“تیره, عرق, و با صدای بلند; من می خواهم هر چیزی را به تجارت lockdown برای یک کلوپ شبانه’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Ever پس از دولت بریتانیا تحمیل coronavirus مستند بسیاری از ما شده است تعجب به کشف کنند که آن را به چیزهای کوچک – و نه عجیب و یا به خصوص زمین-خرد – که ما از دست رفته است. مستقل زندگی میز جدید سری مقاله زندگی پس از مستند قصیده به همه چیز ما در زمان داده شده در قبل از Covid جهان – و چیزهایی که ما نمی تواند صبر کنید برای انجام یک بار دیگر زمانی که نرمال در نهایت رزومه.

***

اگر سفر ما به روز BC (قبل از coronavirus) چشم انداز من انتخاب یک شب بیش از یک شب در بود و خنده دار. پس از یک هفته از کار و اواسط هفته شام با دوستان آخرین چیزی که من می خواهم را انتخاب کنید و به انجام شد ضربه خیابان های لندن بیش از یک ناگسستنی نه ساعت خواب. من می خواهم عبارت بهتر در یک مربع است.

زمانی که مستند وارد بر 23 مارس با وجود مشکلات آشکار (کار از راه دور مخاطره آمیز مالی و ترس از بیماری مرگبار) من احساس یک دستور به “اقامت در خانه” زیاده روی من تمایل طبیعی به عنوان یک درونگرا homebody; برای رفتن به رختخواب در 10pm; به پوشیدن بسیاری از athleisure (بله, خواننده ارتجاع شلوار); و به زمان 10-گام روال مراقبت از پوست.

در حال حاضر به عنوان نزدیک من بعد از 90 شخصی من مستند, من می خواهم تعویض تمام جوهرها و اسیدهای موجود در جهان برای زودگذر فرصت را به در شلوغ سالن احاطه شده توسط افراد دیگر.

این سالن می تواند در هر نقطه; چسبنده کلوپ شبانه در شرق لندن با سقف پایین و توالت شما جلوگیری از. یک انبار در منچستر که در آن شما نمی رسند تا بعد از نیمه شب و ماندن تا زمانی که خورشید بالا می آید. خیمه عروسی در شهرستان که در آن شما conga, Macarena و کشیدن خود را از طریق “Come On Eileen” از آنجا که شما قطعا می دانم که این کلمات.

من در مورد خواب کامل شب; ورود و کمی بعد از برنامه ریزی شده (چرا که هر کس می داند که قبل از نوشیدنی ها بهترین بخشی) در حال حاضر با داشتن تا به حال یک بیش از حد بسیاری از لیوان شراب. لحظه ای که شما شنیدن خود آهنگ و کشیدن هر کس به سن رقص. حرکت اندام ها و پوست تمام تحت پوشش در بلوکهای نوشیدنی. سرخوشی از آواز همان کلمات به عنوان صدها نفر از مردم دیگر در اطراف شما. من حتی نمی خواهد ذهن مردم مست bumping به من; عرق بدن افراد غریبه در چنین نزدیکی; نیاز به فریاد بیش از موسیقی به خودم شنیده ام.

داده شده و ما در حال حاضر به دو متر عرض و فاصله به هر کسی که در خانواده خود ما را در این تصویر از یک بسته بندی سالن است که در مورد به عنوان دور از واقعیت ما را به عنوان شما می توانید دریافت کنید. شاید به همین دلیل است که آن را تبدیل به بسیار جذاب? یا شاید آن را به دلیل ایمنی و یکنواختی از دوره های طولانی را صرف در خانه در مقابل مستقیم به که احساس می کنید قبل از اینکه یک شب: این پروانه ها در گودال از معده خود را نمی دانستند که در آن خود به خود شب ممکن است منجر شود.

من در واقع در حال حاضر لذت بردن از این ایده از سرد شدن در یک منطقه به دلیل دوست شما تصمیم گرفته است به صحبت کردن با شخص دیگری. که تنه زدن در نوار به یک نوشیدنی. رفاقت مست اتوبوس شب خانه (یادآوری کنم وحشتناک در مورد آنهایی که). من می خواهم به ترک خانه و رفتن به جایی را برای لذت بردن از آن است. بدون گرفتن-ضروری-غذا-و-دارو-لوازم توجیهی برای بیرون رفتن (اگر چه شاید آن می تواند واجد شرایط به عنوان ورزش روزانه). فقط ترک خانه به احساس آزادی و تجربه سرگرم کننده است. فکر بودن در یک اتاق احاطه شده توسط دوستان همه انجام همان نمی تواند کمک کند اما به من لبخند.

با آن همه صحبت از مستند-کاهش اقدامات دولت در حال حاضر روشن ساخته است که مکان های که در آن هدف اصلی این است که اجتماعى کردن خواهد بود که گذشته خود را باز کنید. مطمئن شوید که من آن را دریافت اجازه دادن به مردم باید سرگرم کننده است که نسبتا پایین در لیست اولویت های زمانی که شما در نظر ملت بهداشت و درمان, آموزش و پرورش کودکان و مطمئن شوید این اقتصاد نمی مخزن. اما بیا Rishi Sunak مطمئنا یک تفسیر از “نما” چیزی است که همه ما باید در حال حاضر ؟

من وحشت به فکر می کنم از مکان های که در حال حاضر رنج می برد بسیار آنها نمی بازگشایی – کسانی که این نمی تواند یک نوسان گذرا در ترازنامه به پیمایش اما این پایان یک دوران است. مهمان نوازی اتحادیه پیش بینی کرده است حداقل 50 درصد از بارها را بسته درهای خود را برای همیشه لطفا برای. مهمان نوازی و شب زنده داری صنعت به ارزش حدود £100bn به اقتصاد بریتانیا و حدود نه درصد از نیروی کار (2.9 m مردم) – تاثیر نمی یاد فکر کردن در مورد و من رمیدن با گناه هر بار که من فکر می کنم در مورد داشتن دکمه سمت چپ جایی قبل از این چراغ در آمد قبل از مستند.

در چند ماه گذشته بوده است در مورد بقا است. در ابتدایی ترین حس این به معنای بازمانده یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 نفر در کشور ما است. اما فراتر از آن بازمانده مالی که بیش از 10 میلیون نفر بوده است furloughed و باقی مانده ذهنی که بسیاری از چهره های تنهایی و اضطراب است.

به پشت در یک کلوپ شبانه رقص, احاطه شده توسط دیگر انسان ها همه فقط مایل به داشتن یک زمان خوب خواهد بود به یاد داشته باشید آنچه در آن است برای زنده ماندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید