اتاق به بازیابی: یک طراح ماموریت برای ایجاد یک شفا خانه

یکfter ناگهانی تقسیم از شوهرش 10 سال Stevie McFadden کشف دست اول است که محیط اطراف ما نقش موثری در طول زمان بح

توسط FARDAALEFBA در 12 مرداد 1399

یکfter ناگهانی تقسیم از شوهرش 10 سال Stevie McFadden کشف دست اول است که محیط اطراف ما نقش موثری در طول زمان بحران. مسکونی و تجاری طراح خودش را در نیاز به یک خانه که در آن او می تواند غلبه بر اندوه و ایجاد یک زندگی جدید برای خودش.

McFadden که یک فارغ التحصیل در رشته رفتار سازمانی – مطالعه رفتار انسان در سازمان و ذاتی چشم برای طراحی صاحب شرکت طراحی داخلی شکوفا فضاهای در ایالات متحده است.

"این یک موضوع است که ما سعی می کنیم به بافت از طریق تمام پروژه های ما," او می گوید. "چه هستند که ما با قرار دادن مردم در اطراف که تداعی احساسات تعلق و احساس حمایت و مراقبت کنیم ؟

کار خود را با غیر سود در ویرجینیا به او کمک کرد تا درک اصول تروما-اطلاع مراقبت در فضاهای فیزیکی که آیا آن را طراحی هوشیار-زندگی در آپارتمان جدید کاریتاس پناهگاه بی خانمان و یا یک نوجوان مرکز در پسران و دختران باشگاه.

"چه پیام هایی هستند که در فضایی که آنها شایسته هستند و جرقه تصورات خود را و آنها را احساس می کنید پشتیبانی می کند؟" مک فادن گفت.

پس از جدا شدن از شوهرش McFadden خریدم 120 ساله آجر rowhouse در پایتخت تاریخی Jackson بخش محله است. فقط دو بلوک از این 2,300-sq ft صفحه اصلی ارائه شده McFadden با یک بوم خالی برای طراحی پس زمینه به زندگی جدید خود را.

"همه ما یک روایت هویت در مورد که ما که هستیم جای ما در جهان و ارتباط ما با دیگران است. و هنگامی که داستان خود را تغییر, شما باید به شکل که همه را," او می گوید. "شاید یک فصل به پایان رسید بسیار غیر منتظره و شما را مجبور به تجدید نظر در فصل بعد و مفاهیم هویت خود را."

زندگی و دیگر هیچ با شوهرش اما در سمت چپ با اموال از زندگی آنها ایجاد شده با هم McFadden احساس غم و اندوه زده.

"من احساس یک حس کنترل. همه چیز را فقط اتفاق افتاده است" او می گوید. "وجود دارد بسیاری از شک و ترس است."

قبل از راه اندازی شرکت طراحی داخلی شکوفا فضاهای Stevie McFadden شد مشاور (میک Anders)

خوشبختانه به دلیل خط خود را از کار McFadden می دانستند مراحل او نیاز به انتخاب کنید تا قطعات و قلوه زندگی خود را به عقب با هم.

"من یک نستر همه زندگی من," او می گوید. "هنگامی که زندگی شخصی خودم رو مختل در چنین راه من احساس من می دانستم که چگونه به انجام این کار. من در تلاش بود برای شروع خود من روند بهبود و حرکت رو به جلو با زندگی من است."

McFadden راه می رفت و خودش را از طریق چهار مرحله برنامه ریزی برای طراحی یک خانه که در آن او می تواند غلبه بر غم و اندوه از او جدایی – و از طریق فرایند او آموخته است که چگونه فضا را التیام بخشد و باز کردن توانایی های بالقوه خود.

پس از اولیه تقسیم McFadden bunked در یک مهمانخانه تا زمانی که او در بر داشت یک خانه جدید. او قرار دادن تمام اموال خود را در ذخیره سازی است که به او فضا او نیاز به دور از تمام خاطرات. اما زمانی که او نقل مکان به خانه جدید خود را, تمام چیزهایی که او را به یاد زندگی او ایجاد شده با شوهرش آمد. و غم و اندوه آمد سیل بازگشت با آن است.

"پس از آن بود احساسی," او می گوید. "رونق وجود داشت که همه مطالب زندگی من سپرده درست در مقابل من است."

McFadden تا به حال به پایان رسید تا با نیمی از زوج وسایل و او شروع به انجام موجودی – آنچه که او نیاز به خرید و پاکسازی. او در بر داشت او تا به حال مازاد صدبوردس و نیاز به یک تخت.

'همه ما یک روایت هویت در مورد که ما که هستیم جای ما در جهان و ارتباط ما با دیگران است.' (میک Anders)

"مکان ما ساکن است که در مرحله ای که ما زندگی را به جای" مک فادن گفت. "این مسائل در خانه ما این آثار باستانی از زندگی ما و داستان ما به آن نقطه. بنابراین چه چیزی شما را با این مسائل است؟"

برای انجام این کار در صفحه اصلی: شروع با که در آن شما هستند و در نظر بگیرید که در آن شما احساس می کنید گیر کرده است. ارزیابی چگونه هر فضا باعث می شود شما احساس می کنید موجودی اقلام و ارزیابی عملکرد آنها.

McFadden شروع به اندیشیدن چه انفرادی زندگی مورد نیاز است. او می خواست او را به خانه جدید به او نشان می دهد اتصال به خانواده به خصوص پدر و مادر او و مادر بزرگ است. کسانی که روابط مثبت تقویت نشاط بخشی از هویت خود را که او می خواست به جشن روزانه.

"شوهر من رفته است و دوستان من و خانواده ام نیست. چه آن را مانند نگاه به ایجاد خاطرات در این خانه؟" McFadden می گوید. "چه مهمانی های شام ، چه ممکن است آن را مانند نگاه به رابطه دیگر یک روز ؟ و آنچه ممکن است آن را مانند نگاه برای من به تنهایی ؟ من رفتم از تفکر ترس به تفکر امیدوار. وقتی که من می تواند از لحاظ جسمی تصور کنید که مردم در این فضا از آن ساخته شده من هیجان زده به آن را ساخت."

هنگامی که برنامه ریزی کردن خانه جدید McFadden نیز در lookout برای aspirational قطعات – مبلمان و دکور بود که بازتابی که او می خواست او را در آینده از خود به و است که به نمایندگی از زندگی او می خواست برای ساخت.

برای انجام این کار در صفحه اصلی: شما چه تصور کنید فصل بعدی زندگی خود را می تواند مانند نگاه? چه امکانات وجود دارد که شاید شما هرگز به خودتان اجازه دهید در نظر بگیرید قبل از ؟ تصور کنید که خود آینده خود را چگونه شما احساس می کنید زمانی که شما به خانه می آیند و چگونه فضا باعث می شود شما احساس می کنید.

McFadden بمب او ارتباط عاطفی به هر قطعه از هنر دکور و مبلمان.

"آنچه باقی می ماند و چه می رود ؟ آنچه از بین می رود برای یک کمی ؟ " او گفت:. "این که چگونه از غم و اندوه می کند. درد را نمی شود اما شما ادغام آن را به زندگی خود را در راه های مختلف."

McFadden خریدم 120 ساله آجر rowhouse پس از جدایی (میک Anders)

آن دشوار است برای McFadden نگاهی به برخی عکس های, هدیه و یادگاری از سفر. او نمی خواست آنها را بر روی صفحه نمایش اما او نمی باید قلب به پرتاب آنها را به طوری که او جمع آنها دور تا یک روز او می تواند ارتباط اشیاء با خاطرات مثبت.

"اگر من انداخت دور همه چیز را که من را به یاد که بخشی از زندگی من در آن احساس خواهم گفت که دهه از زندگی من وجود نداشت," McFadden می گوید. "چه بخش هایی از این مهم هستند که من هنوز هستم ؟ چه موارد مرا به یاد زمان های خوب و یا نقاط عطف مهم? غم و اندوه است. حتی اشیاء است که به شما یادآوری از زمان های خوب هنوز هم می تواند التماس کردن به احساس درد و رنج بنابراین من فکر کردم واقعا عمدا در مورد آن است."

McFadden همچنین ایجاد یک رزرو برای موارد دیگر که متصل شدند به او گذشته است. برای مثال دو قطعه از هنر است که هدیه عروسی با هم.

"در حال حاضر زمانی که من به آنها نگاه من فکر می کنم در مورد افرادی که آنها را به ما داد و نه این واقعیت است که آن را یک هدیه عروسی," او می گوید. "گاهی اوقات شما باید به تفسیر مجدد معنای همه چیز است."

برای انجام این کار در صفحه اصلی: تصدیق اصالت و ارزش هر یک از آیتم های که شما تعیین آینده خود را در خانه خود را. از خود بپرسید که چگونه هر یک از آیتم باعث می شود شما احساس می کنید. پالايش سنگین چیزهایی که به شما یادآوری دردناک حافظه شما را آزاد خواهد شد و نمایش دکور است که باعث می شود شما لبخند خواهد بالا بردن روحیه خود را.

خود را به فضای جدید به زندگی McFadden تا به حال برای دریافت خلاق با مبلمان و دکور او باقی مانده بود با پس از طلاق است. "من تا به حال این کار را انجام," او می گوید. "وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک فضایی که احساس کاهش داد."

دست من فراز و قطعات از خانه های قدیمی خود را تا به حال به reimagined. چین قفس از او نان بود که یک بار در اتاق ناهار خوری در حال حاضر نشسته در اتاق خواب و اتاق پر از کتاب.

چپ با مازاد صدبوردس McFadden نفس زندگی جدید را به این یکی با یک کت تازه رنگ (میک Anders)

به سادگی با اضافه کردن یک کت رنگ مبلمان تبدیل شد و با توجه به معنای جدید. پررنگ طاووس-صندلی های رنگی با بالنگ بالشتک که قبلا نشسته در سالن انتظار خانه قدیمی بودند و باب روز پایین به رنگ سفید ترد به طوری که آنها در پس زمینه محو. "آنها در حال حاضر احساس پیچیده تر و آرام" McFadden می گوید.

او repainted بسیاری از صدبوردس ، یکی که قبلا در آشپزخانه است در حال حاضر رنگ نیروی دریایی آبی و عمل به عنوان نوار زیر راه پله.

"مردم ممکن است فکر می کنم redoing می تواند احساس مانند یک لوکس هنگامی که شما لازم نیست که پول مازاد ظرفیت و یا انرژی, اما آن را بسیار مهم برای رفاه شفا و متحرک," او می گوید.

آشپزخانه و دو حمام یک جراحی کشیدن صورت "اما در جدی بودجه" McFadden می گوید. او جایگزین تمام وسایل آشپزخانه با استفاده از آنهایی که.

تمام اتاق های دیگر رو لوازم آرایشی و بهداشتی به روز رسانی جدید با رنگ و روشنایی. او لامپ قهوه جداول جداول گاه به گاه فرش شرقی و جزیره آشپزخانه یافت شد در Facebook بازار.

"این خانه که کریگ ساخته" McFadden می گوید از خرید یک اکثریت از مبلمان خاموش Facebook بازار و Craigslist در. "شما می توانید بروید به دنبال کسانی که همه چیز و پیدا کردن آنها را به قیمت ارزان. زیبایی این است که گران نیست."

برای انجام این کار در صفحه اصلی: اگر شما احساس گیر و متصل به موارد درخواست یکی از دوستان نظر به شما کمک کند پاک کردن تخته سنگ پاک. Repurpose اقلام و رنگ آنها را به عنوان مورد نیاز است اما در نظر گرفتن پالت. خرید برای پر کردن سوراخ.

همانطور که ما تجربه جمعی تروما از رمان coronavirus همه گیر McFadden امیدوار است روند خود را می تواند کمک به مردم پیکربندی مجدد فضاهای خود را به اتاق را برای بهبود. محیط اطراف ما مهم تر از همیشه به او می گوید و ایجاد یک خانه که در آن ما می تواند احساس شادی پشتیبانی و امن در زمان عدم اطمینان لازم است.

"مردم در حال, ترس از چگونه برای قرار دادن یک فضا با هم. آنها نیاز به اعتماد به خود" McFadden می گوید. "اگر چیزهایی وجود دارد که آنها را شادی یا که یک داستان یا که آنها فقط می خواهم چرا که آنها زیبا نیست احساس ترس به آنها را ترکیب. جالب از خانه یک خانه زیبا."

© واشنگتن پستtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن