20 بزرگترین گلستنبوری اجرای رتبه بندی از واحه به Stormzy

40 دقیقه انفجار خالص رقیق زمانه. عظیم جمعیت کشش دور بیش از تپه و دره. یک نسل تعصبات و انتظارات لغو مانند یک تل

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

40 دقیقه انفجار خالص رقیق زمانه. عظیم جمعیت کشش دور بیش از تپه و دره. یک نسل تعصبات و انتظارات لغو مانند یک تلنگر از گرد و غبار کردن شانه. یک ست لیست خود چوب اسکنه خورده به جیوه توسط Zeus و از انجام این مرحله توسط یک گروه کر بالدار roadies. یا شاید فقط دالایی لاما باد کردن شمع روی یک کیک تولد.

اینها فقط تعداد کمی از دلایل که چرا یک فرفره بازی در مقدس اساس شایسته مزرعه ممکن است به پایین در گلستنبوری فرهنگ عامه – یکی از کسانی که یاد لحظات که نیست فقط آخر هفته اما علامت تکامل از فرهنگ پاپ. Glastonbury است که در آن تاریخ موسیقی ساخته شده است و فرهنگی colossi در حال تاج گذاری در نزدیکی اساس سالانه.

بنابراین در این هفته که نبود coronavirus را مشخص جشنواره 50th birthday با تیتر مجموعه از پل مک کارتنی Kendrick Lamar و تیلور سویفت در اینجا مختصر و مفید از این مجموعه که تقریبا سرنگون Tor.

به عنوان خوانده شده زیر کلیک کنید و یا از طریق گالری به دیدن گلستنبوری 20 بزرگترین اجرای رتبه بندی

20. این Levellers – هرم مرحله 1994

گاهی اوقات مقدار واقعا موضوع به همان اندازه به عنوان با کیفیت. بدون جراحی حصار برای حفظ gatecrashers دور Glasto رسما رایگان و Levellers بازی به آنچه که گزارش شده است این جشنواره بزرگترین جمعیت تا به امروز حدود 300,000. تصور کنید که چگونه بسیاری از سگ بسته بود تا در دروازه.

19. Kanye West – هرم مرحله 2015

لی نلسون حمله گلستنبوری مرحله به عنوان Kanye West انجام می دهد (رکس امکانات)

تا آنجا که کلاسیک گلستنبوری صحبت نقاط رفتن چیزی از مایکل جکسون درگذشت آمده است نزدیک به Kanye 2015 حافظه. برای همه ادعاهای خود را به "بزرگترین ستاره راک در این سیاره" اعصاب رو بهتر از آنچه بود مسلما کنی بالاترین-مشخصات نشان می دهد تا کنون. تلاش خود را برای اکو Jay-Z-راک-استقبال از "Wonderwall" از سال 2008 کاهش یافت و مسطح که او را فراموش کرده و کلمات به "Bohemian Rhapsody" و او تا به حال به راه اندازی مجدد "Black Skinhead"' پس از کمدین Lee Nelson حمله مرحله تظاهر به تعجب مهمان رپ. با این وجود (دور نگاه کنید در حال حاضر, Noel) برخی از این کلاس به عنوان یکی دیگر از کلید پیروزی در هیپ-هاپ را گلستنبوری تصاحب.

18. Primal Scream – NME مرحله 1992

این حجم با توجه به برخی از تماشاچیان بود مانند گوش دادن به یک استریو ماشین بازی "Movin' در زیر آب" سه مایل دورتر. در عین حال اولیه جیغ آوردن Screamadelica به NME مرحله در سال 1992 بود که بیشتر از یک جمعی جشن موسیقی بیشتر دو visioned زمانه. نسل "لود" آمد و با هم به عنوان یک, و راک و رقص فرهنگ جفت با عصبانیت در بوته در این اوج وجد دیوانه انفجار.

17. T Rex – مرحله اصلی 1970

"Don't touch my car!" مارک بولان barked در مایکل Eavis زمانی که رو به رشد جشنواره دان – در مسیر به مینهید Butlin را به جای تاب برداشتن در چه بود و سپس در اصل یک کشاورز حزب در حال وقوع در یک مرحله برگزار می شود همراه با رشته – سعی مسواک زدن برگ های خود را خاموش کادیلاک. در عین حال بولان تی رکس با هجوم به مراسم تحلیف گلستنبوری (یا Pilton Pop, Folk & Blues جشنواره آن را به عنوان شناخته شده بود – 1 پوند در هر بلیط و تمام شیر شما می توانید نوشیدنی). "بولان در و در و در زمانی که خورشید پایین بود," Eavis به یاد می آورد, "تمام بازدید کامل کار می کند و این صدا فوق العاده است."

16. Portishead – آکوستیک, چادر, 1995

به عنوان بسیاری از نغمه سرای سیار را گواه این نادر برای پیدا کردن یک له از 15000 نفر گیر کرده خارج آکوستیک چادر. اما ورود محلی (ish) قهرمانان پرتیشید تحمل مجلل, جاز, سالن, trip-hop خود را بسیار تحسین اولین آلبوم ساختگی باعث چنین مودب هرج و مرج است. خوش شانس چند در داخل گزارش گروه مجموعه ای بسیار مدرن heartache – "شکوه جعبه" و "ترش بار" دربندی نشان می دهد بسیار زیاد لطف و احساسات است. به عنوان بسیاری از اشک داخل به خارج.

15. The Killers – جدید چادر 2004

(رویترز) قاتلان headlining گلستنبوری در 2019 – 15 سال بعد از آنها بازی های جدید چادر

بهترین نشانه ای از تجاوز سوپر استار شدن آنها می گویند زمانی است که خود را جان پوست اولین مرحله این است که به عنوان آماج و افراطی به عنوان ترزا مارس را ترک می نوشد. مسلما اولین و بهترین مثال بود سونامی طرفداران نزولی در چادر جدید در اوایل شنبه شب در سال 2004 به توست ورود لاس وگاس, indie در, پاپ showmen قاتلان. جمعیت کشیده کنون در خارج از چادر اما حتی آنهایی که در حومه نظر می رسد بسیار نفس به همراه "Mr Brightside" و "همه این چیزهایی که من انجام داده ام". آن را مانند یک "لحظه" است که گروه بازگشت به مرحله (در حال حاضر جان پوست مرحله) به صورت یک راز encore در سال 2017.

14. مداری – NME مرحله 1994

موسیقی رقص طولانی بود-پس از فتح clubland اما آن نفوذ به عنوان یک نیروی متحد, قریب به اتفاق جشنواره, جمعیت, به رسمیت شناخته نشده بود تا مداری در زمان Glasto '94 مصنوعی توسط طوفان. نقشه کشی 40,000 ravers به NME مرحله برای تیتر خود را مجموعه ای با بیش از اجباری بیت و چراغهای جلو را در چهره خود را به Hartnoll برادران خیره شدن نه تنها میلیون ها نفر به تماشای گلستنبوری اولین پخش تلویزیونی در کانال 4 اما Eavis خود را. به طوری که او الهام گرفته شده بود برای باز کردن یک اختصاص داده شده رقص چادر سال بعد. آن را پس از رشد به جشنواره خود را-در-یک-جشنواره نقره هیز رقص ایجاد کرد.

13. سفارش جدید – هرم مرحله 1981

توسط 1981, Glastonbury رشد کرده بود از آن Pilton Pop, Folk & Blues ریشه اما دور نیست. این یک CND خیریه جمع آوری حدود 3000 دوچرخه سواران سوزاندن سایت به عنوان آنها منتظر Hawkwind به در آمد. "این نسخه ما از التامانت اما بدون هیچ مشکل" گفت: نظم جدید پیتر هوک خود را در "روحیه" پشتیبانی از اسلات اما همچنین این لحظه گروه پدید آمده از زیر طولانی ابر شادی بخش و ثابت خود را به نقره ای پیشاهنگی جدید عصر الکترونیک.

12. Beyoncé – هرم مرحله 2011

اگر جی می تواند آن را انجام دهد به طوری که می تواند بیع. پس او را جشن 2008 تیتر اسلات (و با اولین فرزند خود را در آن زمان), Beyoncé تحویل گلستنبوری نهایی پاپ تجربه به تاریخ. "Single Ladies (Put a Ring On It)", "Crazy in Love", glitzy را پوشش می دهد هر دو "Love to Love You Baby" و "جنسیت در آتش مواج تصنیف آواز در حالی که دو زانو بر سفید پیانو بزرگ... حتی زنگ ها تا به حال سوت بر روی آنها. همه از این پیچیده ترین نما از destiny's Child medleys.

11. Stormzy – هرم مرحله 2019

Stormzy انجام Shut Up در گلستنبوری

مباهات چه بود شایعه گران ترین گلستنبوری مجموعه تا کنون – یک Banksy چاقو-جلیقه! رقصنده باله! کریس مارتین! – Stormzy تا به حال فقط منتشر شد یک آلبوم خود را ضربه اولین باند علائم و نماز هنگامی که او برای اولین بار, سیاه, بریتانیایی, هنرمند انفرادی برای صعود به احترام گلستنبوری تیتر حافظه در 2019. او با استفاده از آن به عنوان ضرب و جرح رم به شکستن جدید دوده قیام بر محترم ترین در جهان است. تاریخی.

10. مبارک دوشنبه ها – هرم مرحله 1990

ماهیت خود را به عنوان یک غول پیکر آینه مقعر در جایگزین فرهنگ گلستنبوری نشان دهنده و بزرگ نمایی موسیقی تاثيرگذارترين. مورد در نقطه: مبارک روزهای دوشنبه رول بر روی هرم مرحله در سال 1990 – فقط به عنوان به وجد شکل دهی مجدد فرهنگ جوانان را بسیار bendy اشکال در واقع – و پیچ و تاب و خربزه از یک نسل کامل با "گام", "نوشت: برای شادی" و "تسبیح". که در آن دوم تابستان عشق (1988-1989) بود که در می دانم امر این مجموعه از آن ساخته شده جهانی هیپ به موهای lairy های شل و تامل کردن چشم.

9. Jay-Z – هرم مرحله 2008

Noel Gallagher نبود داشتن اما گلستنبوری 2008 قطعا بود. به آرامی تمسخر نوئل را انزجار به عنوان رپ نفوذ راک بیشترین احترام را مرحله Jay-Z وارد شده با یک متزلزل انفرادی تفسیر "Wonderwall" پس از آن همه اما شکست گیتار آکوستیک خود را به عنوان او پشت سر هم به "99 Problems". وجود دارد به دنبال واقعی طوفان هیپ هاپ کلاسیک – "Izzo (H. O. V. A.)", "Girls, Girls, Girls", "Big Pimpin'", "Hard Knock Life (محله یهودی نشین, سرود)" – تقریبا به عنوان اگر Jigga شد ضرب و شتم روح گلستنبوری به تسلیم قبل از اینکه مجبور به پوشیدن Brooklyn Nets پیراهن. جشنواره ذهن باز شد برای همیشه در آن شب.

8. Patti Smith – هرم مرحله 2015

اکثر به اصطلاح "میراث فرهنگی" عمل رفتن را از طریق حرکات در گلستنبوری – یک تنومند تکه از خود folky رکورد جدید و بی میلی یک smatter خود را بازدید. نه Patti Smith. او با حمله به هرم مرحله در سال 2015 مانند سفید گردباد. تبدیل رشته ها از گیتار خود را با مشت و نقطه "آزادی!" در بالای صدای او او پاره از طریق "زمین" "گلوریا" و این که "نسل من" مانند age-defying پانک پایونیر او است. او حتی در زمان به وجود واقعی دالایی لاما با یک کیک تولد روی صحنه و سقوط بر روی صورت خود, "because i'm a f****** حیوانات!" آمین.

7. واحه – NME مرحله 1994

صحنه تبدیل به زمین لرزه, زمانی که آنها به اثبات آنها می توانید به تسلط بر کل جشنواره Glastonbury. نگاهی یکشنبه 26 ژوئن سال 1994 زمانی که یک جوان غره لیام گالاگر strode بر روی NME در مرحله یک بلوز سیاه و سایه و خواستار مجزا mad-ferrit جمعیت: "آیا شما بسیاری میخوام از خواب بیدار مناسب برای برخی از آهنگ؟" آهنگ ها به ندرت آمد تا "مناسب" به عنوان "سیگار و الکل", "زنده" و "محو" که پیوست "Shakermaker" و "مافوق صوت" در سطح وسیع تری در حوزه عمومی که در روز بمباران از Britpop شمالی ارتش. از دهه نود به طور ناگهانی به حال برخی از مبارزه واقعی در آنها است.

6. Blur – NME مرحله 1994

زمان و خمیر Radiohead بازی کرده بود که در همان مرحله که همان روز در یک خط تا که جانی گرینوود را به عنوان توصیف "مانند لیگ قهرمانان اروپا", Britpop تا به حال رسما وارد شدند. به هرالد این فرهنگی برک آوت تاری نورد در Parklife charabanc در غروب آفتاب برای آمدن از سن حزب که دیدم "دختران و پسران", "پایان قرن" و عصر-تعریف عنوان مسیر گرفته شده است به عنوان نسل سرودهای در یک نمایش به عنوان جشن بزرگ و با اهمیت عنوان هر تیتر تنظیم شده است. آن را در زمان یک سال قبل از اخبار در ده گرفتار در, اما هر کس در NME مرحله آن روز می دانستم که Britpop در حال حاضر متعلق به این دهه است.

5. Radiohead – Pyramid مرحله 1997

Radiohead خواننده گروه Thom Yorke (PA)

Radiohead را 1997 تیتر حافظه است که اغلب بازیگران به عنوان یک نبرد در برابر عناصر خطاب به مرحله تجهیزات و دلسردی. "همه چیز را شکست روی صحنه گفت:" اد اوبراین. "آن را تبدیل به بدترین شب زندگی ما است. من فکر نمی کنم ما همیشه می خواستم به یک کنسرت دوباره." اما بهتر است به عنوان یک نبرد در برابر فرمولی پست-واحه سنگ, چشم انداز, اقیانوس, رنگ صحنه و Stereophonics که OK کامپیوتر فرود آمد مانند لیزر با دقت حمله هواپیماهای بدون سرنشین. "خوش شانس" زد بیرون مانند یک حماسه حمله هوایی آژیر برای پایان قرن Radiohead تازه با نام تجاری خیلی مالیخولیا – "هیچ شگفتی", "کارما پلیس", "کیسه هوا" – ساخته شده آن را احساس به عنوان اینکه آینده انتخاب کرده شایسته مزرعه بزرگ خود رونمایی کرد.

