Diddy ارائه می دهد Nick Cannon یک شغل پس از اخراج برای 'نفرت گفتار و یهودستیزی'

Diddy ارائه نیک کانن یک کار پس از کار اخراج شد توسط ما رسانه های غول ViacomCBS برای "گفتار نفرت و یهودستیزی".

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Diddy ارائه نیک کانن یک کار پس از کار اخراج شد توسط ما رسانه های غول ViacomCBS برای "گفتار نفرت و یهودستیزی".

او نشان داد که حمایت خود را از نقاب خواننده میزبان در یک Instagram پست به اشتراک گذاشته شده با 17.1 میلیون پیروان.

رپر نام واقعی شان شانه نوشت: "تنها راه ما می توانیم تغییر روایت آموزش و بالا بردن هر یک از دیگر است که اگر ما آن را با هم."

او ادامه داد: "آنچه که ما در حال رفتن به انجام این است که پشت ما را بر برادران و خواهران ما زمانی که آنها را به چالش سیستم."

Diddy سپس دعوت توپ را به پیوستن به خود موسیقی کابل شبکه, نوشته: "بیا به خانه @REVOLTTV که واقعا سیاه و سفید متعلق به! ما پشت شما و عشق شما و آنچه شما انجام داده اند برای فرهنگ است." عنوان شد همراه با یک عکس از این دو با هم.

مشاهیر دیگر نیز ابراز حمایت خود را از توپ. NBA ستاره Dwyane Wade گفت: در حال حاضر حذف توییت: "ما با شما در حفظ و پیشرو."

پس از حذف توییت Wade نوشته شده یکی دیگر از خواندن "من حمایت نمی کند و یا condoning چه نیک کانن به طور خاص گفت: اما من تا به حال ابراز حمایت من از او داشتن محتوا و برند او کمک کرد ایجاد کنید."

توپ که به میزبانی ViacomCBS نشان می دهد از جمله وحشی 'n' را, برانگیخت و پس از او به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را در کانال یوتیوب دیدم که این مجری تلویزیون در گفتگو با سابق دشمن و عضو استاد Griff.

در آن توپ ادعا کرد که سفید و مردم یهودی در مواضع قدرت را یک "کمبود محبت" را به عنوان آنها ملانین در پوست خود.

"آنها در حال اقدام از ترس آنها اقدام از عزت نفس پایین آنها اقدام از یک کمبود" توپ گفت. "پس بنابراین تنها راهی است که آنها می توانند عمل بد است. آنها را به غارت سرقت و تجاوز و کشتن به منظور زنده ماندن. پس این مردم که ندارد آنچه که ما را – و هنگامی که من می گویم ما صحبت من از melanated مردم – آنها تا به حال به وحشی."

کانن نیز اشاره شده تعدادی از یهودستیزانه تئوری های توطئه از جمله "روتشیلدها, متمرکز بانکداری 13 خانواده تبارها که کنترل همه چیز را حتی در خارج از امریکا".

He علاوه بر محکوم کرد "دادن قدرت بیش از حد به "آنها"," اضافه کرد: "و سپس" آنها " تبدیل به روشن فکران صهیونیست ها روتشیلدها."

در پاسخ به واکنش تلویزیون میزبان محکوم بیان نفرت خود را در Facebook صفحه و محروم داشتن "نفرت در [خود] قلب و نه کینه توزی نیت". در یک مصاحبه جداگانه با شرکت سریعاما او کاهش یافته است به عذر خواهی برای یوتیوب اظهارات.

"آیا شما من را وادار به گفتن عبارت" من متاسفم،" توپ پرسید. "آیا شما به من تعظیم پایین چون دوباره این خواهد بود که تداوم همان فصاحت و بلاغت است که ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از. آنچه که ما نیاز به شفا است. آنچه ما نیاز داریم این است که بحث و گفتگو. من درست باشد. من اصلا به بچه ها می گویند: "من متاسفم.' من می خواهم آنها را به درک که در آن آنها نیاز به تصحیح دارد. و پس از آن که ما چگونه رشد می کنند."

CBSViacom با صدور بیانیه ای به آنها شلیک توپ. "در حالی که ما از آموزش مداوم و گفت و گو در مبارزه با تعصب ما عمیقا مشکل که نیک شکست خورده است و به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودستیزی و ما فسخ رابطه ما با او."

خواننده پس از ساخته های طولانی عذرخواهی on Twitter: "اولین و مهمترین تمدید کنم من عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین."

پس از بیانیه این اعلام شده است که نیک کانن باقی خواهد ماند به عنوان میزبان از سری محبوب نقاب خواننده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب