مجارستانی جایزه بزرگ: سرجیو پرز حماسه می افزاید: غیر منتظره ابعاد به 2020 را معنی دار ترین مسابقه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فقط به عنوان فرمول یک راننده merry-go-round تهدید به خرد به توقف آن موجب بازگشت به زندگی در روز پنج شنبه زمانی که سرجیو پرز به نظر می رسد برای تایید است که آینده خود را در مسابقه نقطه بسیار تحت تهدید از چهار بار قهرمان جهان Sebastian Vettel.

"من می دانم که من یک قرارداد" پرز گفت: پیش از این آخر هفته را مجارستانی جایزه بزرگ نهایی قسط از F1 فصل-افتتاح سه گانه-سربرگ قبل از رانندگان گرفتن یک استراحت در هفته آینده.

"من فکر می کنم من با این تیم تا آنجا که من می دانم من یک قرارداد. ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در هفته های آینده. از نظر من من یک قرارداد با این تیم است. من کاملا معتقدم که در آینده از این تیم است.

"من فکر می کنم این فقط بخشی از بازی است. من شده است در فرمول یک برای 10 سال بنابراین من استفاده می شود به این مسائل است."

در این قرارداد آن تا به حال گزارش شده است که شکستن بند است که باید باعث این تیم قبل از پایان این ماه بود که تقریبا قطعا شامل اگر آنها به طور ناگهانی در بر داشت خود را در یک موقعیت به حرکت برای جذاب تر راننده.

که به نظر می رسد که اتفاق افتاده از طریق فراری تصمیم به انتشار Vettel در پایان فصل است. با صندلی در مرسدس, ردبول رنو و مک لارن رزرو تا مسابقه نقطه تبدیل خواهد شد که آستون مارتین مسابقه فصل آینده – به نظر می رسد Vettel آخرین شانس واقعی باقی مانده بر روی شبکه.

و زودتر به حال خبری از مسابقه نقطه علاقه Vettel ظاهر را اولین شاخه زیتون می رسند پرز را درب. که به طور معمول اولین نشانه آن است که این شایعات واقعی هستند.

"در طول هفته بدیهی است که شایعات بیرون آمد و ما در واقع در تماس با یک تیم در حصار" پرز گفت. "من نمی خواهد می گویند نام.

"همچنین تیم های دیگر در مقوله های دیگر که کاملا تعجب چرا که ما یک قرارداد برای سال آینده در اینجا. در حال حاضر فقط شایعات در اطراف. چیزی برای اضافه کردن از طرف من به غیر از ما یک قرارداد در محل."

Vettel خوشبختانه خفاش دور از شایعات بعد از این تعطیلات آخر هفته اما آنچه آن را به ما به ارمغان آورده بود شرکت یادآوری است که 'احمقانه فصل است هرگز واقعا بیش از. پس از Vettel-Carlos Sainz-Daniel Ricciardo چرخش ناگهانی بازگشت فرناندو آلونسو پرز ناگهانی precariousness توسعه ما انتظار ندارد – که در خدمت به ما یادآوری می کنند که یک راننده صندلی است که گاهی اوقات حتی ارزش تکه کاغذ نوشته شده است ،

Vettel قریب الوقوع فراری خروج تهدید به لرزش تا شبکه بیشتر از حد انتظار (گتی)

به نظر می رسد که هاس بلافاصله تماس پرز تیم در مورد در دسترس بودن در روز چهارشنبه با توجه به این که ویلیامز روز گذشته تایید کرد که جورج راسل و نیکلاس Latifi باقی خواهد ماند و با این تیم در فصل آینده – راسل حفظ اصل تایید است که هیچ اتاق در مرسدس بنز با لوئیس همیلتون و Valtteri Bottas مجموعه را در محل باقی می ماند.

اما در کل سناریو بوده است که انحراف از چه چیزی می تواند بیشتر آشکار جایزه بزرگ این فصل است.

ردبول در حال امیدوار است که شکاف بین خود و مرسدس بنز بود نه کاملا به عنوان بزرگ به عنوان آن را به نظر می رسد در اتریش. در حالی که این مسیر باید با توجه به آنها را زمانی که مرسدس بنز قدرت استفاده شده است تا حدودی کاهش می یابد در تنگ و پیچ خورده Hungaroring آن است که یک دژ لوئیس همیلتون است. آخر هفته گذشته مسابقه برنده مناقصه برای یک رکورد برابری هشتم برنده شدن در مجارستان پس از مدت طولانی تحت الشعاع بعدی موفق ترین راننده در جایزه بزرگ تاریخ در, مایکل شوماخر چهار پیروزی. یکی دیگر از برنده شدن در این آخر هفته را ببینید همیلتون پیوستن به شوماخر به عنوان تنها هشت بار برنده از همان مسابقه با آلمان حاکم عالی در طول کار خود را در فرانسه جایزه بزرگ.

اما یکی دیگر از پیروزی همیلتون در این آخر هفته را تقویت خواهد کرد این پیام است که تنها دو چیز است که او را متوقف خواهد کرد از برابری شوماخر هفت جهان عناوین این فصل است که هر دو هم تیمی Valtteri Bottas و یا از دست دادن کامل از قابلیت اطمینان و شواهد از آخر هفته گذشته نه به نظر می رسد در افق.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن