'همسایگان من فکر می کنم من از دست دادن آن': از livestreams به واقعیت مجازی raves, چگونه نوازندگان در حال مقابله و بدون تور

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

منام هرگز قبل از این انجام داده بنابراین اگر من کمی عصبی من عذر خواهی می گوید:" Coldplay, کریس مارتین, نشسته, پیانو, خاراندن سر خود را. "'روز شگفت انگیز'?" او می گوید: مشابه در هزاران زندگی می کنند نظرات آبشاری پایین صفحه نمایش خود را. "من نمی تواند به یاد داشته باشید که یکی است." این 16 ماه مارس جهان است teetering در آستانه مستند و خواننده گروه کلدپلی است که در مورد به شیرجه رفتن به unchartered آبهای آنلاین کنسرت. به زودی بقیه موسیقی جهان به دنبال خواهد داشت.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر لغو تور و جشنواره شد اخبار. "این که عرصه را نشان می دهد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس"; "تیلور سویفت را لغو 2020 عاشق تاریخ تور با توجه به کروناویروس"; "گلستنبوری 2020 لغو شد با توجه به کروناویروس". و پس از آن به عنوان بحران جهانی تشدید این موج جزر و مدی از تعویق شد بیش از حد به نگه دارید تا با. نشریات مانند ما متوقف در حال اجرا آنها را به عنوان اخبار. در نهایت هر تور و هر جشنواره تا به حال زمین را متوقف کند. و با آنها یک تکه بزرگ از هنرمندان معیشت.

"غم انگیز است. بسیار غم انگیز است." این که چگونه قمر Bridgers احساس زمانی که او متوجه او تابستان مباحث نمی توان پیش رفتن. "من 80 درصد از ارزش خود را از تعامل با تن از مردم در تور هر شب" او به من می گوید. Rufus Wainwright موافق است. "من از دست این سفر و تنها بودن در جهان طرفداران" او می گوید. American indie-کرنش لوسی Dacus برنامه ریزی شده بود در "آسان گرفتن" در این سال "که هنوز به معنای انجام, مانند, پنج تور," او می گوید. اما هیچ کدام از آنها اتفاق می افتد. "این بسیار تصدیق و قدرتمند برای ایستادن در یک اتاق با دوستان و غریبه ها" او ادامه می دهد "و به دنبال در همان جهت به اشتراک گذاری یک تجربه پیدا کردن شادی. دلم برای بودن بهانه ای برای مردم را به گرد هم می آیند."

"این قطعا زمان زیادی را در یک حرفه ای است که متکی بر مسافرت های بین المللی و گروه های زیادی از مردم جمع آوری با هم به عرق و فریاد بیش از هر دیگر" می افزاید: Michael Lovett, که انجام می دهد به عنوان سینثپاپ, انفرادی, لباس NZCA خطوط تا حدودی remorsefully.

البته این فقط احساسی اجرای تور که هنرمندان از دست رفته بود. مالی آینده صنعت موسیقی است که به طور بالقوه یک خشک یکی. پس از تولد جریان اجرای زنده را تبدیل به رایج ترین منبع درآمد برای نوازندگان. موسیقی زنده بخش است که انتظار می رود برای از دست دادن £900m این سال – 81 درصد از آن سهم سالانه به اقتصاد انگلیس با توجه به آمار و ارقام در گزارش گاردین – و تور نوازندگان از دست بدهد تا به دو سوم از درآمد خود زندگی می کنند از لغو جشنواره به تنهایی. نوازندگان' اتحادیه می گویند اعضای خود را از دست داده اند و بیش از £21m در درآمد پس از شروع مستند.

حتی به عنوان محدودیت شروع به سهولت از آن معلوم نیست که زنده موسیقی خواهد بود قادر به باز گشت. اما با توجه به این که ما bioethicist Dr Zeke Emanuel گفته نیویورک تایمز که "در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021 در اولین" آن بعید به نظر می رسد که ما خواهید بود قراردادن خودمان را به sticky-floored سالن (اگر در واقع وجود دارد بسیاری از سمت چپ بعد از این همه) و یا برروی آن بکشید در طول راهرو به خون دماغ شدن عرصه صندلی هر زمان به زودی.

هنوز, هنرمندان, هستند, هیچ اگر نه خلاق است. آنها در حال پیدا کردن راه مدبر به سیر خود طرفداران اشتها برای موسیقی زنده. پس در کریس مارتین قدم به قدم (خود زندگی می کنند جریان بوده است تماشای بیش از 2 میلیون نفر) لیدی گاگا سرپرستی با هم در خانه کنسرت شش ساعته در ماراتن که در آن هنرمندانی چون بیلی Eilish Kacey Musgraves تیلور سویفت و رولینگ استونز انجام شده از محدوده خانه خود را به جمع آوری پول برای سازمان جهانی بهداشت. کریستین و ملکه نام مستعار Heloise Letissier انجام شده در این اواخر نشان می دهد از پنجره در پاریس ارسال شده شبانه Instagram زندگی محروم-بازگشت به اجرای رقص و نوشتن در اطراف عظیم چوبی studio او در بر داشت خودش را قرنطینه در. Wainwright انجام شده است "حوله تن پوش رسیتال" در لباس هر روز. خواننده عامیانه فضل پتری و نوازنده همخانه بن خزه ارسال شده گالوانیزه A-Z را پوشش می دهد شروع با Sugababes' "در مورد شما در حال حاضر" و با پایان دادن به "زامبی" توسط زغال اخته قبل از اینکه دوباره بازی تمام 26 آهنگ ها زندگی می کنند "در حالی که گرفتن زیر دوش طلایی" و بالا بردن £11,000 برای مسئله بزرگ است. و بی شماری وجود دارد و نمونه های دیگر از نوازندگان گرفتن مبتکر با جریان.

قمر Bridgers انجام شده است در خانه کنسرت ها پس از ماه آوریل است. "نکته جالب در مورد آنها," او می گوید: "شما می توانید با اتصال مردم به راحتی. من لازم نیست به من لباس خواب و یا حمل یک دسته از مسائل به یک محل است." سپس دوباره او می افزاید: "این احساس می تواند من فقط آواز به خودم" بنابراین او راه اندازی یک صفحه نمونه از تشویق به ماشه بین آهنگ. "این کمک می کند تا کمی. من مطمئن هستم که همسایه ها فکر می کنم من از دست دادن آن است." برای او در خانه فرفره برای وب سایت موسیقی چنگال او پرسید: برای درآمد حاصل از رفتن به قید وثیقه پروژه – چون "پلیس همراه با خصوصیسازی کنند سیستم زندان در آمریکا گسترش برده داری. هر راه ما می توانیم مختل و رایگان است که مردم برای من مهم است."

قمر Bridgers در می یابد که او هنوز هم می تواند اتصال با طرفداران از خانه (رکس)

زمانی که Lovett متوجه او نمی خواهد بود قادر به تور خود را در آلبوم آینده خالص لوکساو در نظر گرفته به تأخیر انداختن انتشار در دسترس نباشد. به جای او تصمیم گرفت به پرتاب مجازی حزب آزادی و "شاید ارائه یک کمی فرار". "در حالی که ناتوانی در به بازی زندگی می کنند نشان می دهد بدیهی است که یک بد شانسی واقعی" او می گوید: "این مرا آنلاین در راه من قبل از هرگز. من تجربه زندگی در جریان است. آن را بطور صمیمی – شما شروع به ایجاد روابط با این طرفداران که تبدیل شدن به طور منظم. آن من مجبور به یادگیری و نواختن موسیقی بیشتر – هر دو خود من را پوشش می دهد – از من تا کنون انجام داده قبل از." آلبوم حزب آزادی است "رفتن به یک ترکیب واقعی livestream 'نمایش' با ارزش تولید (یعنی هیچ صفحه اصلی مبلمان مناسب و معقول صوتی) و چیزی که تخمین های اجتماعی از جنبه های واقعی فرفره."

دیگر نوازندگان گرفته اند مسیرهای مختلف. الکترونیکی duo Prospa تصمیم به پرتاب مجازی انبار با بیحوصلگی حرف زدن برای بیش از 600 نفر است. این ویدئو در جریان است که به کارگردانی کانر Campbell فیلم برداری شده بود در 360 و در محل مخصوص VR انبار. کمپبل با استفاده از عکس های قبلی با بیحوصلگی حرف زدن و فرار آنها را از طریق زندگی می کنند تجسم نرم افزار تحریف هر عکس چندین بار در زمان واقعی است. "این یک فرایند است که آشنایی تصاویر یک احساس ثابت از جنبش" او می گوید: "در تلاش برای از نو خلق کردن که نشاط و سرخوشی بودن 'از دست رفته در موسیقی' در حالی که در یک شب در باشگاه است." این ایده می گویند Prospa, "آمد از نا امیدی از ما در حال دور شدن از یکدیگر و مایل به انجام یک جریان زندگی می کنند. ایده این بود که به بازگشت به تمام افرادی که در خانه گیر کرده که مایل به بیحوصلگی حرف زدن و فقط برخی از سرگرم کننده است."

هر چند او صرف مقدار زیادی از زمان تماشای دوستان نوازنده در بازی زندگی می کنند جریان Dacus است و در عین حال به انجام این کار خودش. "من احساس بسیار کمتر متصل به طرفداران من اما این است که احتمالا تقصیر من نیست نشان آنلاین بیشتر," او می گوید: اگر او را درمان که در 17 ژوئن با در نظر گرفتن بخشی در رویال آلبرت خانه اجرا را نشان می دهد قرار داده شده توسط معروف لندن سالن کنسرت. مباحث آزاد هستند اما در رویال آلبرت هال که مانند هر محل دیگر است که در حال حاضر بسته است درخواست بینندگان به نظر اهدا.

Dacus یک "حافظه جادویی" از رفتن به حافظه های فوق در محل در سال 2016 که در آن "مردم با پوشیدن دستکش و کلاه" و داشتن دستگیر بلیط های ارزان قیمت در خدایان او "گوش به سمفونی با من صورت فشرده بین میله های آهن آهن گارد." او می گوید: او "مفتخر زمانی که راه از من خواست برای انجام یک جریان اگر چه آن را متاسفانه فاقد پمپ و جذابیت که در این سالن ارائه می دهد."

یکی دیگر از نوازنده که در رویال آلبرت خانه سری شارلاتان خواننده گروه Tim Burgess. او شده است پرتاب wildly محبوب "گوش دادن احزاب" در توییتر از ماه مارس که در طی آن مردم در سراسر جهان گوش دادن به همان آلبوم در همان زمان (Roisin Murphy شده است مورد علاقه خود را تا کنون). او را در حال همکاری با شریک زندگی خود را و او هفت سال در مجموعه زندگی می کنند و می بیند یک مزیت به مجازی اجرای بیش از IRL ، "در مباحث همیشه وجود دارد کسی که به دنبال به "قرض گرفتن" یک شارژر تلفن و من را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی تنقلات" او انگلیسی دوبله.

Tim Burgess شده است پرتاب wildly محبوب 'گوش دادن احزاب در توییتر از ماه مارس (رکس)

Lovett است که به دنبال در سمت روشن ، "از یک نوازنده دیدگاه در واقع وجود دارد بسیاری از جنبه های فنی است که ترجیح داده به یک فرفره" او می گوید. "شما می دانید که دقیقا چگونه آن را به نگاه و صدا وجود دارد متغیر کمتر از یک گیگ – یعنی هیچ backline گذاری ترشرو بچه ها صدا های عجیب و غریب, اتاق آکوستیک. در حرکت نزولی وجود دارد احتمال بالایی از مردم خواهد شد گوش دادن از طریق تلفن یا لپ تاپ بلندگو. از یک دیدگاه مخاطبان است که نه بیش از حد رضایت بخش – اما هی! هیچ توالت صف های طولانی و بدون آسیا آبجو شما قطعا از دست رفته قطار صفحه اصلی... چه به عشق؟"

او همچنین احساس ارتباط بیشتری با طرفداران خود را نسبت به او هرگز قبل از انجام داده است. "واقعیت این است که ما شده ایم گرفتن تقریبا همه ما تعاملات اجتماعی آنلاین تغییر کرده است راه من فکر می کنم در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی," او می گوید. من تا به حال برخی از واقعا لحظات خوبی پس از نواختن یک آهنگ در Instagram, زندگی می کنند, فقط چت به مردم و پاسخ به سوالات – گاهی اوقات برای بیش از نیم ساعت. اغلب آن را به آنهایی که در من هراس بیشتر است که در نهایت بیشتر سرگرم کننده است."

به عنوان مالی پیامدهای زندگی می کنند صنعت موسیقی در انتظار نگه داشته در حالی که آنها هیچ شک شدید امید وجود دارد یافت می شود. نه تنها بسیاری از مردم انتخاب برای کمک به سالن که در حال مبارزه هستند اما طرفداران موسیقی تصمیم گرفتند از بازپرداخت برای لغو و یا به تعویق افتاد گیگابایت است. "در ماه اول و یا پس از مستند من فکر می کنم که اکثریت زیادی از فرفره را برانگیخت می خواهید بازپرداخت می گوید:" تروور ویلیامز مدیر تور تور موسیقی زنده که با هنرمندان مانند Stormzy و گریس جونز. "اما هنگامی که دریافت بلیط می شمارد و به روز رسانی من بسیار شگفت زده برای دیدن که بازپرداخت در سراسر تورهای ما تا به حال حداقل است."

Rufus Wainwright: 'من از دست این سفر و تنها بودن در جهان طرفداران' (رکس)

و هنوز در حسرت بازگشت از تور در میان طرفداران موسیقی و نوازندگان قوی است. هفته گذشته به عنوان مستند شروع به شل لورا Marling, خانه خود را در زمان واقعی مرحله از اتحادیه نمازخانه و یک گیگ. درست است هیچ کس در مخاطبان بود اما نزدیکترین بسیاری از طرفداران موسیقی از جمله خود من آمده اند به واقعی زندگی می کنند نشان می دهد در بسیاری از ماه و این نیرو بود.

شاید که مرحله بعدی است. "تا آنجا که بعد از شش ماه من فکر می کنم اگر وجود دارد یک راه برای پیشدستی کردن این چیز های غول پیکر شرکت خواهد توانست تصور آن در حال حاضر می گوید:" Bridgers. هیچ یک پیشدستی آن دقیقا اما شرکت ها قطعا زرنگ و دانا شده است. در آوریل کامپیوتر بازی Fortnite میزبان زندگی می کنند در بازی Travis Scott, کنسرت, که در طی آن ما رپر انجام شده بر روی یک virtual مرحله ساخته شده است به دنیای بازی. 12.3 میلیون و همزمان جمع بازیکنان آنلاین به تماشای کنسرت – بازی بزرگترین تا کنون در بازی جمع آوری.

یک چیز برای مطمئن, هر چند – این نمی تواند برای همیشه لطفا برای. "بدترین سناریو خواهد بود برای این ویروس به درمان می شود و سالن قادر به باز کردن back up می گوید:" ویلیامز "که قطعا کشتن ما تور میباشد." باند او را با کار خوشبین هستند که آنها را قادر به تور دوباره در آینده ای نزدیک اما آنها نیز "نگران نمی پریدن تفنگ بیش از حد به زودی به عنوان آنها نیز احساس مسئولیت برای ایمنی از طرفداران خود و تور خدمه. همه آنها قطعا از دست رفته تعامل و قرار دادن در یک نمایش برای طرفداران خود به عنوان مجازی و اجرای آنلاین که خلاق هستند قطعا یکسان نیست."

Lovett موافق است. "هیچ چیز نمی تواند جای تجربه انجام و یا در حال تماشای یک نمایش زنده" او می گوید. "من فکر می کنم ما باید اعتراف که آن را یک تجربه جمعی است که در آن انرژی از مخاطبان الهام بخش هنرمندان و بالعکس. این یک حلقه بازخورد. به عنوان یک موسیقیدان مهم نیست که چقدر عادی شما احساس می کنید قبل از اینکه شما تبدیل می شوند زمانی که شما روی صحنه."

Wainwright است خوش مشرب. "آن را در فاز," او می گوید. "در حال حاضر ما تنها می تواند صبر کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب