گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای 2021

گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای 2021. این شرکت اولین شرکت فناوری برای عموم متعهد به نگه داش

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

گوگل کارکنان را از خانه کار می کنند حداقل تا جولای 2021.

این شرکت اولین شرکت فناوری برای عموم متعهد به نگه داشتن خود را از راه دور کار سیاست در جای خود به 2021 در تلاش به کارکنان وضوح بیشتر در چه مدت آنها می تواند کار از خانه.

دیگر شرکت های فن آوری – از جمله Facebook و Twitter – مرتکب شده اند اجازه می دهد تا اکثر کارکنان به کار از راه دور به طور نامحدود حتی پس از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی آسانسور. اما دیگر شرکت گوگل مقیاس داده است مانند یک تعهد دراز مدت است که دفاتر آن می ماند تا حد زیادی بسته است.

گوگل تصمیم خواهد گذارد "تقریبا همه" از حدود 200,000 تمام وقت قرارداد کارمندان گوگل به وال استریت ژورنال گفت. سوندار پیچای گوگل, مدیر اجرایی این تصمیم را پس از تماس با مدیران هفته گذشته ادعا شده بود.

آقای پیچای سپس اعلام ساخته شده در ایمیل فرستاده شده به کارکنان این صبح یک سخنگوی گوگل گفت.

"به کارکنان توانایی برنامه ریزی ما در حال گسترش جهانی ما داوطلبانه کار از صفحه اصلی گزینه از طریق 30 ژوئن 2021 برای نقش های که لازم نیست به در دفتر" خواند.

این شرکت آغاز شده بود افتتاح دفاتر خود را از اوایل ماه جولای آن گفت: در یک پست وبلاگ است. اما تنها اجازه می دهد تا آن دسته از کارکنان که می خواستم و یا نیاز به بازگشت و انجام شد یک "محدود چرخش اساس" آن را گفت.

آن گفت: در همان پست که از ماه سپتامبر شروع به افزایش تعداد افرادی که به دفتر هر چند تاکید کرد که در آینده خواهد بود "داوطلبانه از طریق پایان سال, و ما شما را تشویق به ادامه کار از خانه اگر شما می توانید".

در حال حاضر از آن گفته است که سیاست را اجرا خواهد کرد تا ژوئیه سال 2021 با تنها تعداد محدودی از مردم از آمدن به دفاتر خود تا آن زمان بود.

حاکم گفته است اعمال می شود به تمام الفبای شرکت که شامل گوگل به عنوان به خوبی به عنوان اسپین آف شرکت های مانند آن Waymo ماشین خود رانندگی کسب و کار.

آقای پیچای نوشت که در همان ممکن است پست وبلاگ که این شرکت خواهد بود "به دنبال توسعه بیشتر به طور کلی انعطاف پذیری در کار ما" اگر او به صراحت می گویند این شرکت در حال برنامه ریزی برای 2021 و فراتر از آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب