ناسا فضانوردان انجام آخرین راهپیمایی فضایی قبل از رفتن به زمین در پیشگام SpaceX پرواز

فضانوردان باید انجام آخرین راهپیمایی فضایی قبل از آمدن به زمین در یک پیشگام پرواز در یک SpaceX هنر و صنعت است.

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

فضانوردان باید انجام آخرین راهپیمایی فضایی قبل از آمدن به زمین در یک پیشگام پرواز در یک SpaceX هنر و صنعت است.

ناسا باب Behnken و کریس کسیدی چپ ایستگاه فضایی به انجام طیف وسیعی از تجهيزات مشاغل از جمله مسیریابی کابل ها و اتصال ابزار ذخیره سازی قفسه سینه.

آن دهم راهپیمایی فضایی برای فضانوردان و چهارم پس از آنها وارد ایستگاه حدود یک ماه پیش.

همچنین آخرین زمان آنها را ترک ایستگاه فضایی قبل از آنها سر بازگشت به زمین در هیئت مدیره یک پیشگام SpaceX هنر و صنعت است.

که انجام این دو فضانورد به فضا در ماه گذشته, انجام, این آزمون برای اولین بار از crewed هنر و صنعت به عنوان نمایندگی اولین بار انسان ها فرستاده شده بود به فضا از ما در تقریبا یک دهه است.

در کمتر از دو هفته Behnken و داگ Hurley, که تحت نظارت راهپیمایی فضایی از داخل را ترک مدار مجتمع در همان SpaceX Dragon خدمه کپسول است که در آن آنها وارد شده است.

SpaceX برای هدف فرود خاموش سواحل فلوریدا در ماه اوت برای اولین بار برای فرود فضانوردان در 45 سال است.

آب و هوا اجازه اژدها کپسول را با چتر نجات به خلیج مکزیک خاموش فلوریدا تکدی.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: پس از راهپیمایی فضایی روز سه شنبه به پایان رسید, فضانوردان در حال "رفتن به متمرکز مانند لیزر در آمدن به خانه."

Bridenstine گفت: SpaceX تست پرواز رفته بسیار خوبی تا کنون. "و من با ضربه زدن بر روی چوب به دلیل آن است که بیش از تا باب و داگ در حال خانه," او گفت: در یک فضای بنیاد پانل بحث و گفتگو در روز دوشنبه.

اولین مرحله تقویت کننده استفاده می شود برای راه اندازی Behnken و Hurley, on May 30 لعنتی خاموش برای بار دوم دوشنبه از کیپ کاناورال. آن را بر روی یک سکوی شناور در اقیانوس اطلس پس از عمل بالا بردن ماهواره ای برای کره جنوبی نظامی مورد استفاده قرار گیرد دوباره برای یکی دیگر از پرواز.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن