ویرژیل van Dijk طول می کشد سرزنش برای لیورپول خطا پهن شکست آرسنال

لیورپول ویرژیل van Dijk گفت که او را "مقصر" برای قهرمان تعجب 2-1 شکست آرسنال. مرکز پشت را گذشت از غلظت miscui

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

لیورپول ویرژیل van Dijk گفت که او را "مقصر" برای قهرمان تعجب 2-1 شکست آرسنال.

مرکز پشت را گذشت از غلظت miscuing یک backpass تحت فشار از ریس نلسون مجاز Alexandre Lacazette به سرقت و نمره یک گل در برابر اجرای بازی. مدت کوتاهی پس از آن Alisson شد مقصر برای یکی دیگر از کارهایی خطا mishitting عبور خود را که منجر به نلسون به ثمر رساند آرسنال دوم.

لیورپول تحت سلطه نیمه دوم با داشتن 24 عکس و بیش از 70 درصد در اختیار داشتن اما نمی تواند ترک آرسنال را خیره دفاع.

"بدیهی است که اهداف ما به عنوان یک در حال حاضر. تا زمانی که اولین هدف آن کاملا ما. ما تحت سلطه" Van Dijk گفت: پس از آن.

"ما به آنها دو گل اما سپس آن را دشوار است به آمده به عقب. اگر شما به اهداف دور بود و من امروز شما دریافت می کنید آنچه شما سزاوار. اهداف نباید اتفاق می افتد اما تا آن زمان چیزی اشتباه وجود دارد. این اتفاق می افتد در فوتبال گاهی اوقات و شما باید برای مقابله با آن است. متاسفانه امروز ما تا به حال برای مقابله با آن را دو بار!

Van Dijk باعث می شود خطا تحت فشار از نلسون (ایسنا)

"من را سرزنش می کنند برای آن است. ما در حرکت است. ما می خواستیم بازی را به نفع خود اما ما نمی توانیم تغییر واقعیت است. ما سعی خواهد کرد برای پیروزی در دو بازی گذشته اما ما تا به حال یک فصل فوق العاده در حال حاضر. گرفتن جایزه خواهد بود یک رویا به حقیقت می پیوندند. امشب ناامیدی که در سر من, و گاهی اوقات شما می تواند تبه اما ما در حرکت است."

باکاری سانیا در صحبت های درخشان را از لحاظ سمت خود عملکرد اگر چه خود را تنها امید واقعی برای واجد شرایط برای فصل آینده لیگ اروپا نهفته در روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی مقابل منچستر سیتی.

"از نظر انرژی و شادی در اتاق پانسمان خوب این است دارو پیش از این در مرحله نیمه نهایی" او گفت:. "در برابر این تیم شما باید شانس خود را, شما نیاز به دفاع شما نیاز به کمی شانس و ما تا به حال همه که.

"ما تا به حال باور است. من نگران 1-0 ما چگونه واکنش نشان می دهند اما ما قادر به انتخاب یک لحظه و بر این باورند دوباره. ما در آن است و در اینجا است که ما پاداش. این یک کار عظیم شما فقط نیاز به نگاهی به تفاوت بین دو تیم امروز فاصله بسیار زیاد است. اما شکاف در بسیاری از مناطق ما نمی توانیم آن را بهبود بخشد در دو ماه.

خواسته در مورد اینکه آیا او می تواند حمایت شود در تابستان انتقال بازار Arteta گفت: "من نمی دانم. این یک نگرانی بزرگ به دلیل وجود دارد هیچ سحر و جادو. شما نیاز به با کیفیت برای ساخت یک تیم و شما نیاز به جوخه های بزرگ. این یک چالش است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن