Garmin پایین: بازی آنلاین اتصال سرویس می رود آفلاین ترک مردم قادر به به اشتراک گذاری خود را اجرا می شود

Garmin آنلاین اتصال سرویس رفته ترک کاربران قادر به به اشتراک گذاری خود را اجرا می شود. هر کسی که بازدید از وب

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

Garmin آنلاین اتصال سرویس رفته ترک کاربران قادر به به اشتراک گذاری خود را اجرا می شود.

هر کسی که بازدید از وب سایت خواهد بود و مورد استقبال یک پیام خطا و دنج تصویر از یک چادر در برف. کاربران همچنین قادر به همگام سازی داده های خود را از طریق نرم افزار تلفن همراه.

مشکلات با این خدمات نیز به این معنی است که طیف وسیعی از ویژگی ها را نمی توان مورد استفاده در گارمین خود دستگاه: ممکن است برای ایجاد راه های جدید برای رفتن در حال اجرا و یا دوچرخه سواری به عنوان مثال و یا برای به اشتراک گذاشتن فعالیت های آن در خدمات مانند Strava هنگامی که آنها به پایان رسید.

دستگاه خود را به ادامه کار به صورت عادی با داده های آنها فراموش کرده اند اما به این معنی که هر گونه اطلاعات جمع آوری شده در طول قطع برق در امان خواهد بود.

Garmin دستگاه های ذخیره اطلاعات در سازمان دیده بان اما پس از آن با ابلاغ این شرکت خدمات آنلاین یا از طریق تلفن متصل و یا کامپیوتر و یا به طور مستقیم بیش از فای – همگام سازی اطلاعات که اجازه می دهد آن را به تجزیه و تحلیل در جزئیات بیشتر و یا تحت فشار قرار دادند به دیگر خدمات است. برنامه تلفن که همگام سازی با دستگاه های خود نیاز به یک اتصال به اینترنت برای انجام این کار به این معنی است که همه از ویژگی های آن را شکسته اند.

به عنوان مشکلات با همگام سازی و یا دسترسی به داشبورد به نمایش در حال حاضر همگام سازی داده های Garmin خرده فروشی وب سایت خود خدمات پشتیبانی مشتری و آن صفحات انجمن برای کاربران به نظر می رسد تحت تاثیر قطع برق.

قطع برق آغاز شد و در اوایل صبح زمان انگلستان و ادامه داد: در طول روز است. Garmin وب سایت نشان می دهد که مشکل این است که یک نتیجه از سایت پایین بودن برای نگهداری هر چند نمی گوید که چه خواهد شد آخرین.

"با عرض پوزش" این پیام را می خواند. "چیزی را اشتباه رفت و سایت ما این است که به طور موقت در دسترس نیست. ما در حال حاضر همه چیز در دوره."

Garmin نوشت و در آن رسمی توییتر صفحات که مشکلات شد و همچنین تاثیر آن تماس مراکز ترک کاربران قادر به در تماس گرفتن از طریق تماس و یا پیام های آنلاین.

"ما در حال حاضر تجربه یک قطع است که بر Garmin اتصال و به عنوان نتیجه Garmin اتصال وب سایت و نرم افزار موبایل در حال پایین در این زمان" را نوشت.

"این قطع برق نیز تاثیر می گذارد ما تماس با مراکز و ما در حال حاضر قادر به دریافت هر گونه تماس ایمیل و یا چت آنلاین. ما در حال کار برای حل و فصل این موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و عذر خواهی برای این ناراحتی است."

Garmin وضعیت صفحه تایید کرد که قطع به نظر می رسد تحت تاثیر قرار همه شرکت آنلاین, خدمات, از ارسال دوره به یک دستگاه برای همگام سازی فعالیت های خدماتی دیگر. همانطور که با این پیغام خطا را داد هیچ نشانه ای از جزئیات تجهيزات و یا در هنگام قطع خواهد به پایان رسیده است.

آن را ممکن است به صورت دستی به روز رسانی خدمات مانند Strava با متصل کردن دستگاه به یک کامپیوتر برای دانلود فایل که ایجاد شده است برای تمرین و به صورت دستی آپلود آن فایل را از طریق برنامه های شخص ثالث وب سایت. به همین ترتیب کاربران می توانند به صورت دستی دانلود یک مسیر فایل را از یک سرویس مانند Komoot و انتقال آن به دستگاه خود را با متصل کردن آن به کامپیوتر است.

Garmin به تازگی معرفی طیف وسیعی از جدید, دوچرخه سواری, کامپیوتر و دوچرخه هوشمند چراغ. آن را نیز به ارمغان آورد خورشیدی امکانات به طیف وسیع تری از محصولات جدید و نشان داد که این ویژگی می تواند رول در سراسر خط خود را به طور گسترده تر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب