David Walliams انتقاد پس از پیر ویدئو نشان می دهد که او پایین کشیدن پسر شلوار در مرحله

David Walliams است که انتقاد برای مطرح تصویری از کمدین تحقیر 16-year-old boy با کشیدن شلوار خود را و شلوار روی

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

David Walliams است که انتقاد برای مطرح تصویری از کمدین تحقیر 16-year-old boy با کشیدن شلوار خود را و شلوار روی صحنه است.

در این فیلم Walliams منازعه سه داوطلبان سن 16 تا 18 سال در مرحله در یک بازی "پنهان کردن سوسیس". او در شخصیت به عنوان Little Britain شخصیت Des کی یک داستانی سابق کودکان را سرگرم کار در یک فروشگاه سخت افزار.

کلیپ فیلم برداری شده بود به عنوان بخشی از یک سال 2007 BBC مستند با عنوان Little Britain پایین تحت, که به دنبال نشان می دهد تور استرالیا است.

Des کی عمل آغاز می شود با Walliams درخواست داوطلب در مرحله برای تایید سن خود را. زمانی که یک پسر بچه می گوید که او 16 ساله, کمدین پاسخ "یکنوع بازی شبیه لوتو. شما یک پسر 16 نیست شما – این چیزی است که من قاضی."

بحث کمدین پس از آن بوسه پسر بر لب و درآمد حاصل خیز زدن به شلوار خود را در یک بازی "پنهان کردن سوسیس". پسر دیده می شود تلاش برای نگه داشتن آلت تناسلی خود را تحت پوشش در مرحله.

بینندگان خود را ابراز انتقاد از مطرح کلیپ. یک کاربر توییتر نوشت: "بدون شک یکی از creepiest/sickest بهانه ای برای یک "انسان" من تا کنون دیده اند."

یکی دیگر گفت: "فکر نمی توانستم این را دوست ندارم 'کمدین' بیش از من در حال حاضر. بسیار unfunny. وحشتناک."

Walliams است در دفاع از این طرح بیان کرد: "برای من وجود ندارد افراد شما می توانید سرگرم کننده از آنجا که اگر شما را که خط و سپس شما باید برای خلاص شدن از همه کمدی."

در یک جداگانه کلیپ در مستند کمدین گفت: "من ظلم و ستم آن را مورد علاقه من چیزی در جهان است."

Walliams انجام شده همان طرح بسیاری از بار. در سال 2010 او همان Mark Ronson در یک رویداد خیریه. Walliams بود مجبور به عذر خواهی به دی جی و تهیه کننده موسیقی. او گفت: "علامت سرد و آرام بود. برای قرار دادن او را در آن موقعیت خارج از منطقه راحتی خود را."

این britain's Got Talent قاضی به تازگی در بر داشت خود را مورد انتقاد خود محبوب کتاب های کودکان. نویسنده جک مونرو بررسی کتاب در طولانی توییتر موضوع است که از آنجا رفته ویروسی. در آن مونرو مارک Walliams,' کتاب به عنوان "classist fatshaming مزخرف".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن