Deadpool ستاره نشان می دهد جدید فیلم سنین دور: 'هیچ گفتگو و در عین حال'

معلوم نیست که آیا جدید Deadpool فیلم به طور رسمی اتفاق می افتد – اما یکی از آن منجر ستاره ها در حال حاضر ارائه

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

معلوم نیست که آیا جدید Deadpool فیلم به طور رسمی اتفاق می افتد – اما یکی از آن منجر ستاره ها در حال حاضر ارائه یک به روز رسانی وضعیت خود را.

ماه پس از شخصیت خالق راب Liefield ادعا کرد که این طیف تا به حال قرار دادن ترمز در یک سوم قسط Morena Baccarin گفت: فیلم "ظاهرا" در مراحل بودن نوشته شده است.

"من هیچ ایده – ظاهرا آنها هنوز هم در حال نوشتن آن گفت:" سرگرمی هفتگی. "من واقعا نمی دانم. من نمی خواسته شده است یا نزدیک.

"هیچ مکالمات نشده است, بنابراین من انتظار با نفس bated."

آن را امیدوار کننده خبر برای طرفداران رایان رینولدز را بیعار مزدور و قطعا نشان می دهد که فیلم های کم کردن روی طیف دستور کار است.

آن خواهد بود که طیف اول R-rated فیلم زیر دیزنی ادغام با 20th Century Fox.

Paul Wernick قبلا اظهار داشت: "تعجب وعده داده است برای ادامه به ما اجازه بازی در R-rated Deadpool جهان و امید است که آنها نیز اجازه دهید ما veer به طیف کمی و همچنین بازی در گودال ماسهبازی."

آن همچنین پیشنهاد شد که این فیلم را به تاخیر می تواند به رینولدز خود را که همچنین به عنوان یک تهیه کننده در این سری فیلم است.

"آن را باید بزرگ" Wernick ادامه داد. "من فکر می کنم زمانی که ما در مجموع موافق چه ایده که ایده عالی است که ما خواهید بود به مسابقات هستند."

Deadpool 2 منتشر شد و در سال 2018 و شده. آن فروش $785.8 m (£631m) در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن