شاهزاده جورج تولد: 16 تصاویری از ویندزور خانواده زمانی که آنها کودکان بودند

شاهزاده جورج نوبت هفت روز چهارشنبه 22 جولای. او قدیمی ترین فرزند دوک و دوشس کمبریج - که او نیز شارلوت شاهزاده

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

شاهزاده جورج نوبت هفت روز چهارشنبه 22 جولای. او قدیمی ترین فرزند دوک و دوشس کمبریج - که او نیز شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی.

آنها عموزاده مورچه هریسون Mountbatten-Windsor اولین فرزند دوک و دوشس Sussex. مورچه - تازه ترین نوزاد سلطنتی - متولد شد و در ویندسور در روز دوشنبه 6 آوریل 2019.

بنابراین به عنوان بزرگتر از جوان royals عبور می کند و در عین حال یکی دیگر از نقطه عطف تاریخ تولد, برخی ممکن است reminiscing بیش از آنچه بقیه Windsors نگاه کرد زمانی که آنها کودکان بودند.

شاهزاده هری و مگان صحبت می کنند برای اولین بار پس از تولد نوزاد مورچه

از یک جوان پرنس چارلز تکان دادن در پدر و مادر خود را به یک دو سال از شاهزاده بئاتریس mischievously مخفی شده در زیر یک جدول در یک پولو رویداد کلیک از طریق گالری در بالا برای دیدن 16 عکس خانواده سلطنتی زمانی که آنها کودکان بودند.

هنگامی که یک نوزاد سلطنتی متولد شده است وجود دارد برخی از روایاتی که در خانواده سلطنتی شرح زیر است.

این آداب و رسوم شامل داشتن اعلام تولد نمایش داده شده بر روی یک سه پایه در جلوخان کاخ باکینگهام اعلام نام کودک را چند روز پس از تولد و داشتن نوزاد پوشیدن لباس ویژه مراسم تعمید ونامگذاری بچه لباس شب.

برای همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد نوزاد سلطنتی اینجا کلیک کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب