فرار به کشور را مردم ترک شهرستانها پشت پست-همه گیر?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Fیا قرن شهرستانها شده اند گرفتار بحران های دوره ای. طاعون بزرگ از 1665 کشته 70,000 لندن و کسانی که قادر به ترک و فرار از شهر. پادشاه چارلز دوم و درباریان چپ برای همپتون دادگاه. مجلس به آکسفورد نقل مکان کرد. تمام تجارت بین لندن و دیگر شهرهای طاعون متوقف شد. مرز اسکاتلند بسته شد.

در سراسر کانال نداشت مختلف: در سال 1641 در آینده پادشاه لویی چهاردهم فرانسه فرستاده شد از پاریس به Versaille برای فرار از آبله بیماری همه گیر. قرن ها بعد George IV – که سلامت کاهش – بود و توصیه شده توسط پزشکان برای فرار از پایتخت انگلیسی و زندگی در برایتون به طوری که او می تواند به نفع از هوا دریا (چیزی طبقات فوقانی بعدها شروع به انجام en-مرتبه).

حتی در دوران مدرن بخش از جامعه باید همیشه برنامه ریزی فرار برای زمانی که شهرستان زندگی می شود خطر ناک: هر دو 9/11 و ژوئیه 2005 لندن بمب گذاری شاهد افزایش علاقه در روستایی خواص با توجه به روپرت Sweeting, سر, فروش ملی در نایت فرانک عوامل املاک.

اما این تغییرات همیشه تا حد زیادی موقت. فرصت برای اشتغال و ثروت و آموزش و پرورش که در مناطق شهری ارائه شده به معنای این است که مانند دیک Whittington هر نسل از جوانان ادامه داد: به وسوسه خیابان “با طلا هموار”. اما آنچه در مورد در یک پست-Covid جهان; تکنولوژی و توانایی برای بسیاری از به کار از راه دور در 9 جولای مت Hancock گفت که در نظر آن را اجباری برای کارفرمایان به گزینه remote working – معنی خروج کنم ؟

کروناویروس یک ویروس تعریف شده توسط شهر زندگی می کنند. منشأ آن در ووهان, چین یک شهر از 11 میلیون نفر است. مرگ و میر در شهرستانها شده اند جهانی بالاتر در کمتر از جمعیت در مناطق (فقر ایفا کرده است بیشتر نقش بسیار مهم تر از چگالی) اما آمار نشان می دهد شهرهای ضربه سخت: جدید ترین بهداشت عمومی انگلستان داده [برای هفته آغاز ژوئیه 8] نشان می دهد بیشترین تعداد مرگ و میر در لندن (6,715) و به دنبال آن شمال غرب (6,589) و جنوب شرق (5,247).

دیگر مشکلات شهرستان زندگی پرتاب شده است به ویژه در مستند: به دام افتاده در خواص است که به طور متوسط کمتر از جاهای دیگر; داشتن کمتر دسترسی به یک باغ (21 درصد از لندن هیچ باغ); متورم قیمت اجاره (لندن است که بالاترین در اروپا, Manchester است 30th و بیرمنگام 36); و تراکم مردم در ساخت اجتماعی فاصله گرفتن سخت تر است. به عنوان نزدیکی به دفتر خود می شود قابل اغماض است و هیچ کس قادر به استفاده از فرهنگی و وابسته مزایای جوانب مثبت از جنگل شهری زندگی کمتر آشکار است.

پیتر deGraft-Johnson, 26, یکی از کسانی که فکر کردن در مورد ترک لندن پس از مستند. شاعر و پاره وقت سینما کارگر که برای اولین بار نقل مکان کرد و به شرق لندن از اسکس برای دانشگاه در سال 2014 بخشی از در معرض خطر محافظ گروه پس از صرف سه سال در انزوا. DeGraft-جانسون می گوید: آنچه در ابتدا جذب او به شهر شد “به بخشی از مترقی هنر و فرهنگ جوامع” و برای دیدار با افراد همفکر.

با وجود خاطرات زیادی از این شهر مانند میزبانی فروخته شعر ویترین در سوتبنک مرکز در ژانویه 2020, او در حال حاضر با توجه به حرکت بازگشت به, Essex, و یا حتی خارج از کشور. “من فکر می کنم بسیاری از مردم جوان با توجه به خروج” او می گوید مستقل. “من فکر می کنم Covid داده است بیشتر مردم انگیزه ای برای ترک به دلیل آن است برجسته شدید نابرابری که [همیشه] وجود داشته است. نژادپرستانه پلیس, هزینه های بالای زندگی و عدم مقرون به صرفه و امن مسکن.”

فضل پل, 28, آزاد کتاب ویرایشگر که در لندن زندگی می کردند به مدت شش سال در حال حاضر ساخته شده حرکت به پدر و مادر او در خانه کنت پس از او houseshare اجاره به پایان رسید. او را نمی بینم خودش بازگشت به سرمایه پست-همه گیر. “من رشد کرده ام بسیار به عنوان یک فرد در این شهر و من همیشه سپاسگزار است که” او می گوید. “[اما] من می خواهم به خرید یک ملک هستم اما قادر به انجام این کار در لندن است. در حال حاضر من از راه دور کار را به من نمی باید در شهر است.”

بر خلاف deGraft-جانسون است که با توجه به حرکت قبل از مستند پل می گوید که کاملا ساخته خود “ارزیابی مجدد” آنچه او می خواهد از زندگی است. در حال حاضر او قصد دارد برای صرفه جویی و شروع به دنبال یک خانه در مرگت یا بریستول در سال 2021. لوسی ماس, 39, از منچستر و شوهر ساشا نیز می گویند که آنها پیدا کرده اند مستند ساخته شده آنها را بیشتر منعکس کننده در مورد آنچه آنها می خواهند برای خانواده خود را – و آن را شهر زندگی می کنند. “ما تا به حال واقعا مجبور به فکر کردن در مورد قبل از آن مستند – شهر نگه داشته ما را مشغول. اما در حال حاضر چیزی است که در اینجا ما متوجه چقدر ما می خواهیم به خانواده نزدیک و دوستان.”

البته مهاجرت به حومه شهر منحصر به فرد است به Covid-عصر: دفتر آمار ملی (ONS) آمار و ارقام نشان می دهد 340,500 مردم چپ لندن در 12 ماه می تا ژوئن 2018 و 336.000 در سال قبل (بزرگترین اعداد از سال 2012). آنتونی قهرمان, استاد جمعیت جغرافیا در دانشگاه نیوکاسل به نقل از “منطقه ای برقی’ مدل نشان می دهد که: “افراد جوان هستند به احتمال زیاد به حرکت در از shires برای رسیدن به سریع تر پیشرفت نسبت به آنها احساس آنها در خانه و سپس در مراحل بعدی زندگی خود را در پول نقد خود را متورم شهری ارزش خانه و حرکت در خارج یا در خانواده ساختمان سن [قبل از کودکان] یا نزدیکتر بازنشستگی.”

اما محدود اولیه داده های post-مستند نشان می دهد ما نمی دیدن فقط چرخه طبیعی ، تعدادی از افراد جویای کار که مایل به خارج از پایتخت تا بیش از دو برابر در دو هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به خدمات مشاوره شغلی فرار از شهر. 1000 افرادی که امضا شده تا 51 درصد می خواست از پایتخت در مقایسه با 20 درصد سال گذشته است. یک YouGov نظرسنجی انجام شده منحصرا با مستقل, بسیاری از مردم در طیف وسیعی از سنین و مراحل زندگی (برخی از مالکان دیگر مستاجرها) بودند و با توجه به حرکت بیشتر در صحرا به دلیل از راه دور کار می کند.

بسیاری از خریداران با لندن postcodes ثبت نام با آژانس های املاک خارج از پایتخت تقریبا دو برابر شده در ماه آوریل است. بیرمنگام و منچستر خریداران نیز نشان داد که افزایش بهره در خانه های روستایی شکار با توجه به آمار و ارقام از Hamptons آژانس املاک و مستغلات. با محبوب ترین مقصد در حال Worthing در ساسکس ایپسوییچ در سوففلک و میلتون کینس. با توجه به ممکن است بررسی توسط عوامل املاک و Savills چهار در 10 خواهد در حال حاضر پیدا کردن یک روستای محل سکونت جذاب تر نسبت به قبل با 71 درصد از خریداران جوانتر ولع مصرف بیشتر از فضای باز است.

اما این فقط در مورد خانه خرید. حتی برای کسانی که خانه های خود در شهرستانها مانند 33 ساله جولیا نیکولز از اسکله قناری, همه گیر داده است یک تغییر در طرز فکر. “به عنوان یک بچه من همیشه از حرکت از شهر کوچک است. من در عشق با لندن در سن هفت در مدرسه سفرهای من همیشه دوست داشتم انتقال از Euston به پل لندن, من عاشق بوی زیرزمینی در یک روز گرم (من هنوز هم انجام می دهند) چراغ روشن و شلوغی است.”

اما مستند ساخته شده خود را ارزیابی مجدد او اولویت و او در حال حاضر می خواهد به حرکت به برایتون. “بسیاری از دوستان من با داشتن افکار مشابه به من. به خصوص کسانی که در سی سالگی خود را. آنها در حال دیدن چه مقدار از آن هزینه ها به اینجا زندگی می کنند و بازشناسی این که آیا آن را هنوز هم به ارزش آن است.” برای Nicholls قادر به کار از راه دور باعث می شود این رویا امکان – چند بزرگ بریتانیا بر اساس کارفرمایان در حال حاضر علنا اعلام کرد که آنها در حال تغییر اتاق تنظیم: توییتر می گوید کارکنان می تواند “کار از خانه برای همیشه” و 13 درصد از لندن کسب و کار نظرسنجی برای لندن اتاق بازرگانی گفت: کار از خانه را تبدیل به عمل استاندارد.

البته برای بسیاری از خط مقدم و یا پایین دستمزد کارگران گزینه ای برای کار در یک شهر 100 مایل دورتر از کارفرمای خود است نه بر روی میز است. اما برای کسانی که برای آنها آن است – می تواند از آن همه چیز را تغییر دهید? قهرمان می گوید: “وجود داشته است پیشنهادات که از تکنولوژی های جدید می تواند تا مردم را به زندگی می کنند بیشتر از محل کار خود را و Covid-19 باعث شده است که بسیاری بیشتر در خانه کار بیش از حد معمول است. پس از همه گیر است که بیشتر مردم را از خانه کار می کنند. این در واقع می تواند سوخت سنبله در suburbanization و ضد شهرنشینی.”

کوین Ward, استاد جغرافیای انسانی در دانشگاه منچستر موافق این در نهایت می توان این تکنولوژی را فعال کنید آینده ما تصور شده است که برای چند دهه. “در دهه 1970 وجود دارد یک حس است که تکنولوژی اجازه می دهد ما برای کار کمتر و کار انعطاف پذیری از جمله کار از خانه اما آن واقعا هرگز تحویل داده شده,” او می گوید اما رفتن به جلو آن است که به احتمال زیاد “از لحاظ جغرافیایی و اجتماعی ناهموار” در کاربرد آن به عنوان برخی می توانیم به خارج از شهر در حالی که دیگران نمی توانند.

و قهرمان هشدار این جنبش توده ای ساخته خواهد شد بسیار سخت تر برای بسیاری از افراد در صورت وجود رکود اقتصادی است که در حال حاضر به طور گسترده ای پیش بینی می شود به عنوان بداگر نه بدتر از بعد از سقوط مالی سال 2008. “اگر وجود دارد یک رکود اقتصادی شدید در آینده در کنار آن به نظر می رسد مانند آن مؤثر است شهرستانها بیش از جاهای دیگر پس ساکنان ممکن است به دام افتاده توسط خانه قیمت نرخهای وجود دارد,” او می گوید.

آیا پست-Covid مهاجرت به پایان می رسد تا یکی دیگر شهری رویا لوله (یکی از شما را سرگرم کند پس از چند لیوان شراب اما هرگز هوشیار) و یا فقط در ادامه یک سن چرخه (جوان حرکت مردم در افراد مسن حرکت می کند) ما در مجموع شاهد کاستی از شهرستانها در زمان بحران. و با دسترسی بیشتری به کنترل از راه دور کار یک درب باز شده است ما آینده ندارد به همان نگاه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید