پرداخت نمی 2400 دلار دریافت جدید اپل MacBook Pro (16-Inch 16GB RAM, 512GB سازی) برای $1,999 حمل – امروز تنها

New Apple MacBook Pro 16-inch Review
16″ Apple MacBook Pro یک نیروگاه های کاری برای تلفن همراه رزمندگان و شما می توانید یکی برای $1,999 حمل (تخفیف در پرداخت کاربردی) امروز تنها در اصل $2,399. این مدل پایه پیکربندی شده است با نهم-نسل 6-Core Intel Core i7 processor 16GB RAM, AMD Radeon Pro 5300M گرافیک با GDDR6 حافظه 512GB حافظه داخلی و شش بلندگو سیستم و همچنین نیروی لغو بلندگوهای. صفحه محصول می باشد. در ادامه مطلب به صورت یک دست در نقد و بررسی فیلم و اطلاعات بیشتر.

دیجیتال حرفه ای می توانید با استفاده از آن درخشان 500 ابتلای P3 وسعت رنگ گسترده ای از صفحه نمایش شبکیه چشم و در 16 اینچ آن را بزرگترین شبکیه چشم صفحه نمایش نوت بوک تا کنون. مباهات یک قطعنامه از 3072×1920 و تراکم بالاتر پیکسل 226 ppi, این 16 اینچ صفحه نمایش شبکیه چشم ارائه می شود نزدیک به 6 میلیون پیکسل و حتی بیشتر همهجانبه جبهه-از-تجربه صفحه نمایش. به علاوه هر صفحه نمایش به صورت جداگانه کالیبره شده در کارخانه به صورت دقیق گاما سفید نقطه و رنگ های اصلی.

ما طرفدار مشتریان به ما بگویید که آنها می خواهند آینده خود را MacBook Pro به یک بزرگتر نمایش فروزان-عملکرد سریع, بزرگترین باتری ممکن است بهترین نوت بوک صفحه کلید همیشه عالی سخنرانان و مقادیر عظیم ذخیره سازی و 16 اینچ MacBook Pro ارائه می شود همه از آن و بیشتر گفت:” تام Boger اپل, مدیر ارشد, مک و اپل بازاریابی محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>