اخطار قبلی مرگبار 2 خالق عذر خواهی برای توهین آمیز درمان trans شخصیت

خالق نینتندو سوئیچ بازی اخطار قبلی مرگبار 2: یک برکت و رحمت در لباس مبدل است عذر خواهی کرد برای بازی تهاجمی دس

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

خالق نینتندو سوئیچ بازی اخطار قبلی مرگبار 2: یک برکت و رحمت در لباس مبدل است عذر خواهی کرد برای بازی تهاجمی دست زدن به یک نما ،

این بازی عاقبت به 2010 فرقه ضربه مرگبار اخطار قبلیبود که هفته گذشته منتشر شد.

در این بازی یک ترانس شخصیت به نام Lena است که بارها و بارها misgendered و deadnamed توسط شخصیت های شامل شخصیت بازی. Deadnaming است وقتی که ترانس یا غیر دودویی مردم خطاب با تولد نام و یا دیگر نام سابق بدون رضایت.

Hidetaka Suehiro به توسعه دهنده بازی و صادر شده عذرخواهی در توییتر پس از بازی با آن مواجه انتقاد در اطراف موضوع است. او قبل از این پیام گفت که از آن تشکیل شده بود با استفاده از گوگل ترجمه.

"من متوجه شدم که [پس از آن] اشاره [توسط] دوستان من ممکن است صدمه دیده مردم تغییر جنسیت در سناریو. آن را عمدی نیست. من واقعا متاسفم برای آن."

او نشان داد که در چند صحنه خواهد بود بازنویسی "ASAP" در مشورت با یک تیم "است که شامل تنوع".

در این روز پس از انتشار آن بازی مورد انتقاد قرار گرفته است برای آن مشکل دست زدن به لنا داستان و همچنین به عنوان یک میزبان از ویژگی های فاحش مسائل.

در یک ستاره نقد و بررسی از این بازی برای ما گیمرMathew اولسن به ذکر است که این بازی را از دست داده و خود را فراجنسیتی شخصیت "نیست sat حق با من".

"من نمی توانم باور کنم که چگونه وحشتناکی این بازی اجرا می شود" نوشت: یکی دیگر از منتقد. "رسوایی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب