خرید رپورتاژ

Ferrari F399
عکس های اعتباری: Sabino Leerentveld
فراری شناخته شده است برای برخی از وحشی آهنگ تنها supercars و خودرو طراح Sabino Leerentveld می خواهد برای ادامه این روند اما با برخی از F1 و LeMans در پرتاب. آنچه که او آمد تا با F399 که می آید غرق در معروف فراری قرمز. درست مثل آینده F1 اتومبیل این hypercar ویژگی های بسته کابین خلبان هم برای ایمنی و بهینه جاده دید. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
این می تواند تبدیل به یک واقعیت زودتر از بعد ؟ البته همانطور که در طول 1950s و 1960s مشتریان اغلب شخصی و وسایل نقلیه خود را به عنوان آنها مستقیما از کارخانه. فراری ویژه پروژه های برنامه راه اندازی در اواخر 2000s اجازه می دهد تا مشتریان خود را طراحی قرار دادی سالم یکی آف بر اساس مدرن فراری ماشین جاده. همه مهندسی و همچنین طراحی و تکمیل شده توسط فراری هر چند گاهی اوقات طراحی خارجی خانه مانند Pininfarina یا Fioravanti هستند قرارداد و وسایل نقلیه دریافت کامل homologation به خیابان حقوقی.

فروش

RASTAR RC Car | 1/14 Scale Ferrari LaFerrari Radio Remote Control R/C Toy Car Model Vehicle for Boys Kids, Red, 13.3 x 5.9 x 3.3 inch
RASTAR RC ماشین | 1/14 مقیاس Ferrari LaFerrari کنترل از راه دور رادیویی R/C مدل ماشین اسباب بازی وسیله ای برای پسر بچه ها قرمز 13.3 x 5.9 x 3.3 اینچ

  • با مجوز رسمی توسط فراری و بسیار دقیق داخلی/خارجی – مقیاس 1: 14 ماشین اسباب اقدامات 13.3″ X 5.9″ X 3.3″; امکانات با پروانه درب (باز کردن دستی) کار چراغهای جلو/ چراغهای عقب ساخته شده است-در بهار سیستم تعلیق مکانیزم دیفرانسیل رینگ و لاستیک لاستیک های استریو تجهیزات چرخ فرمان چرم صندلی و غیره.
  • توابع کامل – به جلو به نوبه خود به سمت چپ و راست آن بهترین آثار در سطح صاف (در آب و هوای خشک) و می تواند در داخل خانه و خارج از منزل.
  • عملکرد عالی – کنترل از راه دور محدوده تا 98, پا, سرعت 5.1, mph, فرکانس موجود در اختیاری 27 مگاهرتز یا 40 مگاهرتز; ساخته شده از درجه بالا ABS پلاستیک برای جلوگیری از خراش و محافظت از کودکان و نوجوانان.
  • باتری شامل نمی شود – نیاز به 5 x AA برای ماشین و 1 x 9V برای کنترل از راه دور; بسته شامل 1 x RASTAR ماشین RC 1 x dual-گرفتن کنترل از راه دور-کنترل و 1 عدد راهنمای کاربر.
  • کارخانه مونتاژ شده و آماده برای اجرا آسان به بازی; تولید شده توسط RASTAR گروهی, با کیفیت 100%.

Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
Ferrari F399 Concept
[منبع]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im