مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Carl Reiner پسر Rob Reiner است که منجر مراسم تجلیل از اواخر کمدی پیشگام پس از مرگ او در سن 98.

Reiner درگذشت روز دوشنبه در خانه اش در بورلی هیلز کالیفرنیا.

Rob Reiner خود را یک برنده جایزه comedia بازیگر و فیلمساز توییتی روز سه شنبه: “شب گذشته پدرم در گذشت.

“همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت.”

بسیاری مفتخر Reiner میراث جدید پس از مرگ او را شکست.

در میان آنها کمدین جیسون الکساندر نوشت که: “Carl Reiner بود نابغه کمدی. اغلب که نابغه ساخته شده دیگر مردم خنده دار و حتی شوخ. اما او یک مرحله و او می تواند چرخش خنده از هر لحظه. من به تماشای او آن را انجام دهد و زمان دوباره. کمک های خود را به کمدی ابدی. و یک مرد دوست داشتنی نیز هست.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو پرداخت ادای احترام به Reiner, a Bronx, مادری با پیغام زیر: “Carl Reiner برانکس متولد و تربیت شده تلویزیون کمدی که ماندگار برای این روز است. او ساخته شده امریکا خنده — یک هدیه واقعی. نیویورک گسترش تسلیت ما را به خانواده او و بسیاری از دوستان است.”

نویسنده استفان کینگ در توئیتر خود نوشت: “من با عرض پوزش به شنیدن این که Carl Reiner گذرانده است. او بزرگ سرگرم کننده و خوب است.”
“دوست من Carl Reiner درگذشت شب گذشته. استعداد خود را زندگی می کنند برای مدت طولانی, اما از دست دادن مهربانی و نجابت برگ یک سوراخ در قلب ما” بازیگر Alan Alda نوشت. “ما شما را دوست دارم کارل.”

Emily Osment که مشغول به کار با Reiner در یک قسمت از جوان و گرسنه همچنین بازیگران بتی سفید مشترک یک عکس از دو نفر از آنها نوشته: “ما از دست داده کمدی افسانه @carlreiner در 98 دیروز. او رکن در جامعه ما آورده و شادی بسیار به صفحه نمایش ما برای سال های بسیاری از. من تا به حال لذت بردن از کار کردن با او را در سال 2017, و من هرگز آن را فراموش نکنید. با تشکر از شما, کارل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de