارد نقطه است که تنها یکی از بازیکنان با اساسی قوس روایت. بقیه همه گسترده طرح: این showboat این lothario دلقک. هر دو Janina Gavankar بازی جک همسر سابق و Michaela Watkins, بازی خواهر خود را مجبور به چرخه را از طریق مجموعه خود را از نگران عبارات. به آنها داده می شود کمی به کار با.

افلک, حداقل, آیا بهترین خود را برای پر کردن دراماتیک خلاء در مرکز پیدا کردن راه بازگشت. عملکرد خود را ممکن است زرق و برق دار, اما آن را ماهرانه قطاری چگونه احساس شکست می تواند فاسد هر دو بدن و ذهن است. او حرکت را از طریق جهان مانند او را حمل هر یک از صدمات در یوغ. و در حالی که اوکانر و Ingelsby ممکن است سند هر عابر پیاده رفتار آن افلک که با این نسخهها کار از طریق آنها با استعفا داد ritualism تکرار الگوهای به نقطه ای که آنها تبدیل به صورت خودکار. او هرگز به نظر می رسد به طور کامل آگاه از چقدر او را به نوشیدن او به عنوان بصورتی پایدار و محکم فشرده کسانی که در اطراف او است که او را “خوب”.

وجود دارد خواهد شد به ناچار می شود کسانی که مشتاق به بحث در مورد اینکه آیا بازیگر کشید و از تجربیات خود از اعتیاد آور رفتار داشتن آشکارا مورد بحث و بررسی این موضوع در واکنش به انتشار این فیلم. اما به عقده روحی شخصی بیوگرافی کاهد از مقتدرانه کار خود را. برای همه فیلم contrivances افلک هنوز تساوی ما را به روح از دست رفته در مرکز آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>