دیو ستاره گاتا: "من نمی خواهم مردم بدانند که من دوقطبی – من از هود'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ثانیهell نه! می گوید:" گاتا یادآوری واکنش خود را هنگامی که دوستان خود را Lil Dicky پرسید: اگر او می خواهم خود را نشان می دهد اختلال دوقطبی در آمار طنزهای دیو. "شما نمی توانید شرمسار من است که می خواهم. تمام جهان را به تو فکر می کنم من دیوانه هستم." گاتا نقش خود را در سری اعتیاد به مواد مخدره به دیو Burd با نام مستعار Lil Dicky واقعی زندگی سفید یهودی رپ و ویروسی احساس یوتیوب. او مطمئن بود که در ابتدا اگر او آماده بود برای قرار دادن خود درونی خود را بر روی صفحه نمایش. "من یک مرد از هود," او گفت:. "من قرار است به سختی می شود."

FX شده است نشان می دهد یک جای خواب آمار در انگلستان – جایی که فصل اول خود را فقط به این نتیجه رسیدند در بی بی سی دو – و حال به نام بهترین کمدی جدید از سال 2020 است. آن را تیز خنده دار و متحرک; نرم افزار باز کردن آن کاراپاس از کیر جوک و risqué raps و شما پیدا کردن یک متفکر سری مقابله با مسائل مربوط به نژاد و, بهداشت روان و مردانگی به عنوان یک رپر تلاش می کند برای شکستن به صنعت موسیقی.

گاتا در ضمن می دهد عملکرد بسیار قدرتمند است که آن را در حال حاضر درآمد او در اوایل امی وزوز. خانواده او در نهایت او را متقاعد برای الهام بخشیدن به مردم با داستان خود را که منجر به یک صحنه بسیار تند و تلخ است که آن را ربوده نفس از ریه ها. پس از مرز هل دادن طعم و مزه-skewering, جوک, پنجم, قسمت, که در آن گاتا شکسته شدن در یک استودیوی ضبط و نشان می دهد او دو قطبی بازدید سخت است.

"فیلمبرداری این صحنه یکی از شادترین و غم انگیزترین احساسی ترین طغیان من تا به حال در زندگی من" می گوید: GaTa, 33, که نام واقعی است Davionte Ganter. نه فقط به خاطر آن سخت به آسیب پذیر می شود. "من از ترانشه. من از جایی که شما می توانید راه رفتن خارج و گرفتن شات. بنابراین من نمی توانستم باور من در یک اتاق با 50 سفید تشویق مردم به من است."

گاتا اشک در صحنه واقعی بودند. "من تقلید می کنی آن را," او می گوید. "مثل f*** * * * اسکریپت این است که آن. این کسی است که دو قطبی است و واقعا در رفتن را از طریق آن." آن را کمک به یک پرستار در حال حاضر زمانی که او در مجموعه. "این دیوانه به آن می گویند" او می گوید: "اما من راه رفتن در اطراف مانند یک بمب ساعتی. من سعی می کنم برای فشرده سازی احساسات من و hypeness برای خودم بهتر است, اما من همیشه هیجان زده است."

گاتا انرژی fizzes از طریق صفحه نمایش به عنوان او صحبت می کند بیش از زوم از Koreatown لس آنجلس یک سنگ پرتاب دور از جایی که او بزرگ شده در جنوب مرکزی. او مطرح شد با عمه و عمو زاده که به تصویب رسید او و پس از او از دست پدر و مادرش هر دو به کراک کوکائین زمانی که او 18 ماه است. او فکر می کند او عمه و پسر عموی خود را به عنوان مادر و خواهر خواستار آنها را "فرشتگان نگهبان".

گاتا تا به حال می خواستم به عنوان یک خواننده رپ از سال. او 17 زمانی که او ملاقات کامپتون هنرمند Tyga سپس 14 که او رفت و به کار با برای بهترین بخشی از یک دهه است. آنها با همکاری Lil Wayne و تور با هم گاتا اقدام به عنوان Tyga اعتیاد به مواد مخدره و کمک به او را با همه چیز از موسیقی و سبک ایده ها برای نامگذاری آلبوم.

پس از گاتا به پایان رسید کار با Tyga در سال 2011 او تا به حال یک قسمت جنون که منجر به او که مبتلا به اختلال دو قطبی است. "من f***ed up the studio, من احساس خیلی خوب می گوید:" گاتا. "من در زاناکس و شامپاین. My homies با عجله مرا به خانه چون آنها نگران بودند اما زمانی که من به داخل خانه من بدبختانه در مادر و خواهر من. من شکست لپ تاپ من. من در دام, در حال اجرا در اطراف خانه برهنه مانند " من میخوام یک رکورد معامله!'

"مامان من می ترسم پس از او به نام کلانتر سپس پلیس و بازداشت من است. آنها مرا به بیمارستان من صحبت s*** به آنها کل راه, مانند, 'F*** خانواده شما حتی نمی دانند که من هستم, i'm gonna be famous یک روز.' آنها بسته من و دست به دستبند, من. من گفت: "اوباما gonna come get me.' آنها قفل شده است و من در یک اتاق خالی می باشند به مدت 72 ساعت با یک دوربین در دیوار. که زمانی که من متوجه شدم که من نیاز به کمک."

ننگ اطراف اختلال دو قطبی و سلامت روانی در جامعه می شکند گاتا قلب. "من بسیاری از سیاه دوستان که نمی باید از این منابع برای دریافت کمک و رفع ذهن خود را," او می گوید. مردان او می داند که تمایلی به دریافت درمان به دلیل "یک مرد همیشه می خواهد به نگاه ماچو. آن را به قوی. اما گاهی اوقات شما برای قرار دادن غرور و افتخار خود را به سمت و فقط دریافت که کمک کند."

بهترین دوستان: گاتا و دیو Burd در 'Dave' (FX)

گاتا شد در پایین ترین در سال 2013 باقی مانده در مواد غذایی تمبر زمانی که "یک روز از آبی" او یک متن از خود مدیر سابق گفتن او در مورد یک یهودی هنرمند از حومه که "تف موسیقی خوب" اما به اندازه کافی ندارد "swag". او می خواست گاتا به Lil Dicky اعتیاد به مواد مخدره ، گاتا آورده جعلی دستیار شخصی و عکاس به اولین جلسه خود را برای تحت تاثیر قرار دادن او را. Lil Dicky نمی شد آن را به عنوان نظر می رسد تحت تاثیر قرار گرفته و در همه. "او نمی مانند و یا آن را باور می گوید:" گاتا خنده "اما به او احترام دید من [عظمت]". در نهایت این جفت ارز شد "بهترین دوستان" می گوید: گاتا چکش تاکید بر این دو واژه.

از پالس (pals) را بعید duo با Lil Dicky پس از رشد در یک برگ Pennsylvanian حومه. "او هرگز به دریافت تماس های تلفنی در مورد دوستان خود را به گرفتن شات می گوید:" گاتا. "ما از دو دنیای متفاوت و آن را بزرگ برای قرار دادن آنها را با هم."

به عنوان یک نتیجه مسائل فرهنگی تخصیص بودجه در حال کاوش با اصل بینش در نشان می دهد. در Dave's نهایی قسمت صبحانه باشگاه میزبان رادیو Charlamagne Tha خدا بازی خود را متهم Lil Dicky بودن یک فرهنگ کرکس. رپر پاسخ به درهم و unapologetic. "سفید رپرهای واقعا باید مراقب باشید از آنچه آنها انجام می دهند در هیپ-هاپ که متعلق به جامعه شهری می گوید:" گاتا در حال حاضر. "آنها رو به آن احترام بگذارند. اما به همه شما سفید رپرهای خارج وجود دارد, من عاشق میشم. پرش در این ع*** از آن لذت ببرید, را پیش بینی, موسیقی, اما فقط می دانم که شما بودند با الهام از فرهنگ سیاه و سفید. مردم سعی کرده اند به حمله Lil Dicky اما من بستن همه که s*** پایین او مرا هود."

گاتا شده است در قفل در آپارتمان خود با بولداگ فرانسوی Morty. او دریافت نمی کند بسیار پیدا کردن فن توجه طاقت فرسا اما او با عجله به سالن شهر برای زندگی مهم شد. "من احساس میکنم این وظیفه من به پایین وجود دارد و برگزاری مشت من بالا," او می گوید. گاتا شاهد خشونت پلیس بارها در زندگی خود. "خارج شدن ماشین, پسر," او می گوید: کاهش صدای او برای جعل هویت یک افسر پلیس است. "بر روی زمین ، به من اجازه ID خود را ببینید. باز کردن تنه. ماده در واقع قرار دادن دست خود را بر روی کاپوت این خودرو است." او می گوید دوستان خود را "به زندان برود مانند آنها در حال رفتن به کلیسا".

رپر احساس مسئولیت به صحبت می کنند تا برای خود و همسالان در حال حاضر که او تا به یک بزرگتر پلت فرم: او در حال بمباران با اسکریپت ها و FX فقط تایید دیو's, فصل دوم. "من در یک f***ed up منطقه" او می گوید. "سیاه و سفید جامعه یکی از فقیرترین نژاد در نژاد بشر است. محیط زیست ما فقط تا f***ed up است که همه ما فکر می کنم در مورد f***اد کردن همه چیز. هنگامی که شما به یک محله آن را آسان برای داشتن یک روز خوب. خورشید در حال درخشیدن است وجود دارد سگ راه رفتن پایین خیابان همسایگان در حال تکان دادن در هر یک از دیگر مردم به پخت کیک. آن را مانند که در جامعه سیاه و سفید. ما که در پایین برای مدت طولانی و وقت آن است که برای رسیدن به بالا.

"من می خواهم هر فرد سیاه و سفید قادر به بیرون رفتن در خیابان و نگه داشتن سر خود را بالا بدون هر کسی قضاوت آنها را برای رنگ پوست خود را." او گره با شور و نشاط. "من نمی خواهم کسی را به احساس مانند یک موش در سوراخ. من می خواهم مردم را به درخشش و احساس روشن و می دانم که هر روز آنها بالاتر از زمین است که یک روز خوب است."

دیو در دسترس است در BBC iPlayer در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن