چرا وجود داشته اند کمتر زودرس و تولد در مستند در سراسر جهان ؟

Tبهار خود را به عنوان کشور در سراسر جهان گفت: مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus پزشکان در بخش مر

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Tبهار خود را به عنوان کشور در سراسر جهان گفت: مردم به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus پزشکان در بخش مراقبت های ويژه نوزادان بودند متوجه چیزی عجیب: تولد زودرس در حال سقوط بودند و در برخی موارد به شدت.

آن آغاز شده و با پزشکان در ایرلند و دانمارک. هر تیم غافل از این دیگر کار crunched اعداد از خود منطقه یا کشور و در بر داشت که در طول مستندات زودرس و تولد – به خصوص اولین خطرناک ترین موارد – حال کاهش یافت. هنگام به اشتراک گذاشتن یافته های خود را, آنها شنیده مشابه گزارش های موردی از کشورهای دیگر است.

آنها نمی دانند چه چیزی باعث افت زودرس و تولد و تنها می تواند حدس و گمان به عنوان عوامل مستند است که ممکن است کمک کرده است. اما تحقیقات بیشتر ممکن است به پزشکان کمک دانشمندان و پدر و مادر به درک علل زايمان زودرس و راه های جلوگیری از آن گریزان شده اند تا به حال. مطالعات خود هستند و در عین حال کارشناسی شده و ارسال نشده اند تنها در قبل از مطبوعات و سرور است. در برخی موارد این تغییرات به مبلغ تنها تعداد کمی از دست رفته نوزادان در بیمارستان است. اما آنها نشان داده شده کاهش قابل توجهی از هنجار و برخی از کارشناسان در تولد پیش از موعد فکر می کنم این پژوهش این است که ارزش اضافی بررسی است.

"این نتایج قانع کننده می گوید:" دکتر دنیس Jamieson, یک متخصص در اموری دانشگاه دانشکده پزشکی در آتلانتا.

در حدود یک در 10 ما نوزادان متولد اوایل. بارداری معمولا طول می کشد حدود 40 هفته و هر زايمان قبل از 37 هفته در نظر گرفته شده است زودرس. هزینه به فرزندان و خانواده خود را – مالی و عاطفی و در دراز مدت اثرات بهداشتی – می تواند بزرگ باشد. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نوزادان متولد شد و زودرس به خصوص قبل از 32 هفته هستند در معرض خطر بالاتر از بینایی و شنوایی مشکلات فلج مغزی و مرگ است.

بهترین راه برای جلوگیری از این هزینه ها خواهد بود برای جلوگیری از اوایل تولد در وهله اول دکتر گفت: Roy فیلیپ یک neonatologist در دانشگاه های زنان و زایمان بیمارستان Limerick در ایرلند.

فیلیپ تا به حال شده است در تعطیلات در خارج از کشور هنگامی که کشور خود را وارد مستند مارس 12 و او متوجه چیزی غیر معمول هنگامی که او بازگشت به کار در اواخر ماه مارس است. از او پرسید: چرا تا به حال بوده است نه دستور و در حالی که او رفته بود برای شیر مادر بر اساس fortifier که پزشکان تغذیه به بیمارستان کوله preemies. بیمارستان کارکنان گفت که وجود داشته است بدون نیاز چرا که هیچ یک از این نوزادان متولد شده بودند همه ماه است.

شیفته فیلیپ و همکارانش در مقایسه با بیمارستان تولد تا کنون در سال 2020 با تولد بین ماه های ژانویه و آوریل در هر سال از سال 2001 – بیش از 30000 در همه. آنها در هنگام تولد وزن مفید پروکسی برای تولد پیش از موعد.

"در ابتدا من فکر کردم وجود دارد این است که برخی از اشتباه در اعداد" فیلیپ می گوید.

بیش از دو دهه گذشته نوزادان تحت 3.3 پوند به عنوان طبقه بندی شده بسیار کم وزن هنگام تولد حدود هشت نفر از هر 1000 تولد زنده در بیمارستان که در خدمت یک منطقه از 473,000 مردم است. در سال 2020 به میزان حدود یک چهارم از آن است. بسیار اندک نوزادان کسانی که تحت 2.2 پوند در نظر گرفته و بسیار کم وزن هنگام تولد معمولا تا سه نفر در هر 1000 تولد زنده است. وجود دارد باید حداقل یک چند به دنیا آمد که بهار اما وجود داشته است none.

مطالعه دوره رفت و از طریق پایان ماه آوریل است. در پایان ماه ژوئن با ملی مستند, کاهش, فیلیپ می گوید وجود دارد تا به حال هنوز هم تعداد بسیار کمی زود preemies متولد شده در بیمارستان. در دو دهه او می گوید: او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این اعداد.

در حالی که ایرلندی تیم حفاری را به آن داده, محققان در دانمارک انجام شد همان چیزی که رانده شده توسط کنجکاوی بیش از یک "تقریبا خالی" در NICU. Dr Michael Christiansen از Statens سرم انستیتو در کپنهاگ و همکارانش با استفاده از غربالگری نوزادان داده مقایسه تولد در سراسر کشور در طول دقیقترین مستند دوره, مارس 12 به 14 آوریل با تولد در همان دوره در پنج سال گذشته. این مجموعه داده شامل بیش از 31,000 نوزادان.

محققان دریافتند که در طول مستند نرخ نوزادان متولد شده قبل از 28 هفته کاهش یافته بود شگفت انگیز 90 درصد است.

حکایات از پزشکان در بیمارستان های دیگر در سراسر جهان نشان می دهد که این پدیده ممکن است گسترده اما نه جهانی.

Dr Belal Alshaikh, یک neonatologist در دانشگاه کلگری در آلبرتا کانادا گفت زودرس و تولد در سراسر کلگری کاهش تقریبا نیمی از طول مستند. تغییر شد و در سراسر هیئت مدیره هر چند به نظر می رسید بیشتر تلفظ در اولین نوزادان, او می گوید.

در مرکز پزشکی اراسموس در روتردام هلند, دکتر اروین Reiss یک neonatologist دیدم کوچکتر افت زودرس تولد.

در بیمارستان رحمت برای زنان در خارج از ملبورن استرالیا وجود دارد تا چند نوزادان نارس است که مدیران خواسته Dr دن Casalaz بیمارستان مدیر اطفال به کشف کردن آنچه که قرار بود.

در ایالات متحده, Dr Stephen پاتریک یک neonatologist در Vanderbilt بیمارستان کودکان در نشویل, تنسی, تخمین زده می شود حدود 20 درصد کمتر NICU نوزادان در بیمارستان خود را بیش از حد معمول در ماه مارس است. اگر چه برخی از بیمار ترم و نوزادان می ماند در NICU و پاتریک می گوید: نوزادان نارس معمولا ساخته شده تا بسیاری از بیماران و رها کردن به نظر می رسید که رانده از دست رفته preemies.

هنگامی که پاتریک مشترک مشاهدات خود را در توییتر برخی از ما پزشکان مشترک داستان های مشابه. دیگران گفت: خود را NICUs بودند به عنوان مشغول به عنوان همیشه. برخی از گروه ها در کشورهای دیگر گفت: آنها نمی بینم یک تغییر یا.

اگر مستندات مانع از اوایل تولد در مکان های خاصی و نه دیگران که اطلاعات می تواند کمک به فاش کردن باعث تولد زودرس. محققان بر این باورند در مورد عوامل بالقوه.

استرس ناشی از بیکاری و ناامنی مالی ممکن است تحت تاثیر جوامع نابرابر (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

یکی می تواند استراحت. با ماندن در خانه برخی از زنان باردار ممکن است تجربه کرده اند کمتر استرس ناشی از کار و رفت و آمد, بدست خواب بیشتر و دریافت حمایت بیشتر از خانواده های خود محققان گفتند.

زنان در خانه ماندن نیز اجتناب می تواند عفونت به طور کلی نه فقط جدید کروناویروس. برخی از ویروس ها مانند آنفلوانزا می تواند به افزایش احتمال تولد زودرس.

آلودگی هوا است که مربوط به برخی از اوایل تولد نیز کاهش یافته است در طول مستندات به عنوان ماشین خاموش ماند جاده ها.

Jamieson می گوید: مشاهدات شد تعجب آور است چرا که او انتظار می رود برای دیدن بیشتر زودرس و تولد در طول استرس از این بیماری همه گیر ،

"به نظر می رسد مانند ما تجربه فوق العاده ای استرس در ایالات متحده با توجه به Covid," او می گوید.

اما همه زنان باردار ممکن است تجربه کرده اند مستندات در همان راه او می گوید: به عنوان کشورهای مختلف متفاوت اجتماعی و شبکه های ایمنی در کل و استرس ناشی از بیکاری و ناامنی مالی ممکن است تحت تاثیر جوامع نابرابر.

برخی بعد از تولد زودرس نیز اجتناب شده است ممکن است در طول مستندات به سادگی از آنجا که پزشکان نمی القا مادران به دلایل مانند فشار خون بالا و Jamieson می گوید. اما که نمی خواهد توضیح دهد که یک تغییر خیلی زود زودرس تولد به عنوان دانمارک و ایرلند نویسندگان یافت.

"علل زایمان زودرس شده اند گریزان برای دهه ها و راه های جلوگیری از تولد زودرس شده اند تا حد زیادی ناموفق" Jamieson می گوید. با توجه به CDC زودرس و تولد در ایالات متحده افزایش یافت در سال 2018 برای چهارمین سال متوالی. زنان سفید تا به حال در حدود 9 درصد خطر تولد پیش از موعد در سال 2018 در حالی که زنان آمریکایی آفریقایی تبار را در خطر بود 14 درصد است.

اگر این روند در داده ها تایید همه گیر و مستندات می تواند چیزی شبیه به یک تجربه است که ممکن است کمک به محققان در درک دلیل تولد پیش از موعد اتفاق می افتد و چگونه به اجتناب از آن است. شاید برخی از مرخصی زایمان باید قبل از شروع یک مادر به دلیل تاریخ ،

دانمارک و ایرلند محققان در حال حاضر تیمی و در حال ایجاد یک گروه بین المللی از همکاران به مطالعه و بررسی چگونگی Covid مستندات تحت تاثیر زود هنگام تولد.

"برای سال هیچ چیز پیشرفته در این منطقه بسیار مهم," Christiansen می گوید: "به نظر می رسد و آن را در زمان یک حمله ویروس به ما کمک کنید."

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن