Coronavirus: رپ Scarface می گوید کلیه ها 'را' پس از سقوط بیمار

هوستون خواننده رپ Scarface نشان داده است که هنوز دوره نقاهت بعد از داخلی قابل توجهی آسیب های ناشی از کوروناویر

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

هوستون خواننده رپ Scarface نشان داده است که هنوز دوره نقاهت بعد از داخلی قابل توجهی آسیب های ناشی از کوروناویروس سه ماه پس از آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این هنرمند که نام واقعی براد اردن آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس پس از درد و رنج از علائم از جمله تب و اشکال در تنفس.

صحبت Fox 5 DC, Scarface به روز طرفداران خود را در زمان سلامت و گفت: "من هنوز هم کمی ضعیف است. من لازم نیست که مقدار زیادی از قدرت در پاهای من هنوز من هنوز هم نمی کردم طعم کامل پشت و حس بویایی است. اما من خوشحالم که زنده است."

49-سال-نوازنده قدیمی نشان داد که او هنوز هم با استفاده از یک دستگاه دیالیز "هر روز" توضیح داد: "Covid حمله به ریه ها من برای اولین بار و پس از آن حمله به کلیه ها و حذف آنها. من کامل ریه بازیابی, اما من کلیه ها هرگز نمی آمد."

او ادامه داد: "این را جدی می تواند در جریان زندگی خود و پس از آن که لحظه ای بعد شما می تواند از دست دادن همه چیز است. عملکرد کلیه و کبد و عملکرد ریه, عملکرد قلب, عملکرد شما در واقع می تواند مرگ از Covid آن دیوانه. آن را در واقع می تواند شما را بکشند.

"من بیمار بود برای یک ماه تمام... من تقریبا درگذشت حق در اینجا در این اتاق خواب است. اگر شما بخواهید من متخصص کلیه او به شما خواهد گفت که من قرار بود مرده است. من قرار بود در میان 100,000 که باید دگرگون. من نفرت را به آن را مانند آن است اما این حقیقت است."

بازگشت در ماه مارس Scarface توصیف coronavirus به عنوان "احمقانه ترین ها* * * * ** * * * من تا کنون دیده ام در زندگی من" اضافه کرد: "من به نقطه ای که من احساس مثل من خواهی مرد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب