'آیا رعایت سیستمیک نژادپرستی': تایگر وودز مستند آندولس عدم تنوع

HBO جدید تایگر وودز مستند شده است برای نام های فاقد تنوع با توجه به هر دو از مدیران سفید. این کانال به تازگی ا

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

HBO جدید تایگر وودز مستند شده است برای نام های فاقد تنوع با توجه به هر دو از مدیران سفید.

این کانال به تازگی اعلام کرد که گلف آیکون خواهد بود که موضوع دو قسمتی ببرکه co-کارگردان نامزد جایزه اسکار شد, شهرستان از ارواح فیلمساز متی Heineman و امی نامزد دریافت جایزه متی Hamachek (آماندا ناکس).

این جفت قبلا همکاری در کارتل زمین. الکس گیبنی اجرایی تولید این مستند.

پس از Heineman اعلام کرد این پروژه در Facebook صفحه: مستند فیلمسازان در بخش نظرات برای بحث در مورد عدم سیاه استعداد های درگیر در این پروژه است.

Geeta Gandbhir های امی و برنده فیلمساز پشت توسط مردم: انتخابات از باراک اوبامانوشت: "این یک پروژه بزرگ است. من گفتم این به متی Hamachek نیز هست و احساس می کنم مجبور به درخواست شما – در روح بودن ضد نژادپرستانه – چرا شما هر دو دو انتخاب کردن مستقیم این فیلم؟"

او افزود: "من می خواهم به شما را آگاه می پرسد از سیاه و قهوه ای جامعه به شما به عنوان یک پلت فرم بزرگ و کل جامعه نیاز به دست و پنجه نرم کردن با موضوع نژادپرستی نظاممند در جامعه ما است. چرا وجود دارد و نه یک مدیر انعکاسی از جامعه در این پروژه ؟ اگر دو نفر از شما نمی تواند یکی از شما شده اند سیاه و سفید و یا آسیایی؟"

نامزد جایزه اسکار کارگردان Smriti Mundhra (St Louis سوپرمن) نوشت: "من از شما صحبت کردن در این Geeta Gandbhir و امیدوارم فیلمسازان و سایر ذینفعان به جدول آمده به بحث در مورد این. صادقانه گفتگو خواهد بود بنابراین سازنده و همه برنده هنگامی که ما گوش دادن به و از یکدیگر یاد بگیرند."

مدیر یوروبایی Richen (تحصن در: Harry Belafonte میزبان امشب نشان می دهد) نوشته شده: "بله چه Geeta Gandbhir گفت. من کنجکاو هستم که چرا سازندگان نمی فکر می کنم این مهم است که یک سیاه و سفید و یا آسیایی مدیر یکی از قسمت."

امی و برنده مدیر Daresha کی (ترانس در آمریکا) افزود: "کمی وجود دارد و بیشتر از من می توانید از به می گویند لطفا پاسخ دهند! لطفا فکر می کنم! لطفا 'عمیق تر' به چگونه شما انجام و رعایت نژادپرستی نظاممند از طریق اقدامات خود را."

Heineman در نهایت ارسال یک پاسخ نوشتن: "من کاملا باید انجام شود بیشتر به تنوع ما ببر خدمه. من آرزو می کنم من می تواند در زمان به عقب بروید و همه چیز را تغییر دهید و آن را مسئولیت من به دوره های درست و بهتر انجام دهید."

بعد از آن در پست او افزود: "من نمی توانم به یاد مشابه بحث در اطراف ESPN Michael Jordan سریال آخرین رقصبرای مثال بود که یک مدیر در تمام 10 قسمت. اما BLM, جنبش, جهان در حال تغییر است و این سوال خواسته شده است که با یک تجدید شدت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب