Facebook Messenger به روز رسانی می تواند به کاربران اجازه چت با WhatsApp تماس های مخفی در پایگاه داده نشان می دهد

Facebook Messenger و واتساپ به ظاهر یک گام به سازگار بودن با یکدیگر است. با توجه به WaBetaInfo یک وب سایت است

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

Facebook Messenger و واتساپ به ظاهر یک گام به سازگار بودن با یکدیگر است.

با توجه به WaBetaInfo یک وب سایت است که یادداشت تغییراتی که اتفاق می افتد در برنامه پیام جدید منابع موجود در یک محلی Facebook پایگاه داده نشان می دهد که این دو برنامه خواهد شد بیشتر از نزدیک مرتبط است.

چند جدول با نام هایی مانند "whats_app_chat_session" و "whats_app_contact" نشان می دهد که یک کاربر ارسال پیام از طریق Facebook و دیگر پیام از طریق واتساپ قادر خواهید بود برای برقراری ارتباط است.

اما این به این معنی است که Facebook قادر خواهد بود به درک اگر واتساپ تماس مسدود شده است, جزئیات, چت (مانند شماره تلفن و یا اگر چت بایگانی میشود) و فشار اطلاعیه ها.

این است که ظاهرا جدا از Facebook قادر به دسترسی به محتوای موجود در پیام ها واتساپ که محافظت شده توسط end-to-end encryption حتی اگر Facebook صاحب هر دو Facebook Messenger و واتساپ.

این گزارش همچنین نشان می دهد که Facebook را با استفاده از سیگنال پروتکل در حال حاضر مورد استفاده توسط WhatsApp برای رمزگذاری و رمزگشایی پیام های.

این پروتکل استفاده می شود که توسط رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال است که دیده می شود متمایز افزایش کاربران در پی سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات انجام گرفته در ایالات متحده است.

معلوم نیست که آیا Facebook آپلود خواهد شد این پایگاه داده بر روی سرور خود را به منظور آن را قابل دسترسی با دستگاه های دیگر و نه آن را روشن کند که آیا کاربران قادر خواهد بود برای غیر فعال کردن این قابلیت است.

و همچنین WhatsApp, Instagram نیز به توصیه کاربران دانلود Facebook Messenger به ظاهر به عنوان یک راه برای ادغام دو سیستم عامل پیام های. Instagram متعلق به Facebook.

همه از این رفتار نشان میدهد این شرکت در حال حرکت سخت تر نسبت به چشم انداز مطرح شده توسط Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در سال 2019.

در حالی که برنامه باقی خواهد ماند متمایز از یک دیگر زمینه ای پیام زیرساخت خواهد بود متحد.

این منافع و موانع. Facebook Messenger است که در حال حاضر نه پایان به پایان رمزگذاری به طور پیش فرض آن را کمتر امن پلت فرم در مقایسه با WhatsApp.

اما Facebook یک مورد تاریخچه وقتی که می آید به حریم خصوصی کاربر و تلفیقی از سه سیستم عامل آسان نخواهد بود.

"ادغام اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی تنظیمات از برنامه های کاربردی قابل توجهی نمی تواند بی اهمیت" حریم خصوصی اطلاعات کارشناس تیم Mackey گفت: مستقل ،

"Facebook تیم های توسعه را به خوبی در این نگاه به سابقه و اولویت بندی حریم خصوصی کاربر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب