Callum ترنر: "من یک stoner... یک معتاد. من از دست رفته 4 سال از زندگی من'

من سعی کنید برای شکستن این الگو بودن خود مخرب در هر روز می گوید:" Callum ترنر. 29 سال از جنگ و صلح و فوق العاد

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

من سعی کنید برای شکستن این الگو بودن خود مخرب در هر روز می گوید:" Callum ترنر. 29 سال از جنگ و صلح و فوق العاده جانوران و بزرگ و جدید-سازگاری صفحه نمایش از اما است نشسته در مقابل من لباس پوشیدن و همه در سیاه و غرق در افکار در اعتیاد است. ما شده ایم صحبت کردن در مورد شخصیت او در بازی سال گذشته در BBC1 نظارت, هیجان انگیز, دستگیری یک سرباز نیروهای ویژه سابق ظاهرا گرفتار در دوربین مدار بسته حمله به یک زن جوان است که مجموعه ای در حرکت یک تعجب آور قطار از افکار است.

"شان امری است که قطعا کسی که من می دانم و می تواند رشد کرده اند تا با" او می گوید. ترنر آورده بود تا در یک شورا و مستغلات در چلسی گونه گونه با ثروتمند اسلون رنجرز و نزدیک به تئاتر رویال کورت. برای رسیدن به مدرسه ابتدایی خود را هر روز صبح او تا به حال به راه رفتن را از طریق Boltons سوم-گران قیمت ترین خیابان در کشور و خانه سابق به مدونا. آن را امری "حس بودن فوق العاده خود مخرب" هر چند که زده وتر خاص, چرا که آن را یک صفت او را در دیده خود را. "من دلسوز نسبت به او به عنوان کسی که می تواند به توقف ساخت همان اشتباهات" ترنر می گوید.

او متوقف می شود, وزن, آیا او باید استادانه درست شده بیشتر است. "من بزرگ شد stoner," او می گوید: در نهایت. "من استفاده می شود به دود آنقدر علف های هرز. من در برخورد با افسردگی و سرخوردگی و نداشتن درک و یا ابزار برای مقابله با احساس من, بنابراین من خود دارو برای بیش از حد طولانی است."

ترنر دودی ماری جوانا بین سنین 18 و 26 و فکر می کند عادت "قطعا توقف چیزی". "این مسائل در انگلستان است که واقعا... شما دریافت می کنید آنچه شما داده می شود," او می گوید. "این مانند در لا زمانی که شما رفتن به علف هرز نسخه از فروشگاه اپل و آنها مانند" چه شما می خواهم به انجام امشب؟' من اقدام, انجام, فیلم و سیگار در هر روز است. من هرگز دودی در مجموعه اما به عنوان به زودی به عنوان من بود مثل یک معتاد. من قطعا از دست رفته چهار سال از زندگی من است."

آن را "محبت و عشق" برای خود و "عزم به تغییر و از دست ندهید زندگی من" که فعال ترنر به پا زدن عادت است.

آن را شگفت انگیز تغییر موضوع از جایی که ما شروع شد که در آداب درس او به طوری که او می تواند بازی فرانک چرچیل در امادیگر آشکار bounder برای اضافه کردن به گالری خود را از جنایتکاران و مجرمین که در حال حاضر شامل زانی با محارم, intemperate آناتول Kuragin در اندرو دیویس' اقتباس از جنگ و صلحو Newt Scamander را از نظر اخلاقی ورشکسته برادر تیسوسهایی در عکس جانوران است.

بی پروا جذاب فرانک مردانه آینه به اما خودش در جین آستن رمان درباره یک دختر خراب کلاس وسواس زن جوان که meddles در زندگی همسایگان. این کارگردان از اولین عکاس پاییز de Wilde و Turner ستارگان در کنار آنچه که او را به عنوان همکار خود را "چپ میدان weirdos", Anya Taylor-Joy, بیل اهالی و جانی فلین. "ما تا به حال یک هفته از آداب درس" او می گوید. "این بسیار مهم بود – چگونه راه رفتن و چگونه به نگه داشتن یک فنجان چای. شما قطعا نمی با استفاده از انگشت کوچک که بزرگ بدون هیچ است."

Callum ترنر به عنوان فرانک چرچیل در 'اما' (تمرکز امکانات)

آن را سخت به تصور کنید مردی نشسته قبل از من با غرش لندن اهنگ بلند کردن انگشت کوچک خود را برای هر کسی است. وجود دارد یک لبخند در گوشه لب خود را که هرگز به طور کامل از بین می رود.

او می خندد که او اذعان می کند که بسیاری از دوستان خود را "ain't میخوام اما, اما آنها عاشق دستگیری".

ترنر خاطرات دوران کودکی خوشحال هستند که: گرفتن تا خوب با 20 بچه ها در بلوک تمرین فوتبال در تعطیلات آخر هفته و در حال اجرا با بهترین دوست خود – که اتفاقا در اینجا امروز خوش آمدید hotel مینی.

او یک حس مشتاق از راه طبقه کارگر و مردم به تصویر کشیده شده بر روی صفحه نمایش. "من نمی خواهم به بازی بدبینی دزد یا نسخه عمومی طبقه کارگر فرد در انگلستان" او می گوید: با اشاره به Shane Meadows' کار می کند به عنوان نمونه هایی از تصاویر است که نه کاریکاتور. "او در واقع می آید از آن محل و درک آن است."

ترنر مطرح شد توسط مادر خود یک "درخشان زن" که مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه پروموتر در طول عاشقانه جدید جنبش در دهه هشتاد. کار او به معنای ترکیب التقاطی از شخصیت های از سراسر لندن صحنه باشگاه شد به طور مداوم در حال عبور از طریق ترنر درب جلو با برخی از حتی زندگی با آنها را زمانی که او یک کودک بود – "پدر ارقام تعداد زیادی از بچه گی کند."

Holliday Grainger و Callum ترنر در تصرف (بی بی سی)

"مادر من اجازه یک جامعه از مردم در اطراف من و نبود محافظ از عشق او را برای من می گوید:" ترنر. "این تقریبا مانند یک قبیله." او می گوید: مادر او "دقیقترین مادر در این ملک" و به یاد می آورد به دنبال اشتیاق از خود چهارم-کف پنجره اتاق خواب در تمام بچه های زیر, اما قادر به پیوستن به آنها را پس از 10 ساعت "به دلیل قوانین مقررات".

ترنر عاشق اما تنها برای مردم است. "من شیطان بود ، من نیست اما من یک بیت از یک کلاس دلقک. من در تمام این پایین ترین مجموعه, اما نه به این دلیل من نمی توانستم آن را انجام دهد – زیرا من نمی خواهم به آن را انجام دهد."

او در 16 چرا که او نمی بینم نقطه از دانشگاه اگر او نمی خواست به یک وکیل و یا یک پزشک و رفت به بازی به صورت نیمه حرفه ای تیم فوتبال. "آنها به ما یک کمی از پول را به بازی می گوید:" ترنر. "در آن زمان من فکر می کردم مثل یک میلیونر چند – 'تنها یک هفته آن را کشتن!'"

رویای بازی برای معشوق, تیم, چلسی, نمی آخرین طولانی ، نه برای عدم تعهد, اما به دلیل ترنر اذعان می کند "من یک ورزشکار حرفه ای. بسیار ساده است. من فوق العاده اختصاص داده شده من فقط نبود یک فوتبالیست."

بود که به سختی قبول می کنید ؟ ترنر خم به عقب بازدم mournfully. "آره" او سر خود را تکان "آن زمان من حدود نه سال." او موسیقی خود را اجازه می دهد تا لبخند شکستن رایگان. "نگاه من یک بلیط فصل برای چلسی. من هنوز هم رفتن و من مانند, "مرد دو سال آن را به" او انگلیسی دوبله. "توسط 32 من هرگز قادر به بازی فوتبال پس هنوز امید وجود دارد برای من."

Callum ترنر و Eddie Redmayne ترویج فوق العاده جانوران در سال 2018 (گتی)

ترنر فوتبال روز و زمان او صرف با nightclubbing جمعیت به او تحمل و درک که سال بعد به او کمک کرده تا با شناسایی شخصیت او ایفا می کند. "آن من ساخته شده بسیار, پذیرش," او می گوید. "من در اطراف چنین ترکیبی از افراد مختلف است که من یاد گرفتم از این به آن معنا است کمتر از یک شکاف بین مردم کمتر از یک مانع برای من به صلیب."

داشتن ستاره دار در کنار Eddie Redmayne در عکس جانوران, آیا ترنر همیشه احساس محروم از Etonite اقدام خدمه ؟ "من دوستان که کردم بارهای از پول و آمد از پول و آنها اهمیتی نمی دهند من اهمیتی نمی," او می گوید. "به طور کلی مردم خوب هستند... اگر کسی می آید با یک [منفی] انرژی من قصد ندارم به معامله بمثل کردن. من فقط می خواهم که سرد, شما نیاز به خنک کردن شما نیاز به یک درمانگر مرد.'"

ترنر می گوید که او تلاش می کند "نه بازی با شهرت است که به طوری که آن را نمی کند پس از آن با من". "من اصلا به حوادث و من اصلا Instagram," او توضیح می دهد. "من آن را خیلی پایین کلید زندگی و از آن لذت بردم اما همچنین من عاشق بازیگری است. وجود افرادی مانند ویگو مورتنسن و خاویر باردم که واقعا کلید پایین اما کسانی که دارای مشاغل. Daniel Day Lewis! شما می دانید چیزی در مورد آن."

پس از اماترنر ظاهر خواهد شد مخالف Shailene Woodley در آخرین نامه از معشوق خود رایک درام عاشقانه در مورد یک ستاره عبور در دهه شصت او را از بازگشت به عنوان تیسوسهایی Scamander در سوم فوق العاده جانوران فیلم او مطرح شده است به عنوان بعدی 007 – او را همیشه در نظر بازی جیمز باند ؟

لبخند وارد کامل اوباش فلش مود. "من می خواهم عشق را به بازی جیمز باند" ترنر گره با شور و نشاط. "از آن یاد. من فکر می کنم همه البته. شما می خواهم به بازی جیمز باند؟"

اما کارگردان سینما در 14 فوریه

دفعات بازدید: بقیه ما افزایش ستاره ها مصاحبه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب