Isle of Wight: Jess Glynne را "عمر بان کی مون' از جشنواره برداشته پس از کمتر از یک سال

Jess Glynne انجام خواهد شد در تابستان آینده را Isle of Wight, جشنواره, با وجود سازمان منع او از این رویداد برا

توسط FARDAALEFBA در 25 خرداد 1399

Jess Glynne انجام خواهد شد در تابستان آینده را Isle of Wight, جشنواره, با وجود سازمان منع او از این رویداد برای زندگی در سال 2019.

ستاره پاپ بود که قبلا با توجه به طول عمر بان کی مون پس از بیرون کشیدن از او 2019 تیتر تنظیم دقیقه قبل از او بود با توجه به روی صحنه ظاهر می شود. تایید او نبود که رخ داده است و پس از او گروه در حال حاضر گرفته شده برای این مرحله, گزارش طرفداران چپ در اشک.

جشنواره سازمانده جان Giddings گفت آینه که او وحشت زده شد توسط Glynne را "تکان دهنده رفتار" و این که او در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از این حادثه در حال تکرار در آینده است.

"او هرگز رزرو به بازی Isle of Wight دوباره" Giddings گفت. "این نشان می دهد که هیچ احترام برای افرادی که خرید یک بلیط. این خیلی غم انگیز است که یک هنرمند انجام می دهد که به طرفداران خود را. او به آنها اجازه دهید."

یک نماینده برای Glynne سرزنش "خستگی فیزیکی" برای عدم توانایی خود را به انجام نوشتن در یک بیانیه گفت: "جس تا به حال هر قصد انجام امروز در جزیره موجود زنده. به عنوان نشان کردم و نزدیک به آن آشکار شد که او از لحاظ جسمی خسته پس از یک بسیار شدید در چند هفته گذشته از تور."

این بیانیه ادامه داد: "به عنوان یک نتیجه ما در زمان تصمیم به لغو نشان می دهد. جس بسیار نا امید و عذر خواهی به همه طرفداران او اما در نهایت سلامت او باید برای اولین بار می آیند."

گزارش در آن زمان این ادعا که Glynne دیده می شد مهمانی با ادویه دختر Mel B و یک گروه از دوستان در ساعت 5 صبح در صبح او بود با توجه به بازی بازی های جشنواره است. Glynne بعد از تایید او شده بود, مهمانی, اما که او کشیده از جشنواره به خاطر او متحمل شده بود به خون ریزی به او آکورد آوازی پس از "مسمومیت و همه چیز".

با وجود ممنوعیت Glynne را به جزیره موجود زنده مرحله در کنار لوئیس Capaldi و لیونل ریچی در اولین روز از سال آینده این جشنواره است.

Carly Rae Jepsen, Duran Duran سام فندر و Kaiser Chiefs نیز برنامه ریزی شده به بازی این رویداد سه روزه برگزار خواهد شد که 17-20 ژوئن 2021.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب