ماتریس عواقب ذهن بیحس کننده و روح بیحس کننده به کار در می گوید با خود فیلمبردار

لایحه پاپ فیلمبردار که مشغول به کار بر روی ماتریس سه گانه توصیف کرده است زمان خود را در حق رای دادن را دو قسمت

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

لایحه پاپ فیلمبردار که مشغول به کار بر روی ماتریس سه گانه توصیف کرده است زمان خود را در حق رای دادن را دو قسمت به عنوان "ذهن بیحس کننده و روح بیحس کننده".

در حالی که سال 1999 ماتریس است که هنوز هم به طور گسترده ذکر شده به عنوان یکی از بهترین فیلم علمی-تخیلی فیلم در تاریخ اخیر سال 2003 در The Matrix Reloaded و ماتریس انقلاب بودند انتقادی panned.

پاپ چه کسی است, همچنین شناخته شده خود را برای همکاری با Sam Raimi و ادگار رایت صحبت در مورد زمان ساخت دنباله روی تیم Deakins پادکست.

"همه چیز که خوب بود در مورد اولین تجربه [در ماتریس] خوب نبود در مورد دو," او گفت:. "ما نبودند رایگان دیگر."

"مردم به دنبال شما. وجود دارد مقدار زیادی از فشار. در قلب من, من نمی خواهم آنها را. من احساس میکنم ما باید در جهت دیگر است. وجود دارد مقدار زیادی از اصطکاک و بسیاری از مشکلات شخصی و آن را نشان داد تا بر روی صفحه نمایش را با شما صادق باشد."

پاپ با اشاره به غیر معمول طول تیراندازی برنامه – 276 روز – به عنوان یکی از دلایل اصلی برای فیلم " شکست.

"است که ذهن بیحس کننده و روح بیحس کننده و من فکر می کنم آن numbs فیلم," او گفت:. "وجود دارد یک محدودیتی برای آنچه که می تواند ما را در."

یک چهارم ماتریکس فیلم در حال حاضر در تولید با Lana Wachowski – یکی از دو Wachowski خواهر که کارگردان اصلی فیلم – خدمت به عنوان مدیر و co-writer.

کیانو ریوز و Carrie-Anne Moss به تلافی نقش خود را به عنوان نئو و ترینیتی بود در حالی که Jada Pinkett-Smith, که برجسته در Reloaded و انقلابنیز بازگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب