شاهزاده هری گفت: Meghan Markle 'I love you' سه ماه به رابطه خود کتاب جدید ادعا

شاهزاده هری گفت: Meghan Markle که او دوست داشت او را سه ماه پس از آنها آغاز شده بود دوستیابی, باعث, زن و شوهر

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

شاهزاده هری گفت: Meghan Markle که او دوست داشت او را سه ماه پس از آنها آغاز شده بود دوستیابی, باعث, زن و شوهر برای بحث در مورد آینده خود را با هم "در غیر مورب نظر" یک کتاب جدید ادعا کرده است.

پیدا کردن آزادیهای آینده بیوگرافی در دوک و دوشس ساسکس است که با توجه به منتشر شده در 11 اوت شده است و serialised توسط تایمز و ساندی تایمز.

Co-نوشته شده توسط رویال از روزنامه نگاران امید Scobie و کارولین دیورند, گزیده ای از این کتاب ادعا کرده اند که دوک کمبریج "می خواستم مطمئن شوید هری نبود blindsided توسط lust" در مراحل اولیه ارتباط خود را با مگان علاوه بر تصریح می کند که شایعات از یک دشمنی بین Duchesses کمبریج و ساسکس بی اساس بودند.

مگان و پرنس هری برای اولین بار ملاقات در لندن در ماه جولای سال 2016 پس از معرفی توسط یک آشنایی متقابل.

با توجه به یک دوست دوشس آن را تنها در زمان چند ماه برای زن و شوهر به ابراز عشق خود را برای یکدیگر است.

"برای Meghan او همه در. هیچ چیز می تواند او را به کم کردن سرعت و حتی یکی از دوستان که هشدار او در مورد درگیر شدن با هری" نویسندگان پیدا کردن آزادی دولت است.

"سه ماه را در رابطه Meghan دوست گفت: [sic] آنها در حال حاضر آغاز مبادله عبارت 'I love you'."

این کتاب ادعا می کند که هری گفت: "من شما را دوست دارم" با مگان "فورا" پاسخ "من شما را دوست دارم بیش از حد".

"از آنجا آن را نمیگیرد طولانی برای آنها شروع به صحبت کردن در غیر مورب نظر خود را در مورد آینده" را به آن می افزاید.

در حالی که دوک و دوشس سعی در حفظ رابطه خود را خصوصی سابق لباس بازیگر بنا به گزارش چپ "سرنخ" درباره داستان عاشقانه خود در رسانه های اجتماعی کتاب متحده است.

این دنباله از قرار سرنخ گزارش شامل به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک عشق قلب شیرین در Instagram نوشته با کلمات "مرا ببوس" در کنار عنوان" زمین در لندن" در شب جفت رفت و در یک تاریخ با هم.

دوشس نیز به دنبال یک Instagram حساب کاربری با نام کاربری "Spikeymau5" بود که ظاهرا یک حساب خصوصی استفاده شده توسط پرنس هری.

با توجه به کتاب نویسندگان "سنبله" آمد و از نام مستعار استفاده می شود که او در Facebook به نام "سنبله چاه" در حالی که "mau5" آمد و از نام یکی از مورد علاقه خود را دی جی Deadmau5.

یک سخنگوی دوک و دوشس ساسکس گفت: "دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی. این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند."

در نوامبر سال 2016 کاخ کنزینگتون تایید و شوهر بودند در یک رابطه, زمانی که بیانیه ای منتشر شد در مورد "موجی از سوء استفاده و آزار و اذیت" Meghan و خانواده اش تجربه کرده بود در رسانه ها با اشاره به او به عنوان شاهزاده هری "دختر".

نامزدی خود را اعلام کرد در 27 نوامبر سال 2017 با عروسی خود را در ویندزور شش ماه بعد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب