التون جان, دعا Lipa و Olly Alexander, در میان هنرمندان به امضای نامه ای خواستار 'تبدیل درمانی' بان کی مون

التون جان, Olly Alexander و دعا Lipa در میان هنرمندان به امضای نامه ای سرگشاده خواستار ممنوعیت دولت در به اصطل

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

التون جان, Olly Alexander و دعا Lipa در میان هنرمندان به امضای نامه ای سرگشاده خواستار ممنوعیت دولت در به اصطلاح "تبدیل درمانی".

بحث تمرین است بر اساس اشتباهی که در حال تجاوز+ یک بیماری روانی است که می تواند و یا باید درمان شود.

Thalia توصیف "تبدیل درمانی" به عنوان هدف "[تغییر] یک فرد از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی".

"تبدیل درمانگران استفاده از انواع بشود احساسی آسیب زا و یا جسمی به محرک دردناک را به قربانیان خود را شریک آن محرک با تجاوز به هویت" این سازمان می گوید.

بین المللی شورای توانبخشی برای قربانیان شکنجه طبقه بندی تبدیل "درمان" به عنوان شکنجه.

در این نامه آمده است: "بیایید آنچه متعهد شد دو سال پیش و بان کی مون 'تبدیل درمانی' به صورت تمام لزبین, گی, bi, ترانس و جنس متنوع مردم در تمام سنین است.

"تا زمانی که شما انجام شکنجه را ادامه خواهد داد را به جای خاک بریتانیا."

نامه ای است که خطاب به لیز خرپا وزیر زنان و برابری. آن خواستار او را به "معرفی یک واقعا موثر ممنوعیت 'تبدیل درمانی", آسمان صاف اخبار گزارش.

"هر گونه مشاوره و یا متقاعد کردن کسی که برای تغییر گرایش جنسی و یا رفتار به طوری که مطابق با heteronormative شیوه زندگی و یا هویت جنسیتی باید غیر قانونی و بدون توجه به دلایل مذهبی و یا در غیر این صورت – به هر فرد سن" در این نامه می گوید.

دیگر افراد مشهور به امضای این نامه عبارتند از Little Mix را جید Thirwall سام فندر Years & Years خواننده گروه Olly Alexander, Stephen Fry و راسل تی دیویس.

این هفته Facebook و Instagram ممنوع همه آگهی تبلیغ تبدیل "درمان" است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im