4. The Smiths – هرم مرحله 1984

"من نمی خواهم به صدا انقلابی یا وحشی یا خطرناک اما hippydom... چه معنی است؟" پس گفت: Morrissey, شنوایی, کمک بصورتی پایدار و محکم در lughole پشت صحنه در گلستنبوری 1984 – مدت کوتاهی قبل از Smiths شد resoundingly هو و بطری توسط یک میدان پر از سانتانا طرفداران. Hippydom قطعا نبود یک دسته از effete Mancunians زدن در اطراف آواز سفت چسبیده پاپ آهنگ پر از کنایه امیز, شاعرانه نوجوان ملالت مانند "دست در دستکش", "بهشت می داند من بدبخت در حال حاضر" و "این مرد جذاب". عملکرد الهام گلستنبوری اولین مرحله تهاجم اما هرگز Glasto تعریف شود به عنوان صرفا "هیپی جشنواره" دوباره. با Smiths آمد یک خرده فرهنگ جدید و معاصر شمول است که ابداع این جشنواره به عنوان یک فرهنگ جوانان جمع آوری شد که در واقع انقلابی, وحشی و کمی خطرناک است.

3. Paul McCartney – هرم مرحله 2004

گاهی اوقات همه آن طول می کشد به لغزش یکپارچه به گلستنبوری افسانه است بزرگترین songbook شناخته شده است. سر پل اولین جشنواره انگلستان نشان می دهد – واقعا – بود singalong برای پایان دادن به همه آنها را: "النر ریگبی" به "درایو ماشین من", "پنی لین", "بازگشت", "گروه در اجرا", "در اتحاد جماهیر شوروی", "زندگی کن و بگذار بمیرد", "من احساس", "بانوی مدونا" و "هی جود" شما می توانید از دونفرملین. قبل از این بود که دوباره به نواز دعوت. مک کارتنی شده است نیمه تایید برای سال 2020 – شروع طراوت از صفحه بلیط در حال حاضر.

2. David Bowie – هرم مرحله 2000

بویی شهرت به عنوان یک سازش هنر پاپ هنر قبل از او برای گلستنبوری 2000. ما می خواهم او را دیده تیتر جشنواره قبل از بازی hit-رایگان درام n'bass مجموعه یا onslaughts از بالا screeching آینده فلزی است که مانند صدا مبهم خوش الحان slow-motion car crashes. نیازی به گفتن ما نیست دقیقا انتظار "تغییر". سپس او در یک نوع درهم حوله تن پوش امر و خواند "تغییرات". و "زندگی در مریخ؟" و "خاکستر به خاکستر" و "شورشی, شورشی" و "تحت فشار" و "Starman" و "همه ساله" و همه چیز شما احتمالا می تواند خواهید دیوید بووی به بازی. شما می تواند دیده می شود دیوید بووی هزار بار این خواهد بود که مجموعه شما را به یاد.

1. خمیر – هرم مرحله 1995

هنگامی که سنگ گل سرخ کشیده خود را به شدت مورد پیش بینی گلستنبوری تیتر مجموعه در سال 1995 چند در میان جمعیت تا به حال هیچ ایده چه کسی بود و جایگزین کردن آنها را تا زمانی که خمیر روی صحنه رفت. به می گویند که آنها شدت زیادی کتمان حقیقت – آنها در تاریخ رفت. جارویس کاکر به نظر می رسید به دنیا آمد به پرسه زدن در بزرگترین مرحله, چت به بزرگترین جمعیت از زندگی خود را مانند آن بود که همسر خود را پایین محلی Voyeurs ناشناس نشست. امثال "بچه ها", "دیسکو 2000" و "مردم عادی" متبلور Britpop را ascendance در 60 و یا پس scintillating دقیقه است. آنها حتی رونمایی از آهنگ جدید به ظاهر گذراند برای مناسبت – "طبقه بندی شده اند برای E & Wizz" – و محصور سردرگم کننده, آخرتی روح گلستنبوری در 20 کلمه: "آیا این راه به آنها می گویند آینده را به معنای احساس می کنید ؟ / یا فقط 20 ، 000 نفر ایستاده در یک زمینه؟" و به فکر می کنم آنها خواسته Rod Stewart برای پر کردن در برای اولین بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن