کاربران توییتر مرحله مجازی 'اعتصاب' بیش از شرکت و عدم مقابله با نژاد پرستی و آزار و اذیت

بالا مشخصات کاربران توییتر پیوست 48 ساعته "اعتصاب" در اعتراض به پلت فرم پاسخ به یک سری از یهودستیزانه توییتهای

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

بالا مشخصات کاربران توییتر پیوست 48 ساعته "اعتصاب" در اعتراض به پلت فرم پاسخ به یک سری از یهودستیزانه توییتهایی توسط دوده هنرمند Wiley.

توییتر حذف شده و ده ها تن از Wiley پست ها و خدمت او را توقیف موقت برای نقض سیاست خود را در مورد نفرت, انجام, اما منتقدان ادعا می کنند این شرکت عمل بیش از حد به آرامی.

نوازنده کاهش یافته بود توسط مدیریت خود را در حالی که پلیس شهری نیز بررسی پس از دریافت گزارش از یهودستیزی.

"ملاقات طول می کشد تمام گزارش یهودستیزی بسیار جدی" نیروی پلیس در بیانیه ای گفت. "مربوط به مواد است که مورد بررسی قرار گرفت."

48 ساعته تحریم را اجرا خواهد کرد از 9 صبح تا روز دوشنبه, 27 جولای, با توجه به مبارزات سیاسی گروه کارگری در مقابل یهودستیزی.

"این است که در اعتراض توییتر را شکست مکرر برای مقابله با یهودستیزی بر روی پلت فرم #NoSafeSpaceForJewHate" این گروه است.

با توجه به ماهیت این اعتراض آن است که غیر ممکن است برای تعیین کمیت چگونه بسیاری از مردم در حال بدست گرفتن بخشی. اما مرتبط با برچسب توییتر بود, ترین روند موضوع در صبح روز دوشنبه و توییتر وجود دارد گفت: تقریبا 50 ، 000 پست های مرتبط با آن است.

یهودی شورای رهبری است و همچنین در نظر گرفتن بخشی در اعتصاب ادعا کرد که توییتر در واکنش به Wiley توييتها حادثه جدا نیست.

"سال ها ما شاهد یهودیان و دیگران victimised در رسانه های اجتماعی با کمی و یا بدون دخالت از رسانه های اجتماعی شرکت های JLC توییتی.

"این سازمان باید مسئولیت برای اطمینان از نفرت است نه مجاز به تبلیغ شود."

دبیر خانه Priti پاتل نیز نامیده می شود در رسانه های اجتماعی شرکت ها برای سرکوب نفرت محتوا

"این یهودستیزانه پست از Wiley شنیع" او هنوز توییتی. "آنها باید قادر به باقی می ماند در Twitter و Instagram برای lonf و من از آنها خواست برای توضیح کامل. رسانه های اجتماعی شرکت ها باید عمل بسیار سریعتر برای حذف چنین هولناک و نفرت از سیستم عامل خود را."

توییتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد تحریم.

در یک بیانیه زیر Wiley بان کی مون در توییتر گفت: "سوء استفاده و آزار و اذیت هیچ جایی در خدمات ما و ما باید سیاست در جای خود – که برای همه در همه جا – که در آدرس سوء استفاده و آزار و اذیت و تهدیدات خشونت آمیز و نفرت انگیز رفتار. اگر ما شناسایی حساب است که نقض هر یک از این قوانین ما را در اجرای عمل است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن