لیورپول مربی Jurgen Klopp تبریک جردن هندرسون در حال به عنوان FWA فوتبالیست سال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp است تبریک کاپیتان باشگاه جردن هندرسون در نام فوتبال نویسندگان' Association فوتبالیست سال برای 2019/20.

ماه گذشته لیورپول امن خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال اول خود را از لیگ برتر عصر – و هندرسون برداشته جایزه در پنج شنبه شب پس از لیورپول 5-3 پیروزی بر چلسی.

دو روز بعد هندرسون اعطا شده است FWA فوتبالیست سال جایزه و زیدان شد سریع به پیشنهاد, هافبک برخی از کلمات از قدردانی.

"سلام دوست من. یکی از پرسش های بزرگ در فوتبال است: "چه چیزی باعث می شود یک بازیکن مناسب?'" زیدان گفت.

"چه چیزی مهم تر است – این است که آن استعداد و آن نگرش? من فکر می کنم پاسخ آسان است که بدون استعداد شما هیچ چیز بدون نگرش شما یک استعداد برای همیشه لطفا برای. بنابراین شما به عنوان مثال کامل است که این ترکیب باعث می شود تفاوت.

"چه کسی می توانست تصور می کردند که fella جوان که از ساندرلند به لیورپول با رویاهای بزرگ خواهد بود یک روز بهترین بازیکن لیگ برتر? شاید شما از خواب آن را; من مطمئن هستم که شما فکر می کنید این اتفاق می افتد, اما من می دانم که شما اعتماد به نفس کافی به رویاهای بزرگ.

"اما در حال حاضر لحظه ای که در آن همه آن را دیدم. همه دیدند که چه بازیکن بزرگی هستید و همه دیدند چه شخصیت شما, آنچه یک شخصیت بزرگ شما هستند. من می دانم که انسان در پشت بازیکن شما را شایسته دریافت یک جایزه است که به عنوان خوبی.

"پس از تبریک به خوبی سزاوار دستاورد برجسته. چه یک سال شما تا به حال چه حرفه ای شما تا به حال تا کنون و بهترین اخبار: هنوز هم تعداد زیادی را به آمده است.

"من آرزو می کنم شما یک روز فوق العاده لذت بردن از لحظه ای – از آنجا که شما می توانید لذت بردن از آن شما لازم نیست که به بازی در آخر هفته در نیوکاسل. لذت بردن از لحظه و دوباره: بهترین بازیکن لیگ برتر است. Wow."

Henderson, 30, شده, کنار با مصدومیت زانو لیورپول پس از پیروزی برایتون در اوایل این ماه را از دست ندهید بارسلونا در بازی نهایی این فصل در نیوکاسل به عنوان تیمهای اشاره به.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب