خرید رپورتاژ

Apple Watch Series 5 40mm Review
اپل دیده بان سری 5 (GPS 40mm) مسلما بهترین ساعت هوشمند حال حاضر در بازار و شما می توانید یکی را انتخاب کنید برای $299.99 حمل (تخفیف اضافه شده در پرداخت) امروز تنها در اصل $399. بر خلاف پیشینیان خود این مدل دارای یک صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا زمان و اطلاعات مهم قابل رویت باقی می ماند در تمام زمانها. هر ساعت در صورت بهینه سازی شده برای این صفحه نمایش جدید و صرفه جویی در عمر باتری است. صفحه نمایش به طور خودکار ابعاد هنگامی که یک کاربر از مچ دست به پایین است و بازگشت به روشنایی کامل با یک جمع و یا یک ضربه بزنید. صفحه محصول – تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود در طول پرداخت. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

چگونه همیشه بر روی صفحه نمایش کار می کند ؟ آن را با استفاده از چند فن آوری های پیشرفته از جمله low-temperature polysilicon / اکسید نمایش (LTPO) فوق العاده کم قدرت درایور صفحه نمایش کارآمد قدرت مدیریت یکپارچه مدار و جدید حسگر نور محیط. این به معنی آن می تواند ارائه دهد تمام طول روز و 18 ساعت عمر باتری در یک شارژ کامل.

ما دیده ایم دیده بان اپل دارای تاثیر معنی دار بر مشتریان ما زندگی می کند و ما هیجان زده به ارائه حتی قابلیت های بیشتری با اپل سازمان دیده بان سری 5 و watchOS 6. ادغام بدون درز از جدید سخت افزار و نرم افزار ارائه یک تجربه پیشرفته است که باعث می شود آن را حتی ساده تر به ماندن فعال و متصل به مردم و اطلاعات کاربران در مورد” گفت: Jeff Williams, اپل افسر ارشد عامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im