Upgraded Anker Soundcore Liberty Neo True Wireless Earbuds
Anker را Soundcore آزادی Neo واقعی بی سیم از Earbuds ارتقاء داده شده است و شما می توانید یک جفت فقط برای $28.04 عرضه امروز تنها در اصل $39.99. آن را ویژگی های گرافن رانندگان که نوسان شدید با دقت به ارائه صدا با دقت فوق العاده و همچنین به عنوان یک دقیق تجربه گوش دادن. یکپارچه BassUp تکنولوژی با استفاده از یک سفارشی الگوریتم برای انجام تجزیه و تحلیل زمان واقعی بر روی موسیقی خود را و تشدید فرکانس های پایین تا 43 درصد بیشتر باس. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

فروش

Upgraded, Anker Soundcore Liberty Neo True Wireless Earbuds, Pumping Bass, IPX7 Waterproof, Secure Fit, Bluetooth 5 Headphones, Stereo Calls, Noise Isolation, One Step Pairing, Sports, Work Out
به روز رسانی Anker Soundcore آزادی Neo واقعی بی سیم از Earbuds پمپاژ باس IPX7 ضد آب مناسب امن, بلوتوث, 5, هدفون استریو, تماس انزوا سر و صدا یک مرحله جفت شدن, ورزش, کار

  • Soundcore است Anker صوتی با نام تجاری ما امضا صدا است که توسط 10 میلیون نفر در سراسر جهان است. آزادی Neo بخشی از آزادی ما سری از حقیقی های بی سیم از earbuds.
  • ماهرانه تنظیم گرافن رانندگان: گرافن به عنوان اولین پیشگامان ما با استفاده از تجربه ما برای ایجاد یک درایور جدید برای آزادی Neo بی سیم از earbuds که طول می کشد استفاده کامل از مواد قابل توجه خواص. 100 برابر سخت تر از فولاد و 35 درصد سبک تر از سنتی راننده دیافراگم آن نوسان شدید با دقت به آهنگ های خود را گسترده تر صدا با دقت استثنایی و شفاف وضوح در سراسر محدوده فرکانس.
  • باس شما می توانید احساس: ما منحصر به فرد BassUp تکنولوژی خود را تجزیه و تحلیل صوتی فرکانس پایین در زمان واقعی و فورا افزایش باس تا 43%. توقف به سادگی گوش دادن به موسیقی خود را و شروع به واقعا احساس آن است.
  • نشکن اتصال: یک آنتن خارجی ترکیبی با بلوتوث 5. 0 به ایجاد یک تقریبا نشکن ارتباط بی سیم خود را از earbuds و دستگاه خود را—حتی در مکان های شلوغ. و از ویژگی های آنها
  • IPX7 حفاظت: عرق گارد حفاظت ایجاد یک آب سد به صورت بی سیم از earbuds در برابر باران و عرق. و حتی آن را مقاوم در برابر آب از شیر زمانی که شما دور شستن عرق پس از یک تمرین است.

علاوه بر داشتن IPX7 حفاظت از آب هر بی سیم earbud در وزن فقط 0.2 اونس به اطمینان حاصل شود شما لذت بردن از یک خستگی-تجربه بدون توجه به چه مدت شما گوش دادن. GripFit تکنولوژی را تضمین می کند بی سیم از earbuds نشستن ایمن در گوش خود را حتی در حالی که شما در حال اجرا و یا در بدنسازی – فقط اسلاید و پیچ و تاب و قفل کردن. آن را با بهره گیری از فن آوری های ماهواره ای در قالب یک LDS آنتن و بلوتوث 5.0 برای ایجاد یک ارتباط قوی.