کایلی Jenner و Cardi ب صورت واکنش بیش از Stormi و Kulture گران کیسه

کایلی Jenner و Cardi B مواجه هستند واکنش پس از هدیه خود را دو سال از دختران گران طراح کیف پول. روز چهارشنبه کا

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

کایلی Jenner و Cardi B مواجه هستند واکنش پس از هدیه خود را دو سال از دختران گران طراح کیف پول.

روز چهارشنبه کایلی لوازم آرایشی مغول ارسال شده یک عکس از کودک نو پا خود را Stormi وبستر نشسته با $1,180 مینیاتوری طراح کیف پول در Instagram با عنوان: "جالبترین کودک برای همیشه آن را انجام دهد."

کیف پول در سوال این است که به نام نانو سریع است و آن را به عنوان "کامل نسخه مینیاتوری از Louis Vuitton یاد سریع کیسه" در طراح وب سایت.

"بسیار سبک وزن و به اندازه کافی بزرگ برای یک گوشی هوشمند کارت و کلید آن است که یک راه شیک برای حمل ملزومات" شرح می خواند.

در رسانه های اجتماعی طرفداران انتقاد 22 ساله به دختر او را به گران, کیف پول.

"کایلی Jenner بچه عکس با یک کیسه است که هزینه نزدیک به دو هزار پوند است. آن را نیش. این مانند در اختیار داشتن خود را فقر مالیده در صورت خود را" یک فرد است. "چه کسی است ؟ آیا او نمی دانید جهان خانواده در حال حاضر ؟ او که جدا از واقعیت؟"

یکی دیگر گفت: "کایلی Jenner خرید او یک دختر Vuitton لویی کیف پول فقط برای Stormi به احتمال زیاد پر کردن آن با خرده و boogers... بسیار به فکر می کنم..."

"به اندازه کافی @KylieJenner. بسیاری از مردم رنج می برند در حال حاضر در این دنیا هیچ کس می خواهد برای دیدن نوزاد خود را برگزاری یک طراح کیف... به زمین آمده لطفا و کمک به افرادی که به آن نیاز دارید به جای نمایاندن زینت خود را فوق العاده غیر مستحق بانک رول" شخص دیگری است.

دو ساله سفید طراح کیف پول فقط آخرین مجموعه او به عنوان او و او عموزاده قبلا دریافت نسخه های سیاه و سفید از همان کیسه های از کیم کارداشیان که به اشتراک گذاشته تصویر از هشت تطبیق لوئیس کیسه افتتاح نمود در سال گذشته با عنوان: "من این کار را برای تمام دختران نوزاد در خانواده برای کریسمس از ژاپن است."

Jenner بعد یک تصویری از لحظه, Stormi تحویل داده شد کیف پول نشان هیجان گرفتن کیسه قبل از حرکت آن را بیش از شانه خود را.

Cardi B و افست در حال حاضر رو شبیه قضاوت از طرفداران پس از آنها به طور مشترک یک ویدیو نشان دادن آنها هدیه خود را دو سال Kulture یک مینی صورتی برکین به ارزش حدود $8,000.

مدت کوتاهی پس از به اشتراک گذاری ویدیو با نمایش کودک نو پا unwrapping کیف های Bodak زرد رپر دفاع از این کودک هدیه در یک Instagram تصویری.

"من از آنها بدم میاید هنگامی که مشهور خرید کودکان خود را جواهرات و اشیای قیمتی و طراح sh*t و مردم بود: 'بچه ها لازم نیست که در مورد مراقبت. آنها تنها در مورد مراقبت از اسباب بازی و آب نبات.' آره بچه ها تنها در مورد مراقبت از اسباب بازی و آب نبات اما چیزی که بچه ها هم رفتن به خارج" Cardi B گفت. "بچه ها به رستوران ها, بچه ها و رفتن به مکان های فانتزی کودکان و نوجوانان به فرش قرمز. و اگر من پرواز و پدر, پرواز, پس از آن است که این بچه.

"اگر من با پوشیدن [Chanel] من بچه داشتن همان چیز است. آن را تا به آنچه بچه ها می خواهم. اگر آن را تا به بچه های آنها می تواند در خارج از پوشک."

رپر نتیجه تصویری اضافه کرد: "بنابراین من دیوانه نیست که پدر نوزاد خریداری شده یک برکین. او جاوا بازی مامان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب