Coronavirus: چرا در حال از دست دادن طعم و بوی علائم Covid-19?

در طول این دوره از coronavirus همه گیر بحث های صورت گرفته پیرامون این احتمال که این ویروس گسترش می تواند توسط

توسط FARDAALEFBA در 25 خرداد 1399

در طول این دوره از coronavirus همه گیر بحث های صورت گرفته پیرامون این احتمال که این ویروس گسترش می تواند توسط افرادی که بدون علامت.

هرچند این دو علایم اولیه از Covid-19 شده اند به طور گسترده ای ذکر شده به عنوان درجه حرارت بالا و مداوم سرفه در ماه مارس مقامات بهداشتی اعلام کرده اند که از دست دادن بویایی و چشایی نیز می تواند کمتر شناخته شده نشانه های این ویروس است.

در روز دوشنبه 18 اردیبهشت اعلام شد که از دست دادن و یا تغییر حس بویایی و یا چشایی به طور رسمی اضافه شده به بیمه خدمات درمانی علائم کروناویروس, لیست هفته بعد از کارشناسان اولین نگرانی که Covid-19 مواردی می تواند باشد که از دست رفته.

در مارس British Association of Otorhinolaryngology (گوش و حلق و انگلستان) با انتشار بیانیه ای ترسیم که علائم کرده اند که در میان "تعدادی از بیماران" در "عدم وجود علائم دیگر".

پروفسور کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه و استاد Nirmal کومار رئیس جمهور گوش و حلق و انگلستان گفت: در این بیانیه مشترک که شده است یک افزایش ناگهانی "در موارد جدا شده anosmia" — کل و یا جزئی بوی از دست دادن — در انگلستان و آمریکا و فرانسه و شمال ایتالیا.

"من فکر می کنم این بیماران ممکن است برخی تا کنون پنهان حامل است که باید تسهیل گسترش سریع Covid-19" در بیانیه ای گفت:. "متاسفانه این بیماران را برآورده نمی زمان معیار برای تست و یا خود انزوا."

چندین بالا مشخصات ارقام بودند که مبتلا به کروناویروس نشان داد آنها با تجربه از دست دادن چشایی و بویایی به عنوان یک نتیجه از جمله وزیر بهداشت نادین Dorries و رقص بر روی یخ ستاره مت Evers.

"یک اثر جانبی #coronavirus برای من این واقعیت است که من از دست داده اند [100%] از طعم و مزه و بوی" Dorries توییتی در پنج شنبه 19 مارس.

"کاملا صفر از هر دو خیلی عجیب و غریب. خوردن و نوشیدن گرم یا سرد که همه من می توانم بگویم. هیچ نقطه ای در قرار دادن چای کیسه ای را در آب."

پس چرا در حال از دست دادن طعم و بوی علائم کروناویروس?

در بیانیه مشترک منتشر شده توسط پروفسور هاپکینز و پروفسور کومار آنلاین لازم به توضیح است که وجود دارد "قابل توجهی" تعداد coronavirus بیماران در کره جنوبی و چین و ایتالیا که توسعه anosmia و hyposmia (کاهش توانایی بویایی و تشخیص بو).

انتشار مشخص شده است که پس از ویروسی anosmia است که "یکی از علل از دست دادن حس بویایی در بزرگسالان" حسابداری برای حدود 40 درصد از موارد است.

"ویروس ها که منجر به سرماخوردگی شناخته شده است به علت پست های عفونی از دست دادن و بیش از 200 ویروس های مختلف شناخته شده است به علت تنفسی فوقانی عفونت های دستگاه" اساتید گفت.

"قبلا توضیح داده شده coronaviruses فکر به حساب برای 10 تا 15 درصد از موارد است. از این رو شاید جای تعجب نیست که این رمان Covid-19 virus نیز باعث anosmia در بیماران آلوده."

پروفسور کارل Philpott مدیر امور پزشکی و تحقیقات در موسسه خیریه پنجم حس توضیح می دهد که به مستقل است که به عنوان رایج سرماخوردگی و ویروس ها اغلب باعث اولیه احتقان بینی, این می تواند منجر به "post-ویروسی بوی از دست دادن".

"اگر شما نگاهی به بافت با جزئیات در زیر میکروسکوپ می بینید که خوب مانند مو انتهای سلول های گیرنده کاهش یافته است و در نتیجه سلول های دیگر قادر به انتخاب کنید تا بوی مولکول از بینی" استاد Philpott می گوید.

او اضافه می کند که Covid-19 "به نظر می رسد غلظت بالا در بینی" و آمده است که به عنوان اکثریت از گزارش های موردی نشان می دهند افرادی که تجربه گذرا بوی از دست دادن است که طول می کشد حدود هفت تا 14 روز "این احتمالا بیشتر احتمال دارد که ویروس باعث شده است نوعی از التهاب در اعصاب بویایی به جای آن ایجاد هر گونه آسیب به ساختار گیرنده".

واشنگتن DC مبتنی بر طعم و بوی درمانگاه تاکید کرد که در آن مشترک است به تجربه بو و طعم از دست دادن پس از یک "ویروسی نوع عفونت".

"در طول فاز حاد ویروسی سرد یک بیمار ممکن است تجربه احتقان بینی و انسداد ناشی از انسداد بینی غشاء ادم و بیش از حد ترشحات بینی" کلینیک توضیح می دهد در وب سایت خود را.

"این گرفتگی ممکن است باعث از دست دادن موقت از بو و طعم اما با بهبودی از سرما بیش از این بینی علائم ناپدید می شوند سهولت در تنفس از راه بینی از سر گرفته است و بو و طعم تابع معمولا ظهور به عنوان آنها قبل از شروع ویروسی سرد است."

درمانگاه می افزاید که در حدود یک درصد موارد بیماران دچار یک "مداوم از دست دادن طعم و بوی".

این سازمان می گوید که این سوال که چرا عفونت های ویروسی باعث بو و طعم از دست دادن است که "باعث سردرگمی زیادی برای چندین سال".

"آنچه که ما شروع به hypothesise شد که پس از بهبودی که حذف حاد سیستمیک حمله ویروسی وجود دارد باقی مانده و مداوم فرایند ویروسی مؤثر بر پروتئین ترشح غدد در بینی و دهان که ناشی از بو و طعم از دست دادن" آن را گفت.

"اگر چه پویایی این فرایند ویروسی هنوز ناشناخته مکانیزم عمل بسیار مهم است به درک ما از چگونگی بو و طعم از دست دادن رخ می دهد پس از یک بیماری ویروسی."

استاد Philpott توضیح می دهد که دلیل که چرا مردم ممکن است فکر می کنم آنها در حال تجربه طعم از دست دادن است که در واقع به دلیل احساس خود را از بوی که تاثیر بسیار زیادی در توانایی خود را برای تشخیص عطر و طعم — نهفته شده است.

"از دست دادن طعم و مزه موضوع است که واقعا فقط به زبان و مفهوم است. چرا که هر کس بو و مزه با هم زمانی که شما غذا خوردن اکثر مردم نمی جداگانه دو مکانیسم های" استاد توضیح می دهد.

"نمک شیرین و ترش و تلخ احساس همه شناسایی شده در این زبان است که ما نمی فکر می کنم واقعا تحت تاثیر قرار در این وضعیت. مردم فکر می کنم آنها نمی توانید طعم و مزه از آنجا که بخش بزرگی از عطر و طعم است که به بوی."

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما تجربه کرده اند بو یا طعم از دست دادن ؟

ناتالی بروکس یک مشاور گوش و حلق و بینی جراح و rhinologist و مدیر پزشکی در خیابان هارلی درمانگاه ENT می گوید مستقل که واقعیت این افزایش تعداد در غیر این صورت سالم افراد جوان در 20s خود را تجربه ناگهانی از دست دادن حس بویایی "بسیار مطرح" می توان آن را در ارتباط با Covid-19.

"ما در ارتباط با گوش و حلق و انگلستان ما مشاوره بدن که تایید آنها می خواهم تا به حال گزارش ها از این خود و آنها قرار داده و از مشاوره است که آنها فکر می کنم anosmia می تواند مربوط به Covid" خانم بروکس اعلام کرد. "اگر من یک ناگهانی از دست دادن حس بویایی با یا بدون خفیف تنفسی فوقانی نوع علائم و من قطعا خود منزوی کردن در حال حاضر است."

در ماه آوریل دولت اظهار داشت که از دست دادن بو و طعم را "کاملا" اضافه به لیست علائم و نشانه های این ویروس است که مردم باید برای نگاه.

این اتحاد پس از تغییر با بیمه خدمات درمانی اضافه کردن آن به فهرست رسمی از علائم کروناویروس.

در روز دوشنبه 18 اردیبهشت, انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam گفت که هر کسی که رنج می برند از دست دادن طعم و مزه و یا بوی یا یک تغییر قابل توجه باید خود جدا برای هفت روز برای کاهش خطر گسترش ویروس.

اگر علامتی زندگی فرد با دیگران آنها باید در خانه بمانند و به مدت هفت روز در حالی که سایر اعضای خانواده باید در خانه بمانند برای 14 روز حتی اگر آنها علائم.

پروفسور ون-Tam به خبرنگاران گفت که گنجاندن این علامت به معنی 93 درصد از موارد که در آن مردم باید علائم در حال حاضر برداشت افزایش از 91 درصد قبلا.

پروفسور تیم اسپکتور رئیس گروه اپيدميولوژی ژنتيک در کالج کینگ لندن گفت: 50,000 تا 70 ، 000 نفر در انگلستان با Covid-19 شد و در حال حاضر نمی شود گفت به خود منزوی حتی اگر آنها تا به حال ویروس.

یک مطالعه بزرگ به تازگی انجام شده توسط استاد Spector یافت می شود که مردم با یک نتیجه تست مثبت بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به گزارش از دست دادن بو و طعم و مزه به عنوان نشانه ای از کسانی که تست منفی است.

این استاد دانشگاه اظهار داشت که افراد آلوده شده اند را تشویق به بازگشت به کار با توجه به شکست در ردیابی علائم درستی.

سازمان بهداشت جهانی ذکر شده دست از بو و طعم و مزه به عنوان "کمتر علائم شایع" چند هفته پیش در حالی که کشورهای دیگر از جمله آمریکا نیز اضافه شده و آن را به عنوان یک نشانه است.

دولت را هدایت می کند و دولت است که اگر شما در حال نشان دادن نشانه برای Covid-19 "با این حال خفیف" شما باید خود جدا.

اگر شما زندگی می کنند در خود آن است که توصیه می شود که شما اقامت در خانه به مدت هفت روز از زمانی که علائم خود را برای اولین بار شروع به نشان می دهد.

اگر شما زندگی می کنند با دیگران و شما اولین کسی را نشان می دهد نشانه آن است که توصیه شما به ماندن در خانه به مدت هفت روز.

دیگر اعضای خانواده توصیه می شود به ماندن در خانه به مدت 14 روز و اگر آنها شروع به نشان دادن علائم به مدت هفت روز از آن نقطه.

پنجم حس یک موسسه خیریه است که پشتیبانی از مردم متاثر از بو و طعم از دست دادن به تشریح اقدامات مردم می توانید سعی کنید برای کاهش علائم خود را که شامل انجام "بوی آموزش".

استاد Philpott توصیه می کند در برابر استفاده از استروئیدهای خوراکی برای درمان علائم در صورت Covid-19 یا مشکوک به عفونت اما می گوید که استروئید بینی امن برای استفاده است.

"وجود دارد یک بیت از نگرانی در مورد استروئیدهای خوراکی به دلیل وجود برخی از پیشنهاد آنها می تواند باعث تشدید اساسی عفونت ویروس, بنابراین ما در حال گفتن مردم برای جلوگیری از کسانی که برای این لحظه" او می گوید.

اگر شما هر گونه علائم کروناویروس, تماس با آنلاین بیمه خدمات درمانی 111 سرویس و بازدید نیست GP خود را و یا بیمارستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن