دیوید مستند و ملکه باید پوشیدن ماسک برای ترویج استفاده از آنها می گوید: مشاور علمی

دیوید مستند و ملکه الیزابت دوم باید پوشیدن ماسک در عمومی به ترویج استفاده از یک مشاور علمی ،

پروفسور رابرت غرب یک عضو از دولت SPI-B علوم رفتاری گروه مشورتی توضیح داد که مدل نقش باید مورد استفاده توسط دولت به منظور تشویق مردم بریتانیا به پوشیدن ماسک در محدود فضاهای عمومی.

یک قانون جدید به مجموعه تحمیل شود از 24 جولای آن را اجباری به پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها. در حال حاضر آنها تنها اجباری در حمل و نقل عمومی.

اما علمی مشاوران ابراز نگرانی می کند که انگلیسی ها نمی رعایت قوانین است.

روز دوشنبه مستقل حكيم گروه به این نتیجه رسیدند که ماسک باید اجباری در فضاهای عمومی از سوی دولت برای راه اندازی یک کمپین برای اطمینان از این است مزدکی ،

آقا داود پادشاه رئیس آن گفت: “شواهد و مدارک است که به طور فزاینده ای روشن است که پوشش صورت نقش مهمی در مقابله با این بیماری همه گیر در حال انجام. در کنار هر قانون پیشنهادی ضروری است که دولت متعهد جامع آموزش و پرورش, کمپین برای اطمینان از استفاده مناسب از ماسک است.”

در حال حاضر پروفسور غرب افزوده است که دولت باید بیشتر از آمار و ارقام و آنها را تشویق به پوشیدن ماسک ،

“دیوید مستند و ملکه که که آنها می خواهند” او گفت:.

“من شگفت زده چگونه کمی استفاده شده از مدل نقش.”

نظرسنجی ها نشان داده اند که تنها یک سوم از انگلیسی ها به طور منظم به سایش پوشش صورت.

استاد Venki راماکریشنان رئیس انجمن سلطنتی گفت که شواهد نشان داده است که پوشش صورت موثر تر از آن بود که قبلا فکر می کردم با توجه به جلوگیری از گسترش Covid-19.

صحبت کردن در صبح به خیر بریتانیا در ITV گفت: “مردم باید از هفته گذشته شده است و رفتن در مورد کسب و کار خود رفتن خرید. آن را به مردم اعتماد به نفس.

“بهترین راه برای احیای اقتصاد ما این است که برای جلوگیری از تکرار مخل مستندات. اینها مخل اقتصادی, اما آنها همچنین مخل روانی.

“این ابزار بیشتر ما می توانید در پرتاب این مشکل برای جلوگیری از مخل مستندات بهتر کردن هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>