همراهان ستاره Kevin Connolly رد اتهام تجاوز جنسی از سال 2005

بازیگر Kevin Connolly را رد کرده است شمار منتشر شده در The Daily Beast که به او تجاوز جنسی یک طراح صحنه و لباس

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

بازیگر Kevin Connolly را رد کرده است شمار منتشر شده در The Daily Beast که به او تجاوز جنسی یک طراح صحنه و لباس به نام Gracie کاکس در سال 2005.

این گزارش ادعا کرد که اتهام حمله زمانی صورت گرفت که Connolly دعوت کاکس به یک منطقه VIP در قرار دادن حزب برای فیلم باغبان بهشت.

کانلی بهترین و شناخته شده برای نقش اریک "E" مورفی در سری HBO همراهانکه توسط مارتین خواننده. خواننده شرکت با صدور بیانیه ای در مورد این اتهام که شامل یک قطعی محرومیت از حمله با بیان اینکه "حادثه" بود "توافق طرفین".

"کوین به شدت از قربانیان تجاوز جنسی و معتقد است ادعای خود را باید همیشه شنیده کردند."

"به عنوان کسی که مشغول به کار در این صنعت برای چهار دهه او با رفتار مردم با چیزی جز احترام و حفظ ستارگان شهرت. او کاملا شوکه شده بود به یاد بگیرند که از ادعاهای ساخته شده توسط Gracie کاکس از قرار دادن حزب در سال 2005. این حادثه با Ms Cox رضایت طرفین بود و او قاطعانه رد هر گونه ادعا می کنند که این حمله است."

در Daily Beast گزارش Cox نقل عنوان کرد و گفت: "نه وجود دارد و واقعا یک شانس در ذهن من به شی و یا مقاومت در برابر. آن را فقط اتفاق افتاده واقعا سریع است. من یخ زد و در شوک بود."

امی Westcott این طراح صحنه و لباس در این پروژه برای آنها Cox کار کرده است گفت: به مواجه میشدند پس از گفت در مورد این حادثه توسط Cox. Westcott و دو خدمه این تایید به The Daily Beast.

چهار Cox دوستان گفت: این نشریه که کاکس گفت که آنها در مورد این حادثه در روز بعد از آن بیرون آمده. Cox همچنین ادعا کرد که او تماس وکیل گلوریا Allred در مورد این اتهامات در سال 2017, اما Allred او اطلاع داد که قانون مرور زمان تمام شده بود, و کاهش یافته و به مورد است.

کانلی نماینده بیانیه همچنین گفت: "کوین به طور کامل درک امی نارضایتی با رضایت طرفین عمل می کنند که برخوردی بین کوین و Gracie 15 سال پیش و پس از تولید تا به حال پیچیده شده و آنها دیگر با هم کار کردن در این فیلم است."

"کوین اذعان عدم حرفه ای خود را در بخشی اما او شدیدا انکار می کند که آن را هر چیزی به غیر از یک متقابل رضایت طرفین روبرو می شوند."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب