Khabib پدر Abdulmanap Nurmagomedov درگذشت 57 سال از coronavirus عوارض

Abdulmanap Nurmagomedov پدر سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov درگذشت در سن 57 به علت عوارض ناشی از کورونا

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

Abdulmanap Nurmagomedov پدر سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov درگذشت در سن 57 به علت عوارض ناشی از کوروناویروس.

این خبر تایید شد توسط علی Abdelaziz, Khabib مدیر در توییتر در روز جمعه.

Abdulmanap که او نیز Khabib سر مربی بود بستری در مسکو در ماه مه با کروناویروس عوارض تأثیر یک موجود بیماری قلبی. Khabib, 31, تایید شده در رسانه های اجتماعی در آن زمان که پدر او در یک وضعیت بحرانی است.

وضعیت او به نظر می رسید به بهبود در ماه ژوئن هنگامی که بیمار گفت: ESPN: "او باز چشم او در پاسخ کمی -- نشانه خوبی است. خدا شاهد است.

"ما ایمان او بهتر خواهد بود اما در پایان روز آن را به طور کامل به سلامت خود را که آیا آن پیشرفت یا نه. اما او در حال پیشرفت و ما بسیار خوشحال هستیم در این مورد."

Abdulmanap Nurmagomedov (سمت چپ) درگذشت از عوارض ناشی از کوروناویروس (خبرگزاری گتی ایماژ)

57 سال بود قادر به به طور کامل بهبود می یابند اما.

Khabib رقیب Conor McGregor در زمان به توییتر به ارسال تسلیت خود را پس از این خبر بود در روز جمعه تایید کرد.

"از دست دادن یک پدر و یک مربی و یک اختصاص داده شده به حمایت از ورزش," او نوشت. "تسلیت و استراحت در صلح Abdulmanap Nurmagomedov."

در مارس 2018, Khabib برنده عنوان سبک وزن UFC خالی توسط مک گرگور. این داغستان جنگنده سپس با موفقیت دفاع قهرمانی در برابر مک گرگور در ماه اکتبر همان سال با یک نزاع و جدال شکستن در لاس وگاس' T-موبایل آرنا پس از مبارزه به پایان رسید و در یک چهارم-دور ارسال.

پس از تعلیق برای نقش خود در و جدال Khabib بازگشت در سپتامبر سال 2019 و دوباره با موفقیت در دفاع از کمربند خود این بار در مقابل داستین Poirier. در انجام این کار, او باقی مانده شکست نخوردگان در 28-0.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن