که معاف از پوشیدن پوشش صورت در انگلستان ؟

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock اعلام خواهد کرد که شکست برای پوشیدن چهره و پوشش داخل یک فروشگاه در انگلس

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock اعلام خواهد کرد که شکست برای پوشیدن چهره و پوشش داخل یک فروشگاه در انگلستان از 24 جولای می تواند منجر به جریمه نقدی تا 100 پوند.

این زیر قانون قبلی که مشخص شده است که پوشش صورت شد و تبدیل به اجباری در حمل و نقل عمومی از 15 ژوئن.

در حالی که برخی از اعضای عمومی ممکن است خوش آمدید جدید حفاظت و اندازه گیری در میان ادامه Covid-19 شیوع دیگران ممکن است احساس نمی راحت با قوانین جدید شاید به این دلیل آنها را تنفس مسائل و یا معلولیت است که پوشیدن صورت پوشش دشوار است.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد قوانین جدید و کسانی که از آنها معاف است.

آیا قوانین جدید برای پوشیدن پوشش صورت?

از 24 جولای آن را تبدیل به اجباری برای مردم به پوشش چهره خود را در حالی که در مغازه ها در انگلستان از جمله سوپر مارکت ها.

اعضای عمومی ملزم به پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان وزرای می خواهید برای حفظ این برای خط مقدم سلامت کارکنان.

در حالی که قانون جدید زیر را در صدای پای اسکاتلند که در آن شده است اجباری به پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها پس از 10 جولای آن را برانگیخته برخی از سردرگمی - حداقل نه در اطراف است که مسئول اجرای قوانین است.

رئیس اتاق بازرگانی از دولت خواست در روز سه شنبه به ارائه "وضوح مطلق" به خرده فروشان در قوانین جدید.

که معاف از پوشیدن پوشش صورت?

پس از اعلام این که پوشش صورت به تبدیل شدن اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان دستورالعمل منتشر شد ترسیم افرادی که معاف از قانون است.

این افراد شامل کودکان زیر سن 11; افرادی که نمی توانند از قرار دادن بر روی لباس و یا حذف یک چهره پوشش بدون تجربه "ناراحتی شدید"; افراد با جسمی یا ذهنی معلول است که ممکن است یک موضوع را با پوشیدن یک پوشش صورت افرادی که در برقراری ارتباط با دیگران از طریق لب خواندن; کسانی که "سفر برای جلوگیری از آسیب و یا برای فرار از خطر آسیب و لازم نیست چهره ای پوشش با آنها"; و افرادی که نیاز به حذف چهره خود را پوشانده اند در حالی که مصرف دارو است.

هنگامی که پوشش صورت تبدیل به واجب در مغازه ها در انگلستان قوانین مشابه اعمال خواهد شد, با کودکان زیر سن 11, مردم, معلول خاص و افراد با شرایط تنفس نیاز به پیروی از مقررات.

فراموش پوشش صورت محافظت در برابر Covid-19?

سازمان جهانی بهداشت (WHO) می گوید که استفاده از یک چهره و پوشش خود را در "کافی است به ارائه یک سطح مناسب حفاظت در برابر Covid-19".

"شما همچنین باید حفظ حداقل فاصله فیزیکی از حداقل یک متر از دیگران اغلب تمیز کردن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را و ماسک" چه کسی می گوید.

پروفسور دیوید Heymann از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری توضیح داد که استفاده از ماسک در تنظیمات غیر پزشکی هستند "تنها برای حفاظت از دیگران نه برای حفاظت از خود".

در 21 مارس دولت کاوش ( ارزیابی داده ها و یادگیری برای ویروسی شیوع, گروه) در انجمن سلطنتی گفت: "ماسک صورت ارائه یک ابزار مهم برای مدیریت جامعه انتقال Covid19 در جمعیت عمومی است.

"تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که استفاده از آنها می تواند به کاهش انتقال به بعد توسط بدون علامت و قبل از علامتی استفاده کنندگان اگر به طور گسترده ای استفاده می شود متضاد استاندارد استفاده از ماسک برای حفاظت از پوست را کاهش می دهد. اگر به طور گسترده ای استفاده می شود و به درستی ماسک صورت, از جمله, در خانه, پارچه, ماسک می تواند به کاهش ویروسی انتقال است."

در وب سایت دولت آن موافق است: "شواهد نشان می دهد که پوشش صورت می تواند کمک به حفاظت از هر یک از دیگر و کاهش گسترش این بیماری اگر کسی مبتلا به کروناویروس اما نه نشان دادن علائم است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن