کنسرت ها و جشنواره ها نمی بازگشت تا 2022, می گوید: معجزه بنیانگذار

از بنیانگذاران این معجزه جشنواره موسیقی گفت: "فکر نمی کنم زنده موسیقی خواهد شد به حالت عادی بازگشت تا 2022. جش

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

از بنیانگذاران این معجزه جشنواره موسیقی گفت: "فکر نمی کنم زنده موسیقی خواهد شد به حالت عادی بازگشت تا 2022.

جشنواره ها و کنسرت های لغو شده اند در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت در باب Lefsetz پادکستمارک گایگر گفت: "فوق العاده-پخش" حوادث ادامه خواهد داد تا تحت تاثیر این ویروس تا زمانی که این بیماری همه گیر است بهتر تحت کنترل است.

"در نظر فروتن من," او گفت:, "آن را به 2022 [زمانی که زنده موسیقی باز خواهد گشت]."

"آن را که مدتها قبل از آنچه که من اسمش 'germaphobic اقتصاد" است که به آرامی کشته و جایگزین 'هراس از مکانهای بسته و اقتصاد" – که زمانی که مردم می خواهید برای دریافت کردن و بیرون رفتن به شام و جان خود را از رفتن به جشنواره و نشان می دهد."

وی افزود: "این غریزه من که رفتن به یک در حالی که به دلیل فوق العاده-پخش رویدادهای ورزشی, نشان می دهد, جشنواره – نمی خواهید به انجام بیش از حد و زمانی که این ویروس این است که در حال حاضر."

صنعت موسیقی در حال حاضر در خطر مالی به عنوان یک نتیجه از ویروس. دیروز اعلام شد که دو تا از منچستر محبوب ترین سالن موسیقی ناشنوایان موسسه و گوریل خواهد بود بسته شدن درهای خود را برای خوب است.

یک سری از انگلستان رانندگی در کنسرت های برگزار شده توسط Live Nation اخیرا لغو نگرانی بیش محلی مستند محدودیت. اعمال برنامه ریزی شده به انجام شامل خیابان Kaiser Chiefs و Dizzee Rascal.

در پادکست Geiger هشدار داد: "شش ماه آینده ممکن است دردناک تر از شش ماه گذشته و شاید شش ماه پس از آن حتی بیشتر از آن."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب