باکاری سانیا: برنده جام حذفی نخواهد تشکیل یک فصل خوب برای آرسنال

باکاری سانیا معتقد است پیروزی در جام حذفی و در پایان هشتم در لیگ برتر نمی خواهد تشکیل یک فصل خوب برای آرسنال ا

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

باکاری سانیا معتقد است پیروزی در جام حذفی و در پایان هشتم در لیگ برتر نمی خواهد تشکیل یک فصل خوب برای آرسنال است.

توپچی ها در 10 عنوان به بازی نهایی این فصل در خانه به سقوط تهدید واتفورد.

یک پیروزی می تواند آنها را ببینید پایان هشتم هنوز آرسنال دوباره به مقصد به پایان زیر شمال لندن همسایه تاتنهام.

آنها باید یک جام حذفی نهایی در برابر چلسی به دنبال به جلو به در 1 اوت اما حتی اگر آنها را بلند جایزه برای ثبت 14th, زمان, Arteta را هنوز هم نمی تواند خوشحال و با کلی دستاوردهای مبارزات انتخاباتی.

پرسید که آیا برنده شدن در جام حذفی و در پایان هشت به اندازه کافی خوب بود Arteta پاسخ داد: "نه. برای من این باشگاه سزاوار بهترین و شما باید به مبارزه برای هر عنوان است.

باکاری سانیا می گوید از سمت خود هنوز فاصله زیادی برای بهبود پس (گتی)

"بدیهی است که پس از همه چیز که اتفاق افتاده است اگر ما قادر به پیروزی نهایی و واجد شرایط برای اروپا ما می گویند آن را OK. اما این سطح برای این باشگاه فوتبال است."

38-سال منصوب شد و در ماه دسامبر به جای Unai Emery شده است و تا حد زیادی ستایش برای برخی از تغییرات او ساخته شده است پس از آن.

اما از آن شده است عدم توانایی برای ایجاد یک سطح قوام - از دست دادن در استون ویلا در روز سه شنبه پس از برنده بیش از لیورپول و منچستر سیتی یک مثال کامل - که Arteta احساس شده است موضوع اصلی.

"از آنجا که ما شده اند سازگار او گفت:" وقتی پرسیده شد که چرا آرسنال باید underachieved. "از آنجا که بدیهی است که ما تا به حال بسیاری از مسائل را به عنوان به خوبی در پس زمینه بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده بود. اما در پایان روز ما نیست به اندازه کافی خوب بود و تیم های برتر.

"این دروغ نیست و این نشان می دهد بزرگ اتاق را برای بهبود و شکاف است که هنوز هم وجود دارد و باید حداقل رسانده واقعا به سرعت به منظور در موقعیت خوبی برای به چالش کشیدن این تیم است.

"آن لطمه می زند و بسیار. زمانی که من گفت: آن را یک چالش و همچنین از طرف من آن را به این باشگاه به آن موقعیت دوباره.

"من می دانم چقدر دشوار خواهد بود چرا که شما می توانید ببینید که تیم دیگر آنچه که آنها انجام آنچه آنها انجام داده ایم در چند فصل اخیر.

"جاده و مسیر ما را در جهت سریع که در گذار... من بسیار مثبت است که ما در حال رفتن به قادر به انجام آن است."

آن باقی مانده است دیده می شود چه سمت Arteta میدارد که واتفورد بازدید از ورزشگاه امارات روز یکشنبه با توجه به این جام فقط شش روز بعد.

او هیچ آسیب جدید, نگرانی, اما نشان می دهد که شکودران مصطفی را همسترینگ موضوع به معنی مدافع انتظار می رود که به دست جام حذفی نهایی.

پرسید که آیا او فکر می کند Mustafi خواهد بود مناسب برای Wembley, Arteta پاسخ داد: "من شک دارم ما باید ببینیم که او چگونه تکامل می یابد در چند روز آینده, اما در این لحظه من شک دارم."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب