UFC 251: Jorge Masvidal مربی مایک براون به دست Kamaru عثمان مبارزه پس از عقد قرارداد coronavirus

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نه تنها Jorge Masvidal پله به مبارزه برای سبک وزن UFC عنوان فقط در شش روز اطلاع این هفته, اما او همچنین می خواهد انجام این کار اصلی خود را بدون مربی در گوشه ای خود را.

قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان (16-1) در اصل مجموعه ای برای دفاع از قهرمانی خود را در برابر گیلبرت سوختگی در UFC 251 اما برزیل رقیب مجبور شد از اول مبارزه با جزیره اصلی رویداد هفته گذشته پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

و در حال حاضر مایک براون مربی Masvidal (35-13) نیز قرارداد coronavirus.

به عنوان یک نتیجه, قهوه ای نمی خواهد سفر به جزیره یاس در ابوظبی که در آن آخر این هفته کارت برگزار خواهد شد. او شده است در تماس با Masvidal در روزهای اخیر.

"فقط دل من قصد دارم برای دیدن Jorge برنده مسابقات قهرمانی جهان در فرد" براون گفت: ESPN.

"هیچ کس آن را سزاوار بیش از این پسر. هیچ کس بیشتر پرداخت می شود حق.

"خورخه نیز یکی از متفکرانه ترین ورزشکاران من تا کنون ملاقات کرد. او باعث می شود همه احساس می کنند با او هستند و بخش عظیمی از این سفر است.

"حقیقت این است که این مرد بوده است و حد عالی رساندن مهارت های خود را برای بیش از 20 سال توسعه یافته و یکی از بالاترین مبارزه با ضریب هوشی این ورزش تا به حال دیده می شود.

"تا آنجا که در حال Covid مثبت, من احساس می کنم خوب است. تنها درد من احساس در قلب من است."

با توجه به ESPN, Masvidal گوشه در ابوظبی در شب شنبه را شامل Paulino هرناندز عیسی گالو و ابراهیم کوه و 'Gamebred' تصمیم گیری در چهارم cornerman در قهوه ای نبود.

Masvidal اولین UFC عنوان شات می آید هفت سال پس از عرضه در ارتقاء.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن