برکشایر UFO sightings: اسرار حل نشده قسمت است spooking بینندگان – اما بعدش چی شد ؟

اسرار حل نشده است spooking Netflix بینندگان با یک قسمت خاص متمرکز شده بر روی کامپیوتر. راه اندازی مجدد سیستم ا

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

اسرار حل نشده است spooking Netflix بینندگان با یک قسمت خاص متمرکز شده بر روی کامپیوتر.

راه اندازی مجدد سیستم از محبوب مجموعه مستند با تمرکز بر وحشت زده اتفاقات در سراسر جهان و آن را قسط پنجم که به نظر می رسد که تولید بیشتر مکالمه.

آن را در برکشایر UFO sightings که باقی ماند یک رمز و راز از 1 سپتامبر سال 1969.

در آن تاریخ چهار خانواده با هیچ اتصال به هر یک از دیگر ادعا شده اند و توسط یک بشقاب پرنده ها و نقل مکان کرد توسط اشعه نور است.

توماس رید بود که شش اصرار به این روز که او و خانواده اش را از دست داده و سه ساعت از زندگی خود را در حالی که رانندگی در ماشین خود را.

رید همچنین ادعا می کند او را دیدم 14 ساله ملانی Kirchdorfer روی بشقاب پرنده ها. Kirchdorfer پشت کردن داستان خود را گفت او تا به حال یک "اتصال از طریق مسنجر" با نی هنگامی که او را دیدم او را در کشتی.

در ضمن تامی وارنر ادعا می کند که او نیز ربوده شده در همان شب. خود را پرستار بچه, دبی تأیید میکند این داستان گفت که او را دیدم او را به نابودی روشن شعاع نور پس از وارنر به او گفت که او بود که به "توصیه" به ترک توسط "صدای خدا".

قسمت سمت چپ بسیاری از بینندگان احساس در لبه و ادعا آنها را "هرگز دوباره به خواب".

پس از اتهام "آدم ربایی" مردم درگیر شده اند و قصد پیدا کردن اثبات حیات بیگانه – به طوری که برخی از آنها سوار اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان همکاران دور.

نی که حاضر به استفاده از کلمه "آدم ربایی" در هنگام گفتن داستان خود را در حال حاضر با این نسخهها کار از نزدیک با مکزیک جدید بین المللی UFO موزه.

در 2015, رمز و راز رسما اعلام کرد یک "رویداد تاریخی" توسط Great Barrington تاریخی جامعه است.

طرفداران اصلی اسرار حل نشده خوشحال بودند برای دیدن نشان می دهد سابق راوی این بازیگر رابرت پشته جاودانه در راه اندازی مجدد این عنوان دنباله ای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